Valitsuse LED-ekraan

Valitsuse LED-ekraan

Valitsuse LED-ekraan Juhtivad föderaalagentuurid ja valitsusasutused tuginevad Ameerika Ühendriikides ja Euroopa Liidus ehitatud ERALED kuvari lahendustele, et edendada koostööd, jälgida nende tegevust, tuvastada probleeme ja kiirendada lahendamist. Navigeerimine suurte andmete, mitu ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Valitsuse LED-ekraan

 

 

C (1) .jpg

 

 

7 (001) .jpg

24 (001) .jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

Juhtivad föderaalagentuurid ja valitsusasutused tuginevad Ameerika Ühendriikides ja Euroopa Liidus ehitatud ERALED kuvari lahendustele, et edendada koostööd, jälgida nende tegevust, tuvastada probleeme ja kiirendada lahendamist. Suurte andmete, mitme IP-aadressi või analoogvideo voogude ja arvutite allikate abil kogu maailmas on vaja uusimaid kõrglahutusega kuvasid, videoseinaid ja pilditöötluslahendusi, olenemata sellest, kas see on konverentsiruum, situatsiooniruum, otsusteater või kontor.


Miks ERALED valitsuse rakenduste jaoks?

ERALED pakub laia valikut tooteid, millel on tugev omaduste komplekt.


Paremate otsuste tegemine kiiremini

Suurte andmete visualiseerimine, mitmete videoallikatega ja arvutirakendustega kaasamine suurendab nõudlust kuvaritehnoloogia järele kogu asutuste ja sidusettevõtete seas. ERALEDi pakkumine viib need andmed ellu, et reaalajas otsuseid saaks teha missioonikriitilises keskkonnas. ERALED'i laia valikutest töölaua tööjaamast otsustuskojale aitab meie kliendid teha föderaalvalitsuse, riigi või kohaliku tasandi otsuseid.


Suured andmevoodid

Õmbluseta otseväljavaated LED-videoseinad, õhukesed LCD-videoseinad ja tagumisel projektsioonis asuvad videoseinad jätavad andmeside- ja videoallikad takistusteta ning toovad otsuste tegemiseks kaasa informatsiooni. Võimas töötlus tehnoloogia võimaldab ühe töölaua skaala seina või mitme allika kuvada ja seadistada. Plaaditud LCD-videoseinad pakuvad õhuke ja paindlik alternatiiv.


Integratori ja kliendi erakordne väärtus

ERALEDi lahendused on projekteeritud, paigaldatud ja hooldatud odavamalt ning nende omandiõiguse kogumaksumus on optimeeritud konverentsi- ja juhtimisruumide keskkondade jaoks, kus on funktsioone, nagu esiotsakindlus ja LED-valgus. Meie osalemine föderaalsete ostukokkulepetega muudab ERALEDi äritegevuse lihtsaks ja tõhusaks.


Lihtne osta, lihtsalt endale

Tootmis- ja teenindusvõimalustega Ameerika Ühendriikides ja Euroopa Liidus pakuvad kliendid kohalikku tuge. Konsultatsioonid projekteerimise ja tehase vastuvõtukatsetest lähtuvad klientidelt ERALEDi reageerimisvõimele ja klientide edule pühendumisele.Taotlemine vajab erastatud toodet

Suurte juhtseadmete visualiseerimine ja jälgimine ERALED TVH seeria ja ERALED NPP seeria õmblusteta LED video seinad, ERALED DirectLight LED Video-seinad või Clarity Matrix LCD-videoväljad sobivad suurepäraseks otsustusvõimeks.

ERALED PS Series, ERALED NPP seeria LED-videosein ERALED'i konverentsiruumidesse toimivate arutelude ja otsuste tegemise tutvustamise tehnoloogia toovad teie konverentsikeskkonda suuremad, heledamad ja paremini varustatud ekraanid. Integreeritud puutelahendused võimaldavad koostööd teha.


Hot Tags: valitsuse juhitud ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like