Outdoor Media Fassaad LED Display

Outdoor Media Fassaad LED Display

Outdoor Media Fassaad LED Display MEDIA MESH SOLUTIONS ERALED tutvustab oma uut digitaalmeedia fassaadilahendust! ERALED Outdoor Media Facade on loodud spetsiaalselt suureformaadiliste välistingimustes kasutatavate rajatiste jaoks, mis nõuavad teatud läbipaistvuse taset, võimaldades loomuliku valguse ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Outdoor Media Fassaad LED Display

Outdoor Media Facade LED Display.jpg

Outdoor Media Facade LED Display.jpg 

MEDIA MESH LAHENDUSED

ERALED tutvustab oma uut digitaalmeedia fassaadilahendust!

20170518053123234.jpg

ERALED Outdoor Media Facade on loodud spetsiaalselt suureformaadiliste välisseadmete jaoks, mis vajavad teatud läbipaistvuse taset, võimaldades looduslikul valgusel ekraanil voolata. Vähese eredusega LED-idega võimaldavad Outdoor Media Facade ekraanid suurepäraseid visuaalseid efekte ja suurepärast kontrastsuse suhet mis tahes valguses.


Kapp on äärmiselt kerge, täppis-valatud alumiiniumkorpus, mis võimaldab kappi kinnitada hoone pinnale, vähendades kaalu koormust. Paneeli disain ja konstruktsioon võimaldavad suurepärase soojuse hajutamise, et suurendada energiatõhusust. IP65 kaitsega on kapis ehitatud nii, et taluks karmid keskkonnategureid, nagu otsene UV-kiirgus, erinevad temperatuurid, püsiv vibratsioon ja rasked ilmastikutingimused.


Valikulise kaugseire diagnostikaplatvorm pakub reaalajas teavet LED-süsteemi toimivuse kohta ja tuvastab igasuguse vastuolulise käitumise, teavitades teid, kui teenus on vajalik. Lisavarustuse kohapealne juurdepääs teenustele lihtsustab teatud projektide hooldamist ja hooldust. ERALED Outdoor Media Facade on ideaalne lahendus teie digitaalse meedia fassaadidele peamistes kohtades, mis täiendab arhitektuuri, et luua visuaalselt uhkeid esitlusi.


TOOTE OMADUSED


  • Slim, kerge ja vastupidav

  • Läbipaistvuse kõrge tase

  • Suurepärane heleduse ja kontrastsuse suhe

  • Kaugseire diagnostika platvorm

  • Täpsem IP65 kaitse

  • Nii esi- kui ka tagumised hooldusvõimalused

  • Meediafassaad LED ekraan

  • taotluse juhtumid


Queens-Rise-6
Hot Tags: välise meedia fassaadi LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like