Paindlik LED-ekraan

Paindlik LED-ekraan

Creative Elastne LED-ekraan Creative elastne LED-ekraan ERALED Creative elastne LED-ekraan paneelid on spetsiaalselt ette nähtud delikaatsetesse paigaldustesse ja rakendustesse, kus traditsiooniliste LED-kappide kasutamine poleks võimalik. Ainulaadne Creative Flexible LED Display süsteemi funktsioonid ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Creative elastne LED-ekraan

 

Creative elastne LED-ekraan

ERALED Creative Flexible LED Display paneelid on spetsiaalselt ette nähtud delikaatseteks paigaldusteks ja rakendusteks, kus traditsiooniliste LED-kappide kasutamine poleks võimalik.


Unikaalsel Creative Flexible LED Display süsteemil on spetsiaalsed pehmed, kuid vastupidavad PCBd, mis on väga paindlikud ja võimaldavad teil moodustada kumerad ja nõgusad kõverad kuvarid, mida saab paigaldada metallraamidele integreeritud magnetite abil igas moodulis.


Paneelid on äärmiselt kerge ja väga lihtne paigaldada, ilma et oleks vaja tööriistu. Täiustatud magnetiline süsteem võimaldab hõlpsat juurdepääsu ja hooldust.


Ole loominguline meie ERALED Creative Flexible LED ekraaniga! Ideaalne lahendus sujuva originaalse LED-kuvari ehitamiseks, millel on ainulaadne võime kohaneda erinevate struktuuride ja keskkondadega.


TOOTE OMADUSED


  • Väga paindlik, ultra õhuke ja ülikerge

  • Kavandatud kumerate ja nõgusate kõverate kuvarite loomiseks

  • Täiustatud magnetühendussüsteem

  • Suur heledus ja värskendussagedus

  • Lihtne kokku panna, pole tööriistu vaja

  • Esihooldus

Paindlik LED-ekraani moodulCreative LED Display moodul

rakendused

Hot Tags: paindlik LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like