Meelelahutus LED ekraan

Meelelahutus LED ekraan

Meelelahutus LED ekraan Võta oma ruum elu läbi interaktiivsete visuaalsete LED-ekraanide! Meelelahutuskohad LED-ekraan ja külalislahkuse LED-ekraan Kujutage ette, et teie külalisi tervitatakse suurte LED-ekraanidega isikustatud sõnumiga, kui nad kõndisid kohtumispaigaks. Või ehk ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Meelelahutus LED ekraan

Tooge oma elu ruumi interaktiivsete visuaalsete LED-ekraanide kaudu!

Meelelahutuskohtade LED-ekraan ja külalislahkuse LED-ekraan 20170810101645_5000.jpg

Kujutlege, et teie külalisi tervitatakse suurte LED-ekraaniga isikupärastatud sõnumiga, kui nad kõndisid kohtumispaigaks. Või ehk interaktiivne põrand, mis süttib kujundusega, luues huvitava ja dünaamilise atmosfääri teie üritusele. ERALED LED tehnoloogiaga on kõik võimalikud.


Teie sündmuse või kohtumise kogemus algab hetkest, kui teie külalised näevad esimest korda teie saali, ja teile on unustamatu kogemuse loomine. Meie ettevõte on töötanud kohtades üle kogu maailma, luues kohandatud LED-ekraanid klientidele, kes soovivad külastada oma külalisi õhkkonnas, mis oli põnev ja dünaamiline.


 

ERALDATAV PRANTSUSMAA

ERALED LED tehnoloogia pakub kvaliteeti, usaldusväärsust ja meeldejäävaid funktsioone kõigis meie meelelahutuskohtades ja -üritustes spetsiaalselt kavandatud toodete jaoks, sealhulgas:


SISE- / VÄLISKESKUS

Sise- ja välistingimustes kasutatavad LED-rakendused, mis on spetsiaalselt loodud teie kohtumispaigale.

CMS

Lihtsad sisuhaldussüsteemid, mis loovad dünaamilise digitaalse tehnoloogia jaoks uued mõõtmed, võimaldades reaalajas edastada elusaid andmeid ja kasutaja loodud sisu veebisaitidelt / sotsiaalmeediast.

KOHUSTUSLIK

Värskeima visuaalse tehnoloogia pakkumine, mida saab kohandada igasuguse kuju, suuruse või kõveraga, mida saab paigaldada või paigaldada mis tahes suured või väikesed kinnitusdetailid.

LED EKSPERTID

Nõuanded tööstuse ekspertidelt positsioneerimise ja parimate vaatlusplatvormide kohta, mis pakuvad teie ERALED LED-ekraani sõnumit.

CREATIVE TEAM

Juurdepääs ERALEDi loomingulisele meeskonnale, et kujundada ainulaadne ja kohandatud LED-ekraan.

SUPERIOR VISUAALID

Kõik tooted on valmistatud peened pikslitugevusega, pakkudes suurepäraseid visuaalseid efekte, erksaid värve ning kaasates külastajaid ja külastajaid.

ONE STOP SHOP

Kogemused mitmetasandiliste meelelahutuskohtade, nagu teemapargid, muuseumid, kasiinod, klubid, baarid ja restoranid, kohandatud LED-ekraanide projekteerimise, valmistamise ja paigaldus.

Efektiivne disain

Süsteemid, mis on energiatõhusad ja keskkonnasõbralikud ning tekitavad vähese soojuseralduse.

ERALED LED tehnoloogia töötab koos teiega, et teie külastajad oleksid kogu aja jooksul oma töösse sisse lülitatud ja pingestatud. Lõppkokkuvõttes on teie külalised meelelahutust ja paremat võimalust oma entusiasmi julgustada kui innovatiivsete ja visuaalsete LED-ekraanide abil.


3 StormTest.jpg


Hot Tags: Meelelahutuse juhtiv ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like