Paindlik LED-ekraan

ERALED Flexible LED displei nimetatakse ka paindlikuks LED-ekraaniks, pehmeks LED-ekraaniks, mis on paindlikum, kergem ja peenem kui tavaline LED-ekraan, mille eeliseks on loomingulise vabaduse kuju, lihtne ja kiire paigaldamine, mis vähendab montaaži aega ja maksumust. Saadaval on järgmised mudelid: P2.0mm, P2.5mm, P3mm, P4mm, P5mm, P6mm, P6.67mm, P8mm ja P10mm paindlik LED-ekraan. Kõige kuumim müügi mudel on P2.5mm paindlik LED-ekraan.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Paindlik LED-ekraan moodul disain, mis on töökorras mis tahes kõverad mõju.

4.jpg


Flexible LED Display.jpg

Ei ole kapid, ainult moodulid, kerge paigaldada ja lahti võtta, säästes aega ja tööjõukulusid

Flexible LED Display factory.jpg

Nahkkattega moodul, kinnitatud igat liiki metallkonstruktsioonile

Flexible LED Display suppliers.jpg

Magnetmooduli ühendus vähendab märkimisväärselt ekraanikaalu

image.png

Miks me vajame Flexible led monitori (või Curved led monitori)?

Kunstilised vajadused ja kaunistused

Tänapäeval tahavad paljud arhitektid muuta oma hooned atraktiivsemaks ja unikaalsemaks, mistõttu nad eelistavad pigem paindlikku juhtmooduli (Curved led monitor) kui lameekraane, et need vastaksid oma ehitise arhitektuurile. ERALED on välja töötanud revolutsioonilise "FLEXIBLE" mooduli, mis sobib hõlpsalt igasse seina kujutisse, säilitades samal ajal kõik tavalise Led ekraani omadused.

 

Paindlik moodul

      

Koosneb meie kummist viinud moodulitest magnetiliste ankru punktidega, nii et võite neid kinni hoida mis tahes metallpinnaga ja kujundada mis tahes kuju. Võite luua hämmastavaid mustreid ja kujundusi, kumerad, ümmargused, vabas vormis. Saadaval 3.mm, 4mm. 5 mm samm, sobib ideaalselt kasutamiseks üürides kontsertidel, televiisorist, stuudio taustal, kaunistuseks ja näitustel.

 

Paindliku juhtmooduli omadused:

1. Meie paindlik displei on valmistatud kõrgekvaliteedilistest smd LEDidest, mis on integreeritud spetsiaalsesse kummimoodulisse, millel on kena ja selge pilt, nagu tavaline videokuvar
2. Värskendussagedusega üle 1200Hz, kujutis on fikseeriv, sobib professionaalseks kasutamiseks.
3. Kerge ja väike ruumala: 20 ruutmeetrit pehmest paindlikust LED-ekraanist saab pakitud ühele juhtumile, mis säästab raha laevanduskulude eest.
4. Kiire, lihtne ja mitte kallis paigaldus: 20 m² vajab vaid pool tundi, mis on aja ja tööjõu säästmine.
5. Kujukardin on valmistatud spetsiaalsest kummist, mida saab katta, et saada vihmasaks, kohaldatakse siseruumides ja väljas.
6. See on paindlik, mistõttu see sobib igat liiki ebakorrapärase kujuga, näiteks ringid, sambad, ellipsid, kolmnurgad jne.

7. Väga pikk eluiga (üle 10 aasta), hooldus on tühine ja lihtne.

 


Hot Tags: paindlik LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like