Dot Matrix LED-ekraan

Dot Matrix LED-ekraan

Dot Matrix LED-ekraan Enamik turul sisenevaid LED-ekraane on sisseehitatud kasutades Surface-Mounted device (SMD) tehnoloogiat, meil on oma SMD-tehnoloogia patenteeritud ja me nimetame seda DOT Matrixiks, sest kolm peamist värvi (punane, roheline ja sinine ) on asetatud samasse postitusse ja meie uus disain me ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Dot Matrix LED-ekraan

Enamik turul sisenevaid LED-ekraane on sisseehitatud Surface-Mounted device (SMD) tehnoloogia abil, meil on oma SMD-tehnoloogia patenteeritud ja me nimetame seda DOT-maatriksiks, kuna kolm peamist värvi (punane, roheline ja sinine) asetatakse sama DOT ja meie uus disain me ka parema uue tehnoloogia sise LED ekraanid .

See on ka trend, mis nüüd laieneb väliturule, kuna DOT Matrixi sise LED-ekraanidel on rohkem vaatevälja ja ka kaugemal vaatamise võimalused. Meie siseruumide LED-ekraanidel on kõrge heledus ja erksavärvi segu efekt.

SMD piksel koosneb 1 Punast, 1 Rohelisest ja 1 Blue dioodist, mis on paigaldatud kiibistikule, mis seejärel paigaldatakse juhtplaadi plaadile. Üksikud dioodid on väiksemad kui tihvti pead ja asetsevad väga tihedalt koos. Erinevus normaalsete kapseldatud valgusdioodide vahel on see, et maksimaalne vaatluskaugus on sama eraldusvõimega diskreetse dioodi ekraanil 25% võrra väiksem.

Indoor LED Ekraanid ja SMD Tehnoloogia

Kasutamiseks siseruumides on tavaliselt vaja SMD tehnoloogial põhinevat ekraani, mille minimaalne heledus on 600 küünlaid ruutmeetri kohta (cd / m & sup2 ;, mida nimetatakse ka NITS). See on tavaliselt korporatiivsetele ja jaemüügitaotlustele enam kui piisav, kuid kõrgel ümbritseva keskkonna heleduse tingimustel võib nähtavuse jaoks olla vajalik suurem heledus. Moodsad ja autonäitused on kaks näidet heledustaseme valgustuse kohta, mis võivad vajada suuremat LED-heledust. Vastupidi, kui telerisstuudi komplektiga tehtud pilti võib ekraanile ilmuda, on sageli madalamate värvitemperatuuridega heledustaseme tase (tavaliste näidikute valge punkt on 6500 kuni 9000 K, mis on palju tavalisest valgusest väiksem televiisoritootmises).

Heledus siseruumides LED-ekraanid

Eraldiseeritud LED-ekraanide siseruumide LED-ekraanide heledus ja kõrge eraldusvõime on siseruumides hädavajalikud. Nende hulka kuuluvad kaubanduskeskused, messid, kontserdid, näitused, konverentsid, spordiüritused siseruumides.

  • Tänu oma modulaarsele disainile on siseruumide LED-ekraanid skaleeritavad ja kergesti seadistatud vastavalt asukohale, vabale ruumile ja vaatamiskaugusele.

  • Hästi kavandatud ja strateegiliselt paigutatud sisevalgustusega LED-ekraan loob täiusliku ja erakordse vaatamiskogemuse sihtgrupile.

  • Indoor LED kuvab edastatavat teavet tootmisharu, saidi või vastava siseruumi kohta. Neid on lihtne kasutada, kiire kuvamine ning pika vastupidavuse ja suure usaldusväärsusega, mistõttu enamik tööstusharusid kasutavad neid uusi siseruumide LED-ekraane nende igapäevaseks haldamiseks ja ringhäälingukirju, nagu sündmused, ajakavad, finantsinfo, näituste nimekiri, jne.

  • Nagu enamik kõikidest LED-ekraanidest, põhinevad ERALED SCREENID modulaarsel konstruktsioonil, mis võimaldab erinevate värvivalikutega erinevaid suurusi, jooni ja märke. Neid saab kergesti paigaldada, kuna tarvikuid on lihtne saada. Neid saab laiendada, ostes rohkem kapteid, et suurendada oma ekraani suurust, võimaldamaks juhtida ekraani heledust igas kabinetti tarkvara ja riistvara abil.

  • Indoor LED Displays on varustatud ERALED SCREENI-ga, mis ühendavad end tõestatud rahvusvahelise tehnoloogiaga kuvamiskomponentidega, kombineerides selle koos aastatepikkuste kogemustega ja pikaajalise töökogemusega LED-ekraanide tarnimiseks, tõestame end kõrgekvaliteedilisest, kuid väga konkurentsivõimelist hinna ja tehnoloogia näitamist.

Uute Indoor DOT-maatriksimudelitega täiuslikult täidame kõik parimad tehnoloogilised nõuded. Samuti võime valmistada kapid kõveratega, et neid paigaldada spetsiaalsetes raadiusega seintes, et luua suurepäraseid uusi turundusteid. Samuti võime pakkuda terasest või alumiiniumist kapid, jalakäijate, mere- või õhu saadetisi kõikidesse maailma paikadesse.

Hot Tags: dot maatriksi viinud ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like