Tervishoiuteenuste LED-ekraan

Tervishoiuteenuste LED-ekraan

Tervishoiuteenuste LED-ekraan Domeenide tunnustamiseks fuajees kirurgilistesse ajakavadesse, mis on postitatud meditsiiniõdejaamades, kohvikusse sisenemiseks; haiglates ja meditsiiniasutustes on digitaaltehnoloogia rakendused küllaltki laiad. Mis usaldusväärsed kuvarid, mis suudavad hakkama ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Healthcare LED-ekraan

C (1) .jpg

7 (001) .jpg

24 (001) .jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

Doonori tunnustamisest fuajees kirurgilistesse ajakavadesse, mis on postitatud meditsiiniõdete jaamades kohvikusse sisenemiseks; haiglates ja meditsiiniasutustes on digitaaltehnoloogia rakendused küllaltki laiad.

Tarbijakaitse näeb välja, et usaldusväärsed kuvarid, mis suudavad toime tulla üldkasutatavate juurdepääsuteenuste ja spetsiaalsete kuvaritega, mis võivad rahustada närbumist ja pakkuda kriitilist teavet, näevad tervishoiutööstuse välja eriala uuenduste ja disaini jaoks.

Miks ERALED tervishoiuteenuste lahenduste jaoks?
ERALED pakub laia valikut tooteid, millel on tugev omaduste komplekt, mis muudab need ideaalseks isegi kõige nõudlikumates tervishoiukeskkondades.

Usaldusväärne avalikele rajatistele
Suurte heledusnäitude ja vastupidavast metallraamiga tööstusdisainilahendusest, ERALED-i toodetelt, mis on koondatud toiteallikad ERALED®i erainvestatud ERO (laiendatud vastupidavuse ja optika & trade;) tehnoloogias kilekilega LCD-videoseinte jaoks, on ERALED tooted mõeldud avalikele kohtadele ja suudavad vastata hõivatud haigla või kliinikud, päevast ja päeva välja.

Disaineritele mõeldud
ERALED videoseinad ja digitaalsignaale sisaldavad tooted on ette nähtud sujuvaks ühendamiseks professionaalsesse keskkonda. Unikaalsed valge kujuga disainid hoiavad kuvarid koos puhtalt meditsiinilise esteetikaga. ERALED digitaalse märgistuse tooted sisaldavad õhukeset monteerimist profiili, mis vastab ADA standarditele, ilma täiendavate struktuurideta või kulukate sisenditega.

Ultimate Control'i konfigureerimine
Eraldiseisvate mosaiigiprojektide vabalt kujundatud kujundusest kuni peaaegu piiramatu suurenduseni, mis võimaldab mistahes formaadis Clarity Matrix LCD-videoseinte, muudavad ERALED-i konfiguratsioonid paigaldus- ja disaini paindlikkuse.

Erakorraline väärtus
ERALED & rsquo; kuvarid on projekteeritud, paigaldatud ja hooldatud odavamalt ning nende omandiõiguslikud kogukulud on optimaalsed avalikele keskkondadele, mis sisaldavad funktsioone, nagu esmakordselt kasutatav töökindlus ja LED-taustavalgus disain.

Usaldusväärne partner
ERALED on juba üle 30 aasta olnud kriitilise meditsiiniaparatuuri näidikute tootmine, sealhulgas loote südame monitorid, EKG masinad, defibrillaatorid ja meditsiinilised monitorid. ERALED'i mittekliinilised tooted on kavandatud ja kokku pandud kõrgeima kvaliteedi ja usaldusväärsusega.


Taotlemine vajab erastatud toodet
Nägemisvõimelised ja muljetavaldavad doonorite tunnustused haiglavoodis Clarity Matrix LCD Video-seinad või ERALED DirectLight LED-videoväljad võivad luua infotahvleid info ja tänutunde kuvamiseks. Digitaalkuva on ülimalt paindlik ja seda saab igal ajal uuendada, et kajastada uusi andekampaaniaid või külastajaid. ERALED Mosaic Architectural Video Walls lisab arhitektuuri huvi.
Interaktiivsed kuvarid teejuhtmete või patsiendiõpetuse jaoks ERALED on juhtmõtteks puutetundliku ekraani tehnoloogiaga, mille tooted ulatuvad Ultra HD ühe ekraaniga näidikutest, kuni mitme kasutajaga mitme puutetundliku videoseinad kuni 300-le. diagonaal ERALED EP sarjas, ERALED PS seeria ja Clarity Matrix MultiTouch tootesarjad.
Valged raamid puhtuse ja esteetika jaoks. ERALED Mosaic arhitektuursetele videoseinidele on saadaval atraktiivne valge trumm. Täpse värvimuutuse jaoks on ERALED Select & trade kohta saadaval palju tooteid.
Kõrglahutusega kuvarid patsiendikonsultatsiooniks ja hariduseks Mitte-diagnostiliste meditsiiniliste kujutiste vaatamiseks ja patsientide harimise hõlbustamiseks ei leidu midagi ERALED UltraRes seeria ekraani suurepärase eraldusvõime ja selguse.
Töötajate, patsiendi või külastajate usaldusväärsed kuvarid kasutavad ERALED tooteid, mis on atraktiivsed, hõlpsasti paigaldatavad ja hõlpsasti hooldatavad.

Hot Tags: tervishoid LED displei, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like