LED ümmargune kuva

LED ringkuvar, mida nimetatakse ka ringjoonega LED-näidikul, silindri LED-ekraanil. Tavalise korter-kujutise LED-ekraaniga võrreldes eeliseks on: Lai vaatenurk: 360 ° vaatenurk, vaatajate jaoks laia perspektiivi täiuslik efekt: täiuslik kombinatsioon dünaamiliste kujutiste vahel kaasaegse arhitektuuri saavutamiseks. Stabiilne jõudlus: hea stabiilsus, madal müra, väike küte ja vähene energiatarbimine Lihtne käsitsemine: lihtne struktuur ja lihtne toiming võimaldavad klientidel säästa raha, tööjõudu ja muret Rakendused: meelelahutus, ööklubid, hotellid, restoranid, kaubanduskeskused ja mänguväljakud
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

LED ringkuvar, mida nimetatakse ka ringjoonega LED-näidikul, silindri LED-ekraanil. Võrreldes tavapärase lameda kujuga LED-ekraaniga, on eelis:

Lai vaatenurk: 360 ° vaatenurk, vaatajate jaoks laia perspektiivi

Täiuslik efekt: tehke täiuslik kombinatsioon dünaamiliste kujutiste vahel kaasaegse arhitektuuri järgi

Stabiilne jõudlus: hea stabiilsus, väike müra, madal küte ja vähene energiatarbimine

Lihtne käsitsemine: lihtne struktuur ja lihtne toiming võimaldavad klientidel säästa raha, töö ja muret

Rakendused: meelelahutus, ööklubid, hotellid, restoranid, kaubanduskeskused ja mänguväljakute rajatised

LED Circular Display602.jpg

LED Circular Display604.jpg

LED Circular Display605.jpg

LED Circular Display606.jpg

Energiasäästu:

50% energiasääst, kus on väga väike võimsus, väike elektrienergia tasu, madal soojusenergia tootmine, palju pikem eluiga, pika eluea kõrge heledus ja vähene pikselid;

Lai taotlus ja lühike ROI:

Kõrge eraldusvõime, kõrge heleduse ja energiasäästmise eelised muudavad selle mitmekülgseks kasutamiseks, näiteks: välireklaamide ja siseruumide reklaami, rentimise ja ürituste korraldamine ja lavastamine, veoautode reklaami reklaamimine, posterreklaam, valitsuse ja kommertsreklaam; Spordistaadioni otseülekanded ja perimeetri bännerireklaam jalgpallistaadioni, korvpalli staadioni, pesapalli- ja pehmejälgistaadioni, Hockey staadioni, Aquatics'i ja Natatoriumi staadioni jaoks; digitaalsed tulemustabelid, stendid ja videovalve, sõnumi näidud, helisüsteemid jne.

Kõrge kontrastsuse, kõrge sageduse ja kõrge värvi mahutavus:

5000: 1 Contrast Ratio - väga kõrge tase, et tagada meie LED-ekraanide süsteemi elav pilt. 3840HZ High Frequency - väga kõrge tase, et tagada mitte-flicking video rebroadcasting. 16-bitine, 281 triljoni värvi mahutavus - väga kõrge halli klassi, et luua elavat videovestlust.

Esimese klassi LED-kiip:

Pakume järgmisele põlvkonnale Nichia LED-st Jaapanist, CREE LED-st USAst, Nationstar LED-st Hiina parimast LED-i noteeritud firmast, et tagada meie heledus, ühtlane värv ja meie LED-kuvarite pika eluea pikkust kasutusaega.

Lihtne paigaldamine, kasutamine ja hooldus:

Lihtne ja lihtne paigaldusliides ja kasutajasõbralik tarkvara, mis tagab LED-ekraani süsteemi kasutajasõbraliku liidese.

24/7/365 Kuva tervis:

Valikulise kuva seire suurendab ekraani tööea ja pakub kohest vastust, kui ilmnevad vead.

Creative LED-ekraani nimetatakse ka spetsiaalse kujuga LED-ekraaniks, see on uuendatud, loodud keskel asuva LED-ekraani. Creative LED-ekraan sisaldab peamiselt LED-ringikujulist ekraani, Diamond DJ-astme LED-näidikut, 3D DJ-astme LED-ekraani, Magic kuubiku LED-näidikut, klaasist seina LED-näidikut, tantsupõrandate LED-näidikut, võre LED-näidikut, LED meteoorvalgustust, LED-riba valgust, LED-pikslit sein, pehme LED-ekraan, kuul kuju LED-ekraan jne

Kuue tulevase LED-ekraani tootearenduse suuna

Esiteks, arendada energiasäästmise suunas.

Energiasäästlik LED-ekraan on klientide ühine nõue, mis aitab kasutajal energiatarbimise jaoks säästa palju raha.

Teiseks valgus suund

Valgusdioodi näidik võib vähendada vundamendi ja seina survet, mis võib olla ohutu kui tavaline rauast ja terasest korpus.

Kolmandaks on suund selge

"Läbi" tähendab "läbipaistev" ventileerimist ja valgustust, kui LED-korpus on õhuke ja kerge, siis on see hõlpsasti laev. Ja kui suure ekraaniga kõrghoonete ülaosas on paigaldatud LED-ekraan, vähendab kõrgem ventilatsioonitase tuuletakistust, muudab ekraani eluiga pikemaks. Kui LED-ekraan on läbipaistev, ei mõjuta see siseruumides valgustust.

Neljandaks arendada patendikaitse suunas

Kuna LED-ekraan tööstus muutub küpsemaks ja standardiseeritud, keskenduvad tootjad patenditaotlustele, et kaitsta nende intellektuaalomandit, immateriaalset vara. See on paratamatu LED-ekraani tööstuse arengusuund.

Viis, kiire ja täpne õmblus suund

Selleks, et kohandada turunõudeid, on LED-ekraani kiire ja täpne õmblus ajaga kokkuhoidlik ja hõlpsasti käsitsetav.

Kuus, arendada standardimise suunas

LED-ekraanitööstuse standardimine säästab materjali, hõlpsasti ostmist, müügijärgset teenindust ja teeb klientidele kergesti teada.

3D-tehnoloogia

LED-ekraan on kõrgtehnoloogilised kuva seadmed, mida viimastel aastatel on laialdaselt kasutusel koos kõrglahutusega, stabiilse kvaliteediga, pika kasutuseaga ning paindliku ekraanifunktsiooni omadustega. Täna on see 4 k ala, 3D-i pidevalt rikastamine ja laiendamine, värvide, heleduse, kontrasti jne kujutamine on nõudlikum, selge ja võimaldab ka videot nautida.

Võrreldes teiste 3D-ekraanidega, võib 3D olla oma valgus, LED-ekraani pikslitel on suurem heledus, värv on eredamal kujul, suurem kontrastsus, väga õhuke ja kerge jne, on rohkem looduslikku ja mugavat nägemust ning laia vaatamise nurk, lai väljavaade paljudes konkreetsetes kohtades. Nüüd pakub väike vahemaa ekraan 3D-tehnoloogia abil mitte ainult parema ekraaniefekti saavutamiseks, vaid ka järk-järgult LED-ekraani skaalal kasutatud 3D-tehnoloogia avamiseks, 3d-l on suurem potentsiaal.

3D-ekraanitehnoloogia LED-ekraani rakenduses on oluliselt muutnud inimeste visuaalset kogemust, samuti on see LED-ekraani turul, LED-ekraani tootjana tohutult mõjutanud ka 2D-3D ekraanil tehnoloogiliste uuenduste olukorras, ka nägu uued väljakutsed ja mõju.

3D-tehnoloogia rakendamine aitab tõhusalt kõrvale hoidma tööstuse konkurentsivõimelise. 3D-tehnoloogia rakendus LED-ekraanis, mis on uus valdkond, on vaid mõni väikeettevõte teadus- ja arendustegevusest. Võib öelda, et 3D-tehnoloogia kasutamine LED-ekraanil lisab lisandväärtust LED Display toodete homogeense konkurentsi jaoks, vältides konkurentsi klastritepunkti, seega võib turgu võita konkurentsi homogeensuses. Lisaks sellele, kuna 3D-tehnoloogia kasutamine LED-s on mingi uus asi, ei ole selles suurel kontinendil ega suurel turul domineerivat probleemi selles uues valdkonnas.

Teiseks peavad LED-displei tootjad otsima mitmekesist arengut. 3D-kuvari tehnoloogia mõjutab esmalt traditsioonilisi 2D ekraanivarustuse tarnijaid, näiteks jõudma turule jõudvat turule, mis on rohkem huvitatud kujutise sisu eristamisest, isikupärastatud nõudmistega ja enam-vähem pöörduma 3D tehnoloogia poole, peab mõjutama traditsioonilist 2D tarnija traditsiooniline äri. Seepärast peavad sellised positiivsed ja võimsad rünnakud silmas pidades enamikku ekraanitarnijatest vajadust muuta tootesarja strateegilist suunda, silmitsi väljakutsetega mitmekesistamise, diferentseerimise ja 3D-LED-ekraanide tootjate ja asutuste vahel, laiendada tootesarja, hoides konkurentsi aja sünkroonimisega.

Muidugi ei välista me ka seda, et LED-ekraani uue 3D-tehnoloogia kohaselt on endiselt vigu, kuid me võime seda mõelda, kuna 3D-tehnoloogia arendamine ja LED-ekraani eraldusvõime väike vahemaa kasvab pidevalt, usuvad lähitulevikus 3D hd LED-ekraan toob publiku välja uhiuue visuaalse kogemuse.


Hot Tags: LED ringkuvar, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like