Sündmuste LED-ekraan

Sündmuste LED-ekraan

Üritused LED-ekraan Põhinedes maailma juhtivatele põhitehnoloogiatele ja kliendi vajaduste täpsele uurimisele, pakub ERALED professionaalset lahendust kontsertidele, tootearendustele, auto-showidele, teleülekannetele ja spordiüritustele. Ainulaadne, turvaline ja usaldusväärne struktuur, lihtne paigaldada, ERALED ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Sündmuste LED-ekraan

ERALED pakub maailma juhtivate põhitehnoloogiate ja kliendi erinõuete täpse uuringu põhjal professionaalset lahendust kontsertidele, tootearendustele, autonäitustele, teleülekannetele ja spordiüritustele. Unikaalne, ohutu ja usaldusväärne struktuur, lihtne paigaldada, vastavad ERALED-i tooted erinevatele loomingulistele rakendustele.
Omadused

Kiire seadistamine

Patenteeritud riiv, õhuke kapp ja lihtne kaabeldus ühendavad kiire ja tõhusa seadistamise ja säästab tööjõukulusid.

Ainulaadne struktuur
ja loominguline splaising

Modulaarne kokkupanek, kumerad ja nõgusad, rippuvad, virnastavad ja lagede paigaldused muudavad lava loomingulisemaks ja pilkupüüdevamaks.

Superior pildikvaliteet

Suurepärased pildid, uimastamise värv ja võimas juhtimissüsteem mitte ainult teavitavad publikut ja suhelda seda, vaid loovad ka sündmustele sobiva õhkkonna.

Kitsas piksel
Pigi rendilahendus

ERALED tutvustab 1,8-millimeetrise pikslilise LED-ekraani siseruumide rentimise rakenduseks, omab väljaarendatud kõrgtehnoloogilist HDR-tehnoloogiat ja 24-bitise värvilise töötluse sügavust, arendab ülikiire eraldusvõimega LED-ekraani sündmuste teenindamiseks.

Hot Tags: sündmuste juhitud ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like