DIP LED-ekraan

DIP LED-ekraan

DIP LED-ekraan DIP 10mm, 12mm, 16mm, 20mm, 25mm piksliline sammuga LED-ekraan DIP 10mm, 12mm, 16mm, 20mm, 25mm piksliline samm Kõik ilmastikukindlad, stabiilsed ja usaldusväärsed IP65 / IP55 hinnangud nii veekindlatele kui päikesekaitsekreemidele on täiesti sobivad välistingimustes kõikjal kasutamiseks. Hea töökindlus tolmukindel, niiskuskindel ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

DIP LED-ekraan

DIP 10 mm, 12 mm, 16 mm, 20 mm, 25 mm piksliline LED-ekraan


20161029142518_1733.jpg

 

DIP 10 mm, 12 mm, 16 mm, 20 mm, 25 mm piksli samm


 •  

 • Kõik ilmastikukindlad, stabiilsed ja usaldusväärsed

 • IP65 / IP55 hinnang nii veekindlatele kui ka päikesekaitsekreemidele, sobib see täielikult kasutamiseks välistingimustes. Tõhus tolmukindel, niiskuskindel ja korrosioonivus tagab pikaajalise kasutamise karmides väliskeskkondades.

  Kvaliteetsed materjalid, ohutuse sertifitseerimine

  Vastab kõrgekvaliteediliste leegiaeglustavate materjalide ja kahesuguse kasutusega lehtmetallile UV-vastase kaitse ja ohutuma töökeskkonna jaoks. Vahepeal on DIP 10 mm, 12 mm, 16 mm, 20 mm, 25 mm piksliline samm-LED-ekraan läbinud ranget katsetamist ja autentimist, näiteks soolavahutuse katset, VDE sertifikaati jne. Vastupidavad pistikud võimaldavad sisestamist ja eemaldamist üle 2 000 korda.

  Suurepärane ekraani kvaliteet, täiuslik pilt

  Kuni 6000 cd / m ² heledus, halltoonide töötlemine, isegi otseses päikesevalgus, on pilt endiselt selge.

  range kvaliteedijuhtimine, professionaalsem

  LED-lampide ja kiibide valimist kontrollib rangelt kvaliteedikontroll ja lainepikkuse vahemikku reguleeritakse 5 nm juures, et tagada värvi järjepidevus ja kvaliteetne kujundus.

  EMC sertifitseerimine, ohutus ja tervis

  Tooted on projekteeritud rangelt kooskõlas disaini nõuetega, et minimeerida kiiritust, et vähendada mõju keskkonnale ja kahjustada inimkeha.

  Keskkonnakaitse, energiatõhusus

  LED-ekraani stabiilsuse tagamiseks võta vastu efektiivne PFC toiteplokk, sünkroonselt parandamine mitmesuguste funktsioonide saavutamiseks, ületemperatuuri kaitse, ülekoormuskaitse, ülekoormuse kaitse, lühisekaitse funktsioonid, mis muudavad konverteritõhususe kuni 90%. operatsioon.

DIP LED-ekraan

juhtudelHot Tags: DIP LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like