LED-ekraani energiasäästmine

Sama heleduse puhul on selle energiatarbimine 50% traditsioonilistest toodetest, mis võivad energiat kokku hoida rohkem kui 50% ulatuses.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

LED-ekraani energiasäästmine

Traditsioonilise vedelkristallekraaniga võrreldes on LED-kuvarite süsteem palju suurem kui LCD monitor. LED-ekraani eeliseks on sujuvalt suur ja heledus LCD-süsteemiga võrreldes. Vahepeal on puuduseks ka väga selge: energiatarve on ka palju suurem kui tavapärasel kuvarikandjal. Algul ei ole LED-ekraaniga seotud tööstusharudes energiasäästu kontseptsiooni. Kuid ülemaailmne energiapuudujääk ja elektrienergia puudujääk on aasta-aastalt üha tõsisem. Ja elektritasu tekib aasta-aastalt. Lisaks sellele on isegi keskmise suurusega LED-ekraan elektritarbimine tavaliselt kümneid kilovatti. Niisiis, hoolimata sellest, kas rakendatakse keskkonnakaitsekontseptsiooni või kaalutakse iseenda või investorite taskuraha: energiatarbimise LED-ekraan on kindlasti teie valitud lahendus ja suund.ERALED Energiasäästu LED-ekraan võib vähendada süsteemi energiatarbimist ja müra alandamist 60% võrra, kuna LED-ekraanimoodulites on vähem energiatarve ja ventilaatoreid. Seetõttu võib energiasäästmise LED-ekraan tõhusalt parandada süsteemi stabiilsust ja mõista nii LED-i kui ka välimise ja siseruumi LED-ekraani, täisvärvide LED-ekraani ja ühevärvilise, topeltvärviliste LED-ekraanide LED-i eluiga.Elektrienergia tasu (12 tundi päevas / aastas)

100㎡ Traditsiooniline LED-ekraan

100㎡ ERALED Energiasäästu LED-ekraan

Elektrienergia tasu kokkuhoid

Keskmine 0.3KW / ㎡
Elektrienergia hind 1 aasta:
= USD0,2 x 0,3KW / ㎡ / tund x 100 ㎡ x 12 tundi / päev x 365 Päeva / aasta = 26280 USD

Keskmine: 0,12KW / ㎡
Elektrienergia hind 1 aasta:
= USD0,2 x 0,12KW / ㎡ / tund x 100 ㎡ x 12 tundi / päev x 365 Päev = USD10512

Säästud 26280USD -USD10512 = USD15 768,00
igal aastal elektrienergia maksumus 100-kordsele LED-ekraanile

Energiasäästu LED Display1759.jpg

Madal tööpinge: elektromagnetiliste häirete vähendamiseks

Võtke moodulite ja juhtimissüsteemi jaoks sisse topeltvõrgulüliti 2,8 V ja 3,8 V.

Energy Saving LED Display-power supply.jpg

Üldist Led ekraan ja Energy Saving Led kuvari parameetrid:

Energy Saving LED Display.jpg

ERALED Energiasäästlik LED-ekraan, mitte ainult riistvara ja LED-juhttarkvara tehnoloogia täiustamine, vaid ka LED-ekraani uuenduste tulemuste üldine programm.

LED-ekraani energiasäästmine

juhtudelEnergy Saving LED screen cases.jpg
ERALED Energiasäästu LED-ekraani omadused:

Energiasäästu:

60% energiasääst, väga väikese energiatarve, väike elektrienergia tasu, madal soojusenergia tootmine, palju pikem eluiga, pika eluea kõrge heledus ja vähe rikkis pikslid;

Ülikergete valgusdioodlampide kasutamine võib säästa veel 30%. Üliinimeste helendavate laternate eripärane omadus on hiilgavam ja väiksem võimsuse hajumine. Näiteks kui lampidel, mis töötavad sama valgustugevuse tingimustes, on ühine lambipirn, mis töötab üle 16 mA, aga meie kasutatavatel supervalguslampidel on see ≤ 10 mA, siis on see salvestada 30% energiatarve selles objektis.

Sama heleduse puhul on selle energiatarve 60% traditsioonilistest toodetest, mis võib energiat säästa rohkem kui 60%.


Unikaalne PCB ja juhtimisseadme disain:

Võtta vastu MBI5045 energiasäästurežiim. Juhtimine IC, VDS = 0,2 V LED-ajami vooluahela pinge vähendamiseks.

Madal tööpinge Pinge:

Elektromagnetiliste häirete vähendamiseks; Võtke moodulite ja juhtimissüsteemi jaoks topelttsüklit 2.8V ja 3.8V (punane 2.8V, sinine ja roheline 3.8V).

Lai taotlus ja lühike ROI:

Kõrge eraldusvõime, kõrge heleduse ja energiasäästmise eelised muudavad selle mitmekülgseks kasutamiseks, näiteks: välireklaamide ja siseruumide reklaami, rentimise ja ürituste korraldamine ja lavastamine, veoautode reklaami reklaamimine, posterreklaam, valitsuse ja kommertsreklaam; Spordistaadioni otseülekanded ja perimeetri bännerireklaam jalgpallistaadioni, korvpalli staadioni, pesapalli- ja pehmejälgistaadioni, Hockey staadioni, Aquatics'i ja Natatoriumi staadioni jaoks; digitaalsed tulemustabelid, stendid ja videovalve, sõnumi näidud, helisüsteemid jne.

Kõrge kontrastsuse, kõrge sageduse ja kõrge värvi mahutavus:

5000: 1 Contrast Ratio - väga kõrge tase, et tagada meie LED-ekraanide süsteemi elav pilt. 3840HZ High Frequency - väga kõrge tase, et tagada mitte-flicking video rebroadcasting. 16-bitine, 281 triljoni värvi mahutavus - väga kõrge halli klassi, et luua elavat videovestlust.

Esimese klassi LED-kiip:

Pakume järgmisele põlvkonnale Nichia LED-st Jaapanist, CREE LED-st USAst, Nationstar LED-st Hiina parimast LED-i noteeritud firmast, et tagada meie heledus, ühtlane värv ja meie LED-kuvarite pika eluea pikkust kasutusaega.

Päikesepunaset pikaajaline kõrge kalibreeritud heledus ja heledus:

LED-ekraani 6000 nitsi heleduse võimsus kogu toote eluea jooksul, luues ainsa tõelise päevavalguse vaatega lahenduse, tagades selge ja elava pildikvaliteedi isegi otsesel täispöördevalgusel päikesevalgusel, et saaksite meelitada rohkem vaatajaskonda, et oma LED-ekraani investeeringut saaks lühikese investeeringutasuvuse.

Lihtne paigaldamine, kasutamine ja hooldus:

Lihtne ja lihtne paigaldusliides ja kasutajasõbralik tarkvara, mis tagab LED-ekraani süsteemi kasutajasõbraliku liidese.

Mugav hooldus:

Eesmise ja tagumise kabiiniga ligipääsu tagamine muudab hooldustöö väga mugavaks ja odavaks, et aidata teil keskenduda oma turunduse edendamise põhitegevusele rohkem aega ja energiat.

24/7/365 Kuva tervis:

Valikulise kuva seire suurendab ekraani tööea ja pakub kohest vastust, kui ilmnevad vead.

Väga kerge kaal:

Kaal on 50% traditsioonilisest karbist, mis võib säästa 50% investeeringust teraskonstruktsioonide jaoks ja säästa mehaanilisi kulusid ja tööjõukulusid; Alumiiniumist kapp, veekindel moodul, loomulik jahutus; pole vaja kaunistusi, mis võiksid säästa kaunistust ja tööjõukulusid .

Kui me jätkame vanaekraani värskendamisel olemasoleva kapidiaali ja paigaldusaukude kasutamist suure ekraani jaoks ja meie ekraan kaalub vaid 27,5kg / ㎡, saate endiselt kulude salvestamiseks kasutada originaalse teraskonstruktsiooni.

z6.jpg

Suer lihtne teenindus:

Mooduli, toiteallika ja süsteemi kaardi täielik eesmine või tagumine hooldus on teostatav, mis võib vastata nõudlusele

erinevatest paigalduskeskkondadest.


Laialdased rakendused:

Reklaamikandjad, kommertskinnisvara, valitsuse või ettevõtteprojektid, spordiülekanded, kultuuri- ja reisireklaamid, sündmuste levitamine jne.


M-160D4.png


Hot Tags: energia säästmise LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like