Meediafassaad LED ekraan

Meediafassaad LED ekraan

Meediumifaasid LED ekraan Võta oma sõnum märgaks peamise koha peal! Digitaaltehnoloogia vanus on siin ja see läheb ainult suuremaks, mistõttu paljud ettevõtted ja reklaamiagentuurid investeerivad digitaalse meedia fassaadi peamistesse kohtadesse. Times Square New Yorgis, Leicesteris ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad


Meediumifaasid LED ekraan

6362966090864114594494925.jpgInformatsioon LED signage4.jpgHankige oma sõnum märgaks peamise koha peal!


Digitaaltehnoloogia vanus on siin ja see läheb ainult suuremaks, mistõttu paljud ettevõtted ja reklaamiagentuurid investeerivad digitaalse meedia fassaadi peamistesse kohtadesse. New Yorgi Times Square, Londonis Leicesteri väljak ja Tokyo keskosa; need suured linnad on muutunud mõnevõrra ikooniks ja tunnistuseks hästi paigutatud ja interaktiivse reklaami edukusele.


ERALED LED tehnoloogia pakub ülimat visuaalset esitlust ja ekraanid, mis püüavad ja siis võtavad pealtvaataja tähelepanu. Korraldatud kogenud installatsioonide, täiustatud LED-tehnoloogia, oskusliku disaini ja interaktiivse tarkvara abil saavad nii infrastruktuur kui ka sponsor tuhandeid inimesi päevas tähelepanu juhtida.ERALDATAV PRANTSUSMAA

Meie kogenud professionaalide meeskond võib pakkuda hulgaliselt asjatundlikkust ja teenuseid, sealhulgas:


TULUD

Mõlema kaubandusruumi ja ehitusfassaadi võimaliku tulu saamise hindamine.

MUUTUMINE

Ikooniliste ehituslahenduste loomine ja väsinud ja pleekinud ehitusfassaadide ümberkujundamine.

EKSPERDI LAHENDUSED

Kogenud arhitektid ja paigaldus tehnikud, kes suudavad töötada mis tahes kohas ja hoone pinnal, ükskõik kui keeruline.

LÄBIPAISTVUS

Meediumifaasi hindamine ja kujundus vastavalt ekraani läbipaistvuse tasemele ja võimele võimaldada loodusliku valguse voogu hoones.

KAVANDATUD EELTEERITUD

LED Media Façade'i keskkonnamõju hindamine on kavandatud hoone ainulaadsete spetsifikatsioonide ja nõuete, nagu äärmuslikud ilmastikutingimused, võimalik soolõhu korrosioon ja maavärinad.

RIIKLIKKUS

Usaldusväärse toote kavandamine, tootmine ja paigaldamine ning kindel tehniline tugi.

REAL-TIME HOOLDUSJUHTIMINE

Spetsiaalselt loodud tarkvara, mis suudab aru saada reaalajas hooldusprobleemidest, mis tagavad usaldusväärse puldi juhtimise.

LIGHTWEIGHT & EFFICIENT

Erinevate kergekaaluliste toodete pakkumine, mis pakuvad nii esi- kui ka tagumisi hoolduspunkte, mis sobivad spetsiaalselt hoonete paigaldamiseks.

EKSPERDI JUHEND

Kogenud projektijuhid, kes vaatavad ekraani kõiki aspekte alates esialgsest disainist kuni lõpliku paigalduseni.

6362890606264602748398348.jpg

6362890613559913793843863.jpg

6362890656738146002466964.jpg

6362890657324055611476206.jpgMeediafassaadid on Austraalia ja Uus-Meremaa korporatsioonid, reklaamiagentuurid ja sponsorid, kes ühinevad digitaalrevolutsiooniga ja annavad interaktiivsetele LED-ekraanidele monetiseerimise. Kuid kindlustus- ja õigusküsimuste tõttu on oluline kasutada ettevõtet, kellel on tehnoloogia kogemus, infrastruktuuri mõistmine, dünaamilise sisu hindamine ja mis kõige tähtsam on ohutuse rõhutamine ja valitsuse eeskirjade järgimine.1 omadused.jpg

2 laia vaatenurka.jpg


Hot Tags: meediumifaasid tõid välja ekraani, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like