Meelelahutus LED ekraan

Meelelahutus LED ekraan

Meelelahutus LED-ekraan Kõrge profiiliga meelelahutuskohad, nagu näiteks diskoteekid, ööklubid ja karaoke toad, sisenevad inimeste nägemusse kiirel kiirusel ja stimuleerivad noorte närvi. Suurepärased etapid toovad inimestele kaasa mitte ainult kuumavärvilise kirguse, vaid ka suhteliselt suure sissetuleku ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Meelelahutus LED-ekraan

Kõrgtasemel meelelahutuskohad, nagu näiteks diskoteekid, ööklubid ja karaoke toad sisenevad inimestele kiirelt kiirusel ja ergutavad noori " närvi. Suurepärased etapid toovad inimestele kaasa mitte ainult kuumavärvilise kirguse, vaid ka ülemusele suhteliselt suure sissetuleku.
ERALED paneb välja uhiuled LED-rendiekraanid, mis täiuslikult ühendavad raadiosaatesüsteemiga sujuvaid HD-ekraanitehnoloogiaid. Eraldiseisvad ekraanid saavad täiuslikuks kuvamiseks ja suurepäraseks vaatamise efektiks, tuginedes võimsate ekraaniklemmide eelistele, paindlikule ökonoomsele ekraani suurusele ja mugavatele kiiretele paigaldamise ja distensiooni funktsioonidele, heli- ja videoallikate kombinatsioonile ning paindlikule segmentimisele ja piltide kombineerimisele.

Meelelahutus LED ekraanifunktsioonid


1. Paremus ja värvivalik kalibreerimine, mõistes kõrge restoratioin ja ühtlikkuse.
2.gangid, kõrge raamistik (8000: 1), kõrge heledus (reguleeritav), kõrge hall skaala (14 bitti), kõrge värskendussagedus (1920HZ), pehmed pildid, elutruu pildid, kiire animatsioonpildi kuvamine.
3.High-hall skaneerib vähese heledusega, pidevalt reguleeritava heledusega, mis sobib ideaalselt erinevate sisekujunduskeskkondade jaoks, millel on heledad ja üksikasjalikumad pildid.
4.Light ja slim kapid, väike ruumi okupatsioon, kergesti transportida, paigaldada ja demonteerida.
5.Connected koos professionaalsete videoprotsessorite ja mosaiikidega, toetades Hi-Fi sünkroontöötlusmasina ekraanil erinevaid signaale.
6. Spetsiaalsed lukustussüsteemid kapidide ühendamiseks, muude tööriistade vajaduseta, kiire ja mugav paigaldamine ja masendamine.
7. Professionaalse heli ja videote töötlemise süsteemiga toetatakse otseülekandeid, erakordselt suuri ja selgeid otseülekandeid, piiratakse kohtade arvu, muudavad vaatajad etendused kergesti pikkadel vahemaadel, muutes vaatajad isiklikult stseeniks, vaadates ja kuulates. Eri taustade, näiteks suurepäraste sündmuste mõistmine, aeglase liikumise ja lähivõtete taasesitamine.
8. Vaba disain, vaikne, vähese energiatarbimise, madal EMI, pikk kasutusiga (üle 100 000 tunni), mugav hooldus, säästmise ja hoolduskulud.

Meelelahutus LED ekraanikapi sissejuhatus

500x500 kaabli tasuta kahesuunaline teenus Die casting Cabinet Roll LED display.jpgrrrrrrrrrrrr_ 副本. jpg

500x500-dual-service1.jpg

500x500-dual-service2.jpg

500x500-dual-service3.jpg500x500-dual-service4.jpg

500x500-dual-service5.jpg

500x500-dual-service6.jpg

IMG_2773.jpg

Iga detaili jaoks on täpne ja täiuslik töö.

IMG_2684.jpgIMG_2686.jpgIMG_2780.jpgIMG_2787.jpgIMG_2791.jpg

IMG_2782.jpg

IMG_2689.jpg

Outdoor Entertainment LED ekraan spetsifikatsioonid

blob.png

Indoor Entertainment LED ekraan spetsifikatsioonid

siseruumide rent.png

Hot Tags: meelelahutuse LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like