LED Creative Display

LED Creative Display

LED Creative Display LED-ekraanid ulatuvad kaugemale korterist traditsioonilistes kuvasuhetes revolutsiooniliste uute LED-toodetega, mis muudavad teie loomingulisuse järgmisele tasemele. Turul on esile kerkinud uus trend, mis hõlmab mitmesuguseid väikese suurusega ja kujuga LED-tooteid. Need loomingulised tooted võimaldavad ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

LED Creative Display

LED ekraanid lähevad kaugemale korterist traditsioonilistes kuvasuhetes revolutsiooniliste uute LED-toodetega, mis muudavad teie loovuse järgmisele tasemele. Turul on esile kerkinud uus trend, mis hõlmab mitmesuguseid väikese suurusega ja kujuga LED-tooteid. Need loomingulised tooted võimaldavad intelligentset valgustust igasuguse kujuga, kuju ja suurusega ulatuslikul taustal, samal ajal kuvada ka logosid või täisliikuvideoid.
Loov LED-ekraan on ilus kunstiteoste või maamärkide esitlus, mis põhineb hoones või maastikul, mis on loodud LED-pikslitega, originaalsete ideede ja päritolu kultuuriga, näidates enesekindlust, lootusi ja unistusi eesmärgiga rõhutada ainulaadset harmoonilist visuaalset kultuuri iseloom.
Loovad LED-tooted lihtsustavad ka suuremahuliste disainilahenduste ehitamist, kuna neid saab erinevatest intervallidest eraldada, muutes moodulid kulutõhusaks lahenduseks väga suurtele rakendustele.
ERALED on Creative LED-ekraani juhina välja töötanud LED-tööstuses esimese Sphere LED-ekraani ja saanud palju patente disaini ja tehnoloogia järele. Meie tugev teadus- ja arendustegevuse meeskond ning loomingulised ja uuenduslikud ideed LED-ekraanide eri kuju jaoks välja tulevad mitmed erinevad loovad LED-ekraanid, nagu näiteks Cubic-LED-ekraan, LED jõulupuu, LED-ekraan jne. See toob LED-välgu revolutsiooni ja annab LED-tööstusele rohkem võimalusi ja kirge.

juhitud

ERALED Creative Display omadused ja eelised

* Algne ideede rafineerimine ja täitmine
* Loov disain, mis põhineb erinevatel kujunditel
* Esiletõstetke isiksuskultuuri
* Täiustatud LED-ekraani tehnoloogia
* Patendid leiutise ja patendid kasulike mudelite
* Saate City Landmark

ERALED Creative Display Applications

Laialdaselt kasutatakse muuseumides, planeediumites, teaduse muuseumides, lastepalees, näitusehallides, spordisaalides, salongides, hotellides, suurtes avatud ruumides, rongijaamades, sadamates, kaubanduskeskustes, baarides ja muudes kohtades.

Hot Tags: juhitud loominguline kuva, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like