Sfääriline LED-ekraan

Sphere LED-ekraani saab täielikult kasutada traditsiooniliste reklaamivahendite tööriistade asemel, lisaks on Sphere LED-ekraanil tasakaalustamata ekraan ja visuaalne kogemus. ERALED arendada Sphere LED-ekraan sellistes tingimustes. Kõrgete raskustega projekteerimisel ja tootmisel on Sphere LED ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Sfääriline LED-ekraan

Sphere LED-ekraani saab täielikult kasutada traditsiooniliste reklaamivahendite tööriistade asemel, lisaks on Sphere LED-ekraanil tasakaalustamata ekraan ja visuaalne kogemus. ERALED arendada Sphere LED-ekraan sellistes tingimustes. Disaini ja tootmisega kaasnevad suured raskused on Sphere LED-ekraan tähtis teetähis LED-ekraani väljatöötamisel Trapezoid-kujuline PCB disainiga, mis tagab tõrgeteta ühendamise ja kõrge ühetaolisuse. Suuruse ja pikslite sammu võiks kohandada disainiga. Amazing video ja pildi kuvamise efekt. ühtegi pilti ei moonutata ühtse piltstehnoloogia abil;

Paigaldusmeetod: põrandalaud, riputatud.

Energiasäästu

50% energiasääst, kus on väga väike võimsus, väike elektrienergia tasu, madal soojusenergia tootmine, palju pikem eluiga, pika eluea kõrge heledus ja vähene pikselid;

Lai taotlus ja lühike ROI :

Kõrge eraldusvõime, kõrge heleduse ja energiasäästmise eelised muudavad selle mitmekülgseks kasutamiseks, näiteks: välireklaamide ja siseruumide reklaami, rentimise ja ürituste korraldamine ja lavastamine, veoautode reklaami reklaamimine, posterreklaam, valitsuse ja kommertsreklaam; Spordistaadioni otseülekanded ja perimeetri bännerireklaam jalgpallistaadioni, korvpalli staadioni, pesapalli- ja pehmejälgistaadioni, Hockey staadioni, Aquatics'i ja Natatoriumi staadioni jaoks; digitaalsed tulemustabelid, stendid ja videovalve, sõnumi näidud, helisüsteemid jne.

Kõrge kontrastsuse, kõrge sageduse ja kõrge värvi mahutavus :

5000: 1 Contrast Ratio - väga kõrge tase, et tagada meie LED-ekraanide süsteemi elav pilt. 3840HZ High Frequency - väga kõrge tase, et tagada mitte-flicking video rebroadcasting. 16-bitine, 281 triljoni värvi mahutavus - väga kõrge halli klassi, et luua elavat videovestlust.

Esimese klassi LED-kiip :

Pakume järgmisele põlvkonnale Nichia LED-st Jaapanist, CREE LED-st USAst, Nationstar LED-st Hiina parimast LED-i noteeritud firmast, et tagada meie heledus, ühtlane värv ja meie LED-kuvarite pika eluea pikkust kasutusaega.

24/7/365 Kuva tervis :

Valikulise kuva seire suurendab ekraani tööea ja pakub kohest vastust, kui ilmnevad vead.

Kuidas parandada LED elektroonilise kuvari stabiilsust

Selle teadusliku ja tehnoloogilise aja kiire arengu tagajärjel kasutatakse LED-ekraani reklaamimiseks, esitamiseks, erakondadeks, pressiteadeteks jne. Suured tegevused. Ja LED-ekraani stabiilsus mängib olulist rolli kogu protsessis, eriti rendisündmuste toimivuse osas. Erinevate ekraaniefektide saavutamiseks vajavad sageli ekraani splaissingu mudelit. Mitte ainult ekraanil on lihtne paigaldamine ja silumine, kuid sellel on ka kõrge stabiilsus. Siis kuidas rentimise LED-etapi ekraani stabiilsust parandada? Materjalide valimise kolm aspekti, süsteemi juhtimisskeem, illustreerimiseks näidatakse tööolukorda.

Ekraanitööstuse stabiilsuse otsustamiseks on peamised materjalid LED-tuled, draivi IC, toiteallikas, toiteallika signaali pistik ja suurepärane disain. Meie materjalivaliku nõue on järgmine: rahvusvaheliselt tuntud kaubamärgid, mille testimine on kõrgem kui tööstusstandard, ja funktsionaalsuse kaitse eri nõuded. Näiteks lüliti toiteallika valik: ülekuumenemise kaitse, AC-sisend vajab laia pinge, tõusu takistust. Alalisvooluhulk vajab pinget üle praeguse kaitse. Samas peab struktuurikonstruktsioon tagama, et kapp on ilus ja moekas ning tagab hea jahutusviisi ja kiire ühendamise võimaluse.

Süsteemi juhtimisskeemi igal sektsioonil on kuumad varukoopiafunktsioonid, sealhulgas video saatmise ja vastuvõtmise seadmed, signaali edastamise kaablid jne, mis võivad tagada, et mõnes süsteemi punktis ilmneb ootamatu olukord, süsteem suudab automaatselt diagnoosida ja väga kiirel kiirusel varundusele üle minna seadme töö ja kogu lüliti protsess ei mõjuta ekraaniefekti. Näiteks etapi nõudluse rahuldamiseks peab ekraanil olema otseülekandes liikumise ja splaissmudeli. Kui töötaja hooletuse ja muude põhjuste tõttu oli ekraani kuva signaali sisestusjoonte seas lahti, siis tavapärase juhtimisskeemi alustades kapist lahti, lõpuks signaali kaskaadiga, ei kuva kõik kuva signaali. Kuid lisage kuum varukoopplokk juhtimissüsteemis ja alustades signaaliülekande hetkest, kui ekraan ikkagi töötab normaalselt, ei avalda mingit mõju elule.

Kuvaekraani tööolukorra jälgimiseks reaalajas saab kasutada arvutit, sealhulgas jahutusventilaatori temperatuuri, niiskust, pinget, suitsu ja tööseisundit ning nii edasi. mis ka automaatselt kohandada eri liiki olukorda. ning pakkuda asukohta ja alarmi ebanormaalne. Näiteks juhul, kui kapi sisetemperatuur on keskkonna või muude tegurite tõttu kõrgem, pole õigeaegselt lahendatud olekut, siis saab kapi sisemine võimsus üle temperatuuri kaitsmise igal ajal.Kui sellisel juhul kuvari tööoleku jälgimine automaatne reguleerimine, et vähendada ekraani sisetemperatuuri. Kui intelligentne reguleerimine ei suuda saavutada temperatuuri vähendamise eesmärki, siis häirib süsteem töötajad, pakkudes ebakorrapärase korpuse asukohta ja teavitades töötajat õigeaegselt. Säilitage ekraani tavaline töö.

Ühesõnaga, et parandada kuvari ekraani vajaduste stabiilsust materjalide valimisel, riistvara kujundamisel, süsteemi juhtimissüsteemis jne. Erinevad tervikliku kaalutluse aspektid. Vaja on kogenud, tugevamat teadus- ja arendustegevuse meeskonda.


Hot Tags: kera LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like