Paindlik LED-plaat

Paindlik LED-plaat

Paindlik LED-reklaamplaat Paindlikud LED-ekraanid võimaldavad teil oma loovust tööle panna. Need on kõrglahutusega LED-ekraanid, millel on suurepärane kontrastsuse ja heleduse tase. See projekteerib elujõulisi pilte isegi ümbritsevas keskkonnas. Need paneelid koosnevad painduvast, kuid karmist ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Paindlik LED-plaat

Paindlikud LED-ekraanid võimaldavad teil oma loovust tööle panna. Need on kõrglahutusega LED-ekraanid, millel on suurepärane kontrastsuse ja heleduse tase. See projekteerib elujõulisi pilte isegi ümbritsevas keskkonnas. Need paneelid koosnevad elastsest, kuid karmist silikoonkummist mis tahes kujuga painutamiseks või vormimiseks. Samuti on need kerged ja õhukesed paneelid, mida ei tohiks toetada raske struktuuriga. Neid kasutatakse laialdaselt lavakunstide, kontsertide, ärihoonete, lobitööde, külalislahkuse jaoks.


Teine võimalus paindlike LED-ekraanide valmistamiseks on LED-võrgusilma kasutamine. LED-võrgusilm on läbipaistev, pehme täisvärviline LED-ekraan. Selle funktsioonid on paindlikud, kergekaalulised ja läbipaistvad, mis sobivad mitmesuguste paigaldusprotseduuride jaoks, nagu painutamine, kokkuklapitavad, mähised, kiiged jne. Erinevalt paljudest LED-ekraanimudelitest on eeliseks see, et saate seda riputada õhuliinilt täpselt nagu paksu kardina riputamine. Kõrge kunstniku ja loovuse abil saab LED-võrgusilma monteerida erinevatesse kujudesse. Paindlik LED-ekraan / võrk sobib ideaalselt suurtele fuajeedele, ajutistele reklaamimärkidele, lava tagasilöögiks, ekspositsioonidele, muusika ansamblitele, ööklubidele, karaoke klubidele jne.

Paindlik LED-ekraanHot Tags: paindlik LED stend, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like