Live Production LED ekraan

Live Production LED ekraan

Live toodangu LED-ekraan ERALDATUD ADVANTAGE ERALED LED tehnoloogia on pidevalt liikvel elavatel produktidel klientidega alates LED-ekraanidest, mis on sama suured kui ehitised staadionilaadsete etenduste jaoks kuni meediumiprogrammide pakkumiseks korporatiivüritustele. Põhjus on meil ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Live toodangu LED-ekraan伊斯坦布尔 土耳其 选美 比赛 200 平米 RI05 R3.jpg


500x500 kaabli tasuta kahesuunaline teenus Die casting Cabinet Rental LED displei-2.jpg


ERALDATAV PRANTSUSMAA

ERALED LED tehnoloogia on pidevas liikumises koos elava tootmisega klientidega, alates LED-ekraanidest, mis on sama suured kui ehitised ehitiste jaoks, et pakkuda korporatiivsete ürituste jaoks meediumipõhiseid kujutisi. Põhjus, miks me selle tööstusharu on saanud oma maine, on meie enda professionaalse jõudluse kaudu, pakkudes:


TIME EFFICIENT

Mõistmine lava komplekti ja valgustuse paigaldamise ja eemaldamise ajalistele piirangutele.

TRANSPORDI LIHTSUS

Displeid, mis on vastupidavad, kergekaalulised ja mõeldud spetsiaalselt transpordiks.

RIIKLIK RANGE

Suur valik digitaalkujundeid, nagu läbipaistvad võrgusilma ekraanid, tahke ekraanid, kõverad ekraanid, loomingulised paindlikud näidikud ja interaktiivsed meediumipõrandad.

SISE- / VÄLISKESKUS

Täiustatud ja kõrge jõudlusega rendiautode valik nii sise- kui ka välistingimustes.

SUUR KASUTUS

Paneelid, mis on kavandatud nii, et see hõlmaks pidevat turismi- ja rendikasutust.

KASUTAMISE KASUTUS

LED-digitaalsed tooted, mis on varustatud kasutajasõbralike funktsioonidega, nagu positsioneerimisklemmid kiireks ja lihtsaks joondamiseks, ergonoomilised käepidemed mugavaks käsitsemiseks ja patenteeritud kiire lukustusmehhanism lihtsaks monteerimiseks.

DUAL POWER

Kahekordne võimsus ja signaalide koondamine, mis tagab tagatud allikad, millele saab otseülekande ajal tugineda.

VÄLJAKÄÄSTUD UUS

LED digitaalekraanid, mis pakuvad suurepärast visuaalset jõudlust, suurepäraseid värvide ühetaolisust nii sise- kui välistingimustes.

KUIVATUD VÕI KURVATUD

Paneelid on varustatud spetsiaalselt kavandatud õmblusmasinaga, mis võimaldab erinevate ekraanilugude erinevate nurkade valikutega ekraanide seadistamist lameda või kõvera ekraanina.

TÄIELIK TARVIKUD

Vastupidine lennujuhtum, mis on hõlpsasti transporditav ja usaldusväärse lisavarustusega, nagu näiteks rippvarad jne.

Meie ulatuslik arusaamine ja elavtoodangu kogemus on tööstuse esirinnas paigutanud ERALED LED-tehnoloogia, mis seisneb usaldusväärse ja särava LED-jõudluse pakkumises elavas keskkonnas. Meie kliendi poolt pakutav tehnoloogia, disain ja tugi on põhjused, miks meie tooted on kaasatud kõikumises, mida kiidab heaks ovation. ERALED LED tehnoloogia valimisel garanteerite, et ükskõik mida, see näitus jätkub.
Hot Tags: elavhõbe LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like