LED Cube

LED Cube LED Cube, mida nimetatakse ka Cubic LED-ekraaniks (tuntud ka kui LED-valguskuubikut või LED magic kuubikut), kuuele küljele 90 koos stereorežiimiga monteerimisega realiseeris tõrgeteta kokkupanek täielikult ja tõi suurepärase efekti. LED-kuju koos LED-ekraani 6tk kujuga näitab 6tk erinevat ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

LED Cube


LED-kuubi, mida nimetatakse ka Cubic LED-ekraaniks (tuntud ka kui LED-valguskuubikut või LED-maagilist kuubikut), kuuele küljele 90 koos stereorežiimiga monteerimisega realiseeris tõrgeteta kokkupanek täielikult ja tõi suurepärase efekti. LED-kuubik, millel on LED-ekraani 6-tolline nägu, võib näidata vastavalt 6 pikslit erinevat videot ning ka 1 videot tervikuna näidata.

Annab publikule märkimisväärse tunne, teeb 100% atraktiivsust.

Seda saab kasutada välistingimustes, veekindlalt.

Seda saab kasutada siseruumides, HD-video efektiga.

Võib olla erinev piksli samm.

Võimalik olla erineva suurusega vastavalt mooduli suurusele

Konstruktsiooni eriline disain.

Alumiiniumist materjali struktuur, kerge ja ideaalne jahutamiseks.

Tarkvara eriline disain.

Toetage mitmesugust välise signaali juurdepääsu koos videoprotsessoriga.

Juurdepääsu hooldus.

Terve valmistooted, ei vaja täiendavat paigaldustööd

LED Cube857.jpg

LED Cube860.jpg

LED Cube861.jpgLED Cube866.jpg

Energiasäästu:

50% energiasääst, kus on väga väike võimsus, väike elektrienergia tasu, madal soojusenergia tootmine, palju pikem eluiga, pika eluea kõrge heledus ja vähene pikselid;

Lai taotlus ja lühike ROI:

Kõrge eraldusvõime, kõrge heleduse ja energiasäästmise eelised muudavad selle mitmekülgseks kasutamiseks, näiteks: välireklaamide ja siseruumide reklaami, rentimise ja ürituste korraldamine ja lavastamine, veoautode reklaami reklaamimine, posterreklaam, valitsuse ja kommertsreklaam; Spordistaadioni otseülekanded ja perimeetri bännerireklaam jalgpallistaadioni, korvpalli staadioni, pesapalli- ja pehmejälgistaadioni, Hockey staadioni, Aquatics'i ja Natatoriumi staadioni jaoks; digitaalsed tulemustabelid, stendid ja videovalve, sõnumi näidud, helisüsteemid jne.

Kõrge kontrastsuse, kõrge sageduse ja kõrge värvi mahutavus:

5000: 1 Contrast Ratio - väga kõrge tase, et tagada meie LED-ekraanide süsteemi elav pilt. 3840HZ High Frequency - väga kõrge tase, et tagada mitte-flicking video rebroadcasting. 16-bitine, 281 triljoni värvi mahutavus - väga kõrge halli klassi, et luua elavat videovestlust.

Esimese klassi LED-kiip:

Pakume järgmisele põlvkonnale Nichia LED-st Jaapanist, CREE LED-st USAst, Nationstar LED-st Hiina parimast LED-i noteeritud firmast, et tagada meie heledus, ühtlane värv ja meie LED-kuvarite pika eluea pikkust kasutusaega.

Päikesepunaset pikaajaline kõrge kalibreeritud heledus ja heledus:

LED-ekraani 6000 nitsi heleduse võimsus kogu toote eluea jooksul, luues ainsa tõelise päevavalguse vaatega lahenduse, tagades selge ja elava pildikvaliteedi isegi otsesel täispöördevalgusel päikesevalgusel, et saaksite meelitada rohkem vaatajaskonda, et oma LED-ekraani investeeringut saaks lühikese investeeringutasuvuse.

Lihtne paigaldamine, kasutamine ja hooldus:

Lihtne ja lihtne paigaldusliides ja kasutajasõbralik tarkvara, mis tagab LED-ekraani süsteemi kasutajasõbraliku liidese.

Mugav hooldus:

Eesmise ja tagumise kabiiniga ligipääsu tagamine muudab hooldustöö väga mugavaks ja odavaks, et aidata teil keskenduda oma turunduse edendamise põhitegevusele rohkem aega ja energiat.

24/7/365 Kuva tervis:

Valikulise kuva seire suurendab ekraani tööea ja pakub kohest vastust, kui ilmnevad vead.

Creative LED-ekraani nimetatakse ka spetsiaalse kujuga LED-ekraaniks, see on uuendatud, loodud keskel asuva LED-ekraani. Creative LED-ekraan sisaldab peamiselt LED-kuube, LED-ringikujulist ekraani, Diamond DJ-seeria LED-ekraani, 3D DJ-astme LED-ekraani, Magic kuubiku LED-näidikut, klaasist seina LED-näidikut, tantsupõrandate LED-näidikut, võre LED-näidikut, LED meteoorvalgustust , LED-piksli sein, pehme LED-ekraan, kuulikujuline LED-ekraan jne.

LED tööstuse arengut silmas pidades on kolm suurt väljakutset

Vaadates Hiina pooljuhtvalgustuse tööstust 13-aastaseks arengusuundumuseks, näeme, et LED-tööstuses on endiselt silmitsi kolme väljakutsega: esiteks ei ole tööstusharu uuendused tugevad, teine on struktuuriline ülevõimsus, kolmas on tööstuse arengukeskkond, mida tuleb täiustada. See väljendab terve tööstusharu näitas madalamat kasumit, toote kvaliteedi ühtlustatust, turukorralduse puudumist ja muid probleeme.

Kogu tööstuse probleemi lahendamiseks on esmatähtis liikumapanev jõud tehnilise toe ja toodete ekspordi probleemide lahendamiseks.

Kuidas kohandada LED-ekraani valge tasakaalu

Ekraani silumisprotsessis on reguleeritav valge tasakaal. Nii et vaatame, mis on valge tasakaalu.

Valge tasakaal on kirjeldada punase, rohelise ja sinise värvisegu kuvamist põlvkonnalt kui täpsuse indikaatorit. Valge tasakaal on väga tähtis televisioonikaamera kontseptsioon, mille abil saate lahendada värvide reprodutseerimist ja toonitavate küsimuste valikut.

Valge tasakaal ei ole defektne ekraan, värvi ja heleduse muutmine valget puhtust mõjutamata, see ei ilmu valatud, kuid sellel ei ole muud mitmekesist dopingut, mis on kõrgekvaliteedilise kuvamise eesmärgil suur ekraan isegi siis, kui see on Väga väike, "cast" mõjutab pildi värvi kvaliteeti.

LED-ekraan koosneb suurest arvulistest LED-lampidest. Valge tasakaalu järjepidevuse probleemid on üsna tavalised, sest tööstusharu on sageli rasked probleemid.

Ekraaniseadmete tootjad nõuavad, et tarnijad pakuvad LED-seadmete tarnijatele nende indikaatorite abil 5nm lainepikkuse vahemikku ja 1: 1,3 heledusvahemikku, kuna värvilahutusmasin jõuab üldjuhul pinge liigitamise järjepidevuseni. Tavaliselt koosneb täisvärviline ekraan mitme punase, rohelise ja sinise LED-komponendist iga värvi LED-eredusega pikslit, lainepikkus määrab ekraani heleduse ühtluse, valge konsistentsi ja värvi konsistentsi järjepidevuse. Üldiselt LED heleduse erinevused heleduse vahemikus 1: 1,3, sinine, roheline ja punane lainepikkuse erinevus on vähem kui 5 nm lainepikkuse erinevus on alla 3 nm see lamp koosneb ekraan (LED näidata teistsuguseid tingimusi täiuslik) on vastupidised tingimused olid üsna hea tasakaalus järjepidevus ekraan võib tunduda Huaping, järjepidevad halvad tulemused.

Näiteks erinevate nurkadega vaadates, on nurga all nii, et LED täisvärvilised LED-märgutuled näitavad sama suunda nurga all. Sel viisil suurendatakse või vähendatakse selle heledust, punane, roheline ja sinine kolmevärviline LED-nurga erinevad nurgad mõjutavad oluliselt valge tasakaalu ühtsuse järjepidevust ning mõjutavad otseselt video värviekraanide õigsust. Punase, rohelise ja sinise LED-heleduse muutmine, kui pakendi objektiivi disainis on nõutav erinevad nurgad, mis vastavad tooraine valikule rangelt teaduslikul kujul, sõltuvalt pakenditarnija oskuste tasemest. Isegi valge ekraani normaalne suund, kui LED-punkt konsistentsi ei ole hea, on kogu erineva nurga tasakaalu efekti ekraan kehv järjepidevus iseloomulik nurk LED-seadmed LED-nurga tester saab mõõta, sest keskmine ja lõpp-ekraan on eriti oluline . Punane, roheline ja sinine LED-valgusvihuga kõvera konsistents on võimalikult parem, kogu ekraani ühtsus on parem. Nagu R / G / B erinevate nurkade ebaühtlane heledus põhjustatud ebaühtlase värvi, valge tasakaalu on raske saavutada erinevate nurkade järjepidevus; diskreetne ja monokromaatne valgusjaotuse kõver on tõsine, põhjustades ekraani halva konsistentsi.

Tume LED on koondunud teise mooduli sisse - LED-tuli tegelik tootmine, kui LED-valgus eredus erineb ühes moodulis. See erinevus on väga ilmne, nii et veenduge, et segaksite kergete laevade, mida kasutatakse displeil olevate LED-märgutulede tootmisel tavapäraseks jaotuseks, nii et kogu ekraaniekraan oleks järjepidevam; kui seade põleb, valgus ei sile, LED-lampi valguskohe on halb, mõjutab otseselt ekraani valge tasakaalu efekti järjepidevust, seega peab LED-ekraani tasakaalu tagamiseks suurendama kogu lampi tehnoloogiat.

Seega mõjutab bilanss järjepidevust; signaali kodeerimise süsteem ja erinevusignaali edastamise ribalaius võib samuti mõjutada tasakaalustatud LED-ekraani järjepidevust. LED-punkt-maatriksi mooduli disain, nagu on näidatud joonisel kujutatud konstantse voolu kiibi väljundvoolu erinevuste täpsus ja täpsus reguleerimine takistuse erinevused võivad mõjutada LED hõõgusust. Piksli paigutuse kombinatsioon on mõistlik või mitte, see võib mõjutada LED-lampide valgusvihkade ja pikslite optilise ülekattega efekti, mõjutades seeläbi konsistentsi kuvamist; PCB paigutus ja joondamine on mõistlik või mitte, mille tagajärjeks on erinevus võimsuse ja temperatuuri jaotuses, mis mõjutab ekraani valge tasakaalu järjepidevust.

LED-i peamine lainepikkus või λp liiguvad pikematele lainepikkustele, LED-optilistele parameetritele pn-liitekoha temperatuurile ja neil on suurepärane suhe. Kui ümbritsev temperatuur on kõrge. Eelkõige võre, suur ekraan LED temperatuuri usaldusväärsuse, stabiilsuse mõju. LED-seadmed, mis kiirgavad seadme bitivahelise piirkonna materiaalset väärtust, määravad otseselt heite lainepikkuse või värvuse. InGaA lP ja InGaN LED-kiibid ja muu rühma III-V ühendi pooljuhtidega sarnase iseloomuga GaA-sarnase iseloomuga teave, kui temperatuur tõuseb, väheneb andmebändi vahemik, mille tagajärjel luminestsentsi lainepikkus muutub pikemaks, värvi punane nihutatud lainepikkus koos ristmikuga temperatuuri muutus väljendatakse järgmiselt: λ (T2 = λ (T1 + ΔT * K nm / ℃) Keskmine K = 0,1 Kui ristmikupiirkonna temperatuur tõuseb 10 kraadi, pikk lainepikkuse nihke 1nm ja helendav ühtlus, konsistentsi variatsioon 2. ~ 5nm lainepikkus võib inimese silm tunda, et inimese silm erineb värvuse tundlikkusest, on suur erinevus, sinine, roheline tsoon, väike lainepikkus põhjustab muutusi inimese silmades, nii et sinise ja rohelise LED-seadme temperatuur l efekt panna kõrgemad nõuded.

Selle probleemi lahendamiseks soovitan valge järjepidevuse algatuse kokkuvõtet.

Toodete puhul, mis kasutavad teatavaid tuvastamismeetodeid ja -vahendeid, on tähtis toode, mis on mõeldud LED-märgutuledeks. Kuid arvestades raha väärtust ja palju toote defekte ei lahendata korrigeeriva hoolduse, katsetamise ja inspekteerimise abil, võib olla aluseks edasisele tootearendusele ja -juhtimisele, kuid ei saa muuta defektse tootega toimunud fakti, nii et -kontroll on eriti väärtuslik. Võimaldab efektiivselt tagada LED-paketi stabiilsust kogu protsessi mõistliku kontrolli all, sealhulgas materjalide alamfailide kontroll, et tagada heledus, lainepikkuse järjepidevus; spektrofotocolorimeter range juhtimisseadmed, käsi-lennuk masinad ja jaama toiminguid, et tagada iga toote mõiste sammu parameetrid.

Oletage punane, roheline ja sinine LED-valgusvärtus, kui erinevad nurkad ühilduvad; LED-displei mooduli disain, kahe pakendi objektiivi disain, tooraine valik rangelt teaduslikku disaini. Ajamisahela ja signaali kõrvaldamise algoritmide ratsionaalne kasutamine ning optimeeritud PCB jaoks, mis on mõistlikult konstrueeritud täpsuse tagamiseks ja kuvamooduli püsi sisetemperatuuri vähendamiseks; LED-displei mooduli tootmine mõistliku segu valgusprotsessi juhtimisega.

Või elektrooniline kuvar tööl mõnda aega, kolm LED-ekraani LED-piksli erinevust. Iga üks LED on heleduse ja värvuse erinevad tasemed, mis mõjutavad ekraani tõsiselt. Heledus ja värvide korrigeerimine, kasutades juhtimistehnoloogiat heleduse saavutamiseks <1% chroma="" cx="" cy=""><0.003 täpsus="" kalibreerimine,="" suurendab="" kiiresti="" ekraani="" efekti,="" muutes="" mooduli="" pärast="" seda,="" kui="" uuendus="" on="" mõnda="" aega="" hiljem="" töötanud,="" mooduleid="" järgima="" heledust="" ja="" värvuse="" konsensuse=""> Punkti korrigeerimise toimingu valem on:

Rout = Rin * A11 + Grnin * A12 + Bluin * A13

Apelsin = Rin * A21 + Grnin * A22 + Bluin * A23

Bout = Rin * A31 + Grnin * A32 + Bluin * A33


Hot Tags: LED kuubik, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like