SMD eesmine teenindus LED ekraan

SMD eesmine teenindus LED ekraan

SMD Esipaneelide LED-ekraan SMD3535 320x320mm välimise esipaneeli LED-mooduli funktsioonid: 1.SMD Esihoolduse esipakkumine LED-mooduli disain, 320X320mm LED-ekraani paneelil. 2.SMD Kõrge heledusega esipaneelil juhitav ekraan: ≥ 6500 nitsit näitab tavaliselt tugevat päikesevalgust. 3.Hea ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

SMD esipaneelide LED-ekraan
SMD3535 320x320mm välimise esipaneeli LED-mooduli funktsioonid:

1.SMD Esihoolduse esipakkumine LED-mooduli disain, 320X320mm LED-ekraani paneelil.

2.SMD Kõrge heledusega esipaneelil juhitav ekraan: ≥ 6500 nitsit näitab tavaliselt tugevat päikesevalgust.

3.Hea kvaliteediga viinud kiip madala viinud nõrgendusega, parim värvi ühtsus, madala makseviivituse määr ja pikk eluiga.

4.Totally Veekindel IP65 reitingu testimine enne saatmist, mis tagab juhitud ekraan töötab hästi raske vihma keskkonnas.

5. Hea vastupidavus deformatsioonile suure karedusega paneeli kerega, paksus: 135 mm. Tuli suurepärane, korrosioonikindlus pärast pinnatöötlust.

6. Paigaldamine muutub kergemaks ja kinnitatud. koos SMD-ga, ideaalne lahendus välireklaami LED-ekraanile ja välireklaamide vedelkristallekraanile.
Rakendused:

Stadionid, Kaubandusplatsid, Raudteejaama ruudud, Lennujaamad, jalakäijate tänavad, bussijaamad, metrood, vaba aja veetmise kohad, näitusehallid jne

 

Veekindel moodul disain, usaldusväärsem


Välisseadmed tulevad veekindla moodulmaskiga ja IP 65/54 ning neid saab paigaldada ilma kaitsekatteta. See seeria rahuldab enamiku välistingimustes kasutatavaid seadmeid tänu oma suurepärasele veekindlusele ja ohutusele.


Eesmine hooldus ja paigaldus, mugavam


Lihtne ja mugav esihooldus on ühe minuti jooksul hooldusvahendiga võimalik saavutada.


Suurepärane disain, õhuke ja kerge


Peidetud juhtmetega mehaaniline disain pakub parema väljanägemise kergemate ja õhukeste kappide abil, mis võib vähendada transpordikulusid ja tööjõudu.


Suur heledus, kõrge IP-reiting


Kõrge heleduse välimine ekraan tagab eredate päikesevalguse eest eredate ja selgete kujutiste kvaliteedi ning sobib nii päeval kui ka öösel.


 

  •  

     

     


SMD esipaneelide LED-ekraan

juhtudelHot Tags: smd eesteenindus LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like