Hoarding LED ekraan

Hoarding LED ekraan

Hoarding LED Display Kogu maailmas on tohutult väljaspool kodu reklaami (OOH) läbi läbi hoonete keskmise asetseb maanteede kõrval suurtes ja väikestes linnades. Reklaamide hõivamiseks on uusim ja kõige efektiivsem suund, mis toimub LED reklaamlauade või ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Hoarding LED ekraan

57ff3e70497f0.jpg

Kogu maailm on tohutult koduväljaku reklaami (OOH) kaudu läbi suurte ja väikeste linnade mööda teedel paiknevaid hooneid. Reklaamide hõivamiseks uusim ja efektiivsem suundumus toimub LED-reklaami plaatide või välise LED-reklaami abil.


LED hoiuste reklaam võimaldab sisu vaadelda väga kaugel, kuna need on väga erksad. Veelgi enam, reklaami ruumi saab optimeerida, korraldades mitme reklaami, et mängida üksteise järel perioodiliselt. LED Videowalli salvestavaid reklaame saab ajakohastada / muuta kaugjuhtimisega, kasutades ERALED videokuvaritarkvara, seega kaotades staatiliste plakatite trükkimise, transportimise ja paigaldamise valu iga kord, kui neid on vaja muuta. Võimalik, et kogu riigi riigid võtaksid ühe või mitme nupuvajutusega rohkem riike ja riike.


Oleme LED Videowalli hoiustamiste tootja ja pakume endistele teenustele täieliku struktuuri, sealhulgas aluse, pole ja tugiraami paigaldamiseks lisaks LED Videowalli riistvarale ja toetavale tarkvarale ning seega saavad kliendid osta täieliku LED hoiukamplariga.


1 omadused.jpg


Hot Tags: hoiukujundusega LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like