Haridus LED ekraan

Haridus LED ekraan

Haridus LED-ekraan Inspireerige õpilasi, stimuleerige teadlasi ja kaasake külastajaid digitaalsete kuvaritega! See on tõsiasi, et enamus tööstusharusid sõltuvad nüüd digitaaltehnoloogiast ja haridus ei ole erand. Õppeasutused ja koolitusvõimalused kogu maailmas ei ole nüüd ainult võistlevad ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Haridus LED-ekraan

Kõrgharidus LED video sein (2) .jpg

Inspireerige õpilasi, stimuleerige teadlasi ja kaasake külastajaid digitaalsete kuvaritega!


See on tõsiasi, et enamus tööstusharusid sõltuvad nüüd digitaaltehnoloogiast ja haridus ei ole erand. Ülemaailmsed õppeasutused ja koolitusvõimalused ei konkureeri nüüd mitte ainult oma õpilaste ja õpetajate abistamiseks kasutatavate uusimate tehnoloogiatega, vaid konkureerivad ka õpilaste ja õpetajate õige demograafia ligimeelitamiseks.


Ülikoolid, koolid ja kolledžid on uue surve lained, et kaasata üliõpilasi ja töötajaid oma esialgse külastuse järel ülikoolilinnakule, kusjuures vastused on paljudel digitaalekraanidel.


ERALDATAV PRANTSUSMAA

ERALEDis töötavad meie kogenud LED-eksperdid teiega, et muuta klassiruumid, raamatukogud, loengukeskused, auditooriumid ja ühised ruumid dünaamilisse ja inspireerivasse interaktiivsesse keskkonda. Töötame juhtimise ja töötajatega, et pakkuda oma vajadustele parimaid LED-ekraanilahendusi, näiteks:


INTERAKTIIVNE TEAVE

Interaktiivne teave LED-ekraanid üritustel ja kursustel.

LÄHIS-SIGNAGE

Kaugjuhtimispuldi LED-ekraan kuvab üliõpilastele ja külastajatele ümber ülikoolilinnaku.

LED EKSPERTID

Ekspertarvamused ja sobivate LED-ekraanide paigaldamine klassiruumidele ja loengutele.

DISAINITE PAINDLIKKUS

Pakkuge kõiki innovatiivseid dünaamilisi LED-ekraanid igas suuruses, kuju või kõvera, mis sobib teie haridusasutustega nii välistingimustes kui ka siseruumides.

LIGHTWEIGHT

Kerge, energiatõhusa, lihtne paigaldada ja hooldada kergeid LED-süsteeme.

KÕRGED KVALITEETVISUAALID

Kvaliteetne visuaalne ühendamine ERALED-i erakordselt kõrge heleduse, silmapaistva kontrastsuse ja suurepärase visuaalse sisu abil igas valguses.

CMS

Täiustatud infosisu haldamise platvormid, mis võimaldavad reaalajas teavet ja kujundeid ajakohastada.

Tänapäeva teabe ülekülluse tõttu peavad haridus- ja koolitusasutused kogu oma õppekogemuse vältel oma haridus- ja koolitusvõimalusi leidma ja kaasama oma uusi ja olemasolevaid üliõpilasi erineval moel. Tänu sellele nõudmisele on üliõpilastele pidev digitaalne suhtlus kättesaadav, pakub ERALED koolitust otse õpilastele. Õppides neile, kuidas värskeimat visuaalset tehnoloogiat oma ruumides kasutusele võtta, annavad meie LED-ide näitamise eelised nende projektide ja eksperimentide visuaalseks abiks nende õpingute ajal ainulaadse kogemuse saamiseks.
3 StormTest.jpg


Hot Tags: haridus LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like