Kardin LED-ekraan

Kardin LED-ekraan

Kardinate LED-ekraan LED-kardinäidik aitab luua erakordseid taustapilte etappide, kohanemiskohtade, messide, lavakunstide, sündmuste, isegi avalike ruumide, näiteks kaubanduskeskuste dekoreerimiseks. Neil on ainulaadne võlu ja lisaväärtus mis tahes seadistusele, luues põneva tausta. LED-kardin ei ole ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Kardin LED-ekraan

LED-kardinäidik aitab luua suurepäraseid taustapilte etapid, kummituskohad, messid, lavakunstid, üritused, isegi avalike kohtade kaunistamine nagu kaubanduskeskused. Neil on ainulaadne võlu ja lisaväärtus mis tahes seadistusele, luues põneva tausta. LED-kardin ei piirdu valgustusefektide loomisega, vaid saab programmeerida ka piltide ja videote kuvamiseks. Isegi teksti saab programmeerida kardinatele, kuid see kõik sõltub LED-de tihedusest ja vaatamiskaugusest.


LED-kardina üheks kõige soovitavamaks omaduseks on see, et seda on lihtne paigaldada ja lahti võtta ning see võib hõlpsalt liikuda kohtades, kuna see on väga kerge kaal. See muudab selle eelistatuks siseruumide rendirakenduste jaoks, nagu näiteks üritused, lavakunstid jne. LED-kardinil on läbipaistvuse jaoks väga omapärane omadus ja seetõttu saab seda laialdaselt kasutada rakendustes, kus see on väga oluline valguse läbimiseks või rakenduste jaoks, kus Läbi nähtavuse on oluline. Kui LED-kardin on välja lülitatud, siis see toimib nagu rulood, mille kaudu üks näeb tagakülge. Kuna need on saadaval veekindlas markis, kasutatakse kõrgemaid piksliväljaga LED-kardinaid välistingimustes kasutamiseks. Üks LED-kardina vorm sisaldab vertikaalselt rippuvat LED-de stringe, mis on ühendatud konksu või jooksjaga ülaosas.


LED-kardinäidik

juhtudel

Hot Tags: kardin LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like