LED-riba

LED-riba nimetatakse ka LED-kardinaks, painduvaks LED-ekraaniks, pehme LED-ekraaniks, paindlikumale LED-ekraanile, mis on paindlikum, kergem ja peenem kui traditsiooniline LED-ekraan, mille eeliseks on loomingulise vabaduse kuju, lihtne ja kiire paigaldamine, mis vähendab montaaži aega ja maksumust. LED ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

LED-riba

LED-riba nimetatakse ka LED-kardinaks, painduvaks LED-ekraaniks, pehme LED-ekraaniks, paindlikumale LED-ekraanile, mis on paindlikum, kergem ja peenem kui traditsiooniline LED-ekraan, mille eeliseks on loomingulise vabaduse kuju, lihtne ja kiire paigaldamine, mis vähendab montaaži aega ja maksumust.

LED Strip293.jpgLED Strip294.jpg

LED Strip296.jpg

LED Strip297.jpg

LED Strip298.jpg

LED-riba kardinäidik-patenteeritud toode

Kas olete kunagi näinud LED-ekraani, mida saab volditud, paindlik ja pehme ja muuta?
NÜÜD SA SAAD! Oleme välja töötanud uue toote-Soft LED Strip Curtain'i.
See on meie ainulaadne patenteeritud toode.
See on ideaalne kasutamiseks üürides kontsertidel, TV-stuudiodel, lavastuste taustal, kaunistustes ja näitustel.

Omadused:

1. Ekraan on valmistatud kõrgekvaliteedilistest SMD-valgusdioodidest, mis on integreeritud spetsiaalsesse kangasse, millel on kena ja selge pilt, nagu tavaline videomäng
2. Värskendussagedusega üle 600Hz, kujutis on fikseeriv ja sobib professionaalseks kasutamiseks.
3. Kerge ja väike mahtuvus: 20 ruutmeetrit pehmest LED-riba kardinit saab pakendada ühe lennukiga, mis säästab raha laevanduskulude eest.
4. Kiire, lihtne ja mitte kulukas paigaldus: 200 m2 võtab vaid 4 tundi, mis on vaid vähesed mehed.
5. Ekraani kardin on valmistatud spetsiaalsest kangast, mis on veekindel, tulekindel, vastupidav, vastupidav mustuse ja laienemise vastu, nii siseruumides kui ka väljastpoolt.
6. See on kumer, mis muudab selle sobilikuks igasuguste ebakorrapäraste kujutistega, nagu ringid, kolonnid, ellipsid, kolmnurgad jne.

1.jpg

Ees

2.jpg

LED Strip Curtain efekt

3.jpg

Seda saab volditud, kumerdatud ja moonutatud

4.jpg

Veekindel, põletav, sobib välitingimustes.

Outdooer LED-riba

projekti juhtum

Indooer LED-riba

projekti juhtumidStrip LED kuvab ' Rakendused '

LED-ekraan on tihti ilmunud stendide ja salvestusmärkide jaoks väljas. Neid võib leida ka sihtmärkides ühistranspordivahendites või läbipaistva klaasipinna osana. LED-paneele saab kas kasutada valgustamiseks või üldiseks valgustamiseks, töövalgustuseks või lavaliseks valgustamiseks. LED-ekraani leiate spordi-staadionid, avalikud väljakud, rongijaamad, lennujaamad, maanteed, kaubandusplatvormid, metrood, pargid, kaubanduskeskused, kõrghooned ja ettevõtte piltide reklaamimiseks ja reklaamimiseks. Tänu kaugele vaatamisele

Spordikeskuste vahemaade puhul võib LED-ekraani kõrge heledus vastata sellele erinõuetele ja tagada, et vaatajad saavad selgeid pilte.


Mis on värskendussagedus ja kaadrisagedus?

Värskendussagedus on kord, mil ekraani kujutis värvitakse või värskendatakse sekundis. Kuna see tähistab protsessi sagedust, värskendussagedus väljendatakse hertsides. See tähendab, et värskendussagedus 75 Hz tähendab, et pilti värskendatakse 75 korda ühe sekundi jooksul.

Kandekiirus või raami sagedus on sagedus (kiirus), mille korral pildistusseade tekitab unikaalseid järjestikuseid pilte, mida nimetatakse kaadriteks. Mõiste kehtib võrdselt ka arvutigraafika, videokaamerate, filmikamerate ja liikumisandmete salvestamise süsteemide kohta. Kursori sagedust väljendatakse kõige sagedamini kaadrites sekundis (FPS), ja seda väljendatakse progresseeruvate skaneerimismonitoride puhul ka Herts (Hz).Hot Tags: LED riba, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like