Läbipaistev, tuule läbilaskmine, läbipaistev LED-kardin

Läbipaistev, tuule läbilaskmine, läbipaistev LED-kardin

LED-kardin-LED-kardinit nimetatakse ka valgusdioodiks, valgusdioodiks, LED-meediumifaasiks, mis on paindlikum, kergem ja peenem kui tavaline LED-ekraan, mille eeliseks on loomingulise vabaduse kuju, lihtne ja kiire paigaldamine, mis vähendab montaaži aega ja maksumust. LED kardinäidik, saab ka helistada LED ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad
Läbipaistev

ERALED LED kardina kaalud on vaid 15-25kg ruutmeetri kohta, mis on traditsioonilistes kapidides tavalisest rohkem kui 64% kergem, lisaks sellele on üle 50% ekraanist läbipaistmatu, omades spetsiaalset kapi konstruktsiooni, kui see on klaasist seinale paigaldatud , on valgustus vaid pisut ohtu.


Tuule läbi

Traditsioonilisest disainist eristab see tohutult seda, et rohkem kui 50% sellest kappist on õõnes, nii õõnes, nii et ekraanil peaks olema ainult väike osa tuulekoost, kuna tuul võiks seda vabalt läbi minna, see aitab meid ka et fännidest lahti saada, säästab see elektrit ja suudab töötada ilma mürast.

Suur usaldusväärsus

Väljatõmbejõu sissetulekukaitse kuni 68, täiesti suletud juhitav riba on ilmastikukindel, tolmukindel, niiskuskindel, tuues välise LED-ekraani sissepääsukaitse kuni uue tasemeni.

Mugavam
ERALED LED-kardin ise iseloomustab see, et see on välise fassaadi seinakuvari välimus , see on kerge ja õhuke, palju lihtsam paigaldada ja teenindada.


2 laia vaatenurka.jpg
4 test2 + 3.jpg

4 test2 + 3.jpg

5 test4 + 5.jpg


Hot Tags: läbipaistev, läbipaistev, läbipaistev kardin, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like