Külalislahkuse LED-ekraan

Külalislahkuse LED-ekraan

Külalislahkuse LED-ekraan Hotellid, restoranid, kiirtoitlustuskaablid, baarid, kasiinod ja tervishoiuasutused tervitavad külalisi uue videotehnika tehnoloogiaga ja ERALED on nende külalislahkuse keskkonnas digitaalse märgistuse uuenduste esirinnas. Välja töötatud avalike kohtumiste väljakutseteks ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Külalislahkuse LED-ekraan


Hotellid, restoranid, kiirtoitlustuskaablid, baarid, kasiinod ja tervishoiuasutused tervitavad külalisi uue videotehnika tehnoloogiaga ja ERALED on nende külalislahkuse keskkonnas digitaalse märgistuse uuenduste esirinnas. ERALEDi digitaalse märgistuse lahendused on kavandatud avalike ruumide sisseseadete väljakutseteks, mis pakuvad hingetõmavaid kujutisi, mis suudavad juhiseid, teavitada, inspireerida või suunata digitaalsete kogemuste loomisel, mida räägitakse lähiaastatel.

C (1) .jpg

7 (001) .jpg

24 (001) .jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

Miks ERALED for Hospitality Solutions?
ERALED pakub laia valikut tooteid, millel on tugev omaduste komplekt.

Usaldusväärne avalikele rajatistele

Eraldiseisvad tooted on mõeldud suureks heleduse näitamiseks ja vastupidavaks metallraamiga tööstusdisainilahendusteks, milleks on ERALEDi patenteeritud ERO (Extended Ruggedness and Optics & trade;) ERO (laiendatud vastupidavuse ja optika & trade;) tehnoloogiad, mis on mõeldud avalikele kohtadele ja vastupidavad nende keskkondade nõudmistele. ERALED'i juhitavad puutetundliku ekraaniga lahendused pakuvad personali jõudluse ja usaldusväärsuse kõrgeima tasemega.

Disaineritele mõeldud

ERALED videoseinad ja digitaalsignaale sisaldavad tooted on loodud selleks, et luua ainulaadseid taustapilte või pilkupüüdvaid kontaktpunkte külalislahkuse kujundamisel. ERALED-i mosaiigi arhitektuurse videoväljade, vabakäiguliste põrandapaneelide ja kujundusega värvivahendite valikuvariandid on kõik näited sellest innovatsioonist tööl. ERALED digitaalse märgistuse tooted sisaldavad õhukeset monteerimist profiili, mis vastab ADA standarditele, ilma täiendavate struktuurideta või kulukate sisenditega.

Interaktiivsed kogemused

Ultra HD ühe ekraaniga ekraanilt suurema elueaga mitmekordse videoseinani pakuvad ERALED-i puutelahendused interaktiivseid kogemusi, mis aitavad teie vara edasi liikuda ja siduda e-posti, sotsiaalsete, mobiil- ja asukohapõhiste turunduskampaaniatega.

Integratori ja kliendi erakordne väärtus

ERALEDi lahendused on projekteeritud, paigaldatud ja hooldatud odavamalt ning neil on madalamate omandi kogukuludega optimeeritud avalikele keskkondadele, nagu näiteks esiklaaside töökindlus ja LED-taustavalgus disain.


Taotlemine vajab erastatud toodet
Wow-tegur fuajees või fuajees ERALED Mosaic Architectural Video-seinad, Clarity Matrix LCD-videoküljed, ERALED DirectLight LED-videoväljad, ERALED TWA-seeria, ERALED TVH LED-video seinad, ERALED UltraRes seeria ja ERALED QE seeria kuvarid loovad kogemusi, mis loovad oma ; ruumi ja hoone kaubamärgi helitugevuse määramine. Videoseinad sobivad ideaalselt ka doonorite tuvastamiseks.
Menüütahvlid, mis võimaldavad kiirelt teenindada restoranis ERALED UltraRes seeriat, ERALED QE seeriat ja ERALED PS seeriat, hoiavad kinni ja kiirendavad müüki ja reklaame, säilitades samas täpsuse ja järjepidevuse.
Suurte ekraanikogemuste väärtused on meeskonna parimad ventilaatorid, Clarity Matrix LCD-videovaadid, ERALED PS-seeria või ERALED LED-videoväljade seeria täisliin, mille tulemuseks on suur mängufilmid. Voogesiige 4K resolutsiooniga, korraga korraga mitu mängut ja vaata fännid tagasi rohkem.
Digitaalsete tähistega kaasaskantavatele füüsilistele keskkonnadele pakutavad sotsiaalsed ja mobiilsed kogemused Interaktiivne Clarity Matrix MultiTouch LCD-videovälk, ERALED UltraRes Touch või ERALED QE seeria puutetundlikud ekraanid võimaldavad ühel kasutajal või grupil suhelda sisuga uut tüüpi viisil, kaasa arvatud uusim asukohapõhine turundus.

Hot Tags: külalislahkuse LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like