Esilaternate LED signaal

Eesmine juurdepääsetav LED-märgis: eesmine juurdepääsetav LED-märgis sisaldab magnetmoodulit. Eesmine juurdepääsetav LED-märgis ja hüdraulika tugistruktuur. ERALED kuvar on kiirelt kasvav energiasäästlikkus, kõrgtehnoloogilised rohelised tooted, mis asuvad vana traditsioonilise ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Eesmine juurdepääsetav LED märgis:

Eesmine juurdepääsetav LED-märgis sisaldab magnetmoodulit. Fassaadi juurdepääsetav LED-märgis ja hüdrauliline tugikonstruktsioon kapis.

Front accessible LED sign.jpg

Front accessible LED sign factory.jpg

Front accessible LED sign.jpg

Front accessible LED sign.jpg

ERALED kuvar on kiirelt kasvav energiasäästlikkus, kõrgtehnoloogilised rohelised tooted, mis tänapäeval praeguste traditsiooniliste toodete kohal aset leiavad. Võite ignoreerida LED-ekraani olemasolu. Kuid LED-ekraan ei ignoreeri kunagi teid! LED-ekraan ilmub igas maailma nurgas ja puudutab meid iga sekundiga. Me elame ja puutume LED-ekraaniga iga sekundi jooksul, isegi kui me ei tea, et seda nimetatakse LED-ekraaniks.

LED-ekraan moderniseerib meie elu, meie linna, meie linna. See on nii mood, et kui olulisi sündmusi hoitakse ilma LED-ekraanita. Seda nimetatakse "välja", "ebaõnnestunud" jne

Igal kesklinnal, tänaval, poes, koolis, kirikus, aknas paigaldati ka hiiglane LED-ekraan nüüd!

LED-ekraan on iga riigi keskse televisiooni jaama jaoks vajalik põhivarustus. Igal väikelinnas oleval telejaamal on praegu tohutult LED-ekraan!

LED-ekraan on ka iga olulise spordistaadioni jaoks vajalik alusvarustus. Pole tähtis, kas NBA või jalgpalli maailmameistrivõistluste LED-ekraan on alati vajalik varustus. Isegi mõned spordialad, mida te kunagi ei hooli, on samuti varustatud LED-ekraaniga, näiteks: sulgpall, tennis, jalgpall, võrkpall, gobalall, pehmepall, kiirball, käsi-ball, ragbi, aikido, suusatamine, maadlus, vibulaskmine, beagling, ujumine, kleit sport, tantsimine, võltsimine, kalapüük, golf, haarangud, võimlemine, jäähoki, hurling, judo, võidusõit, tennis, matkamine jne.

Isegi rohkem ja rohkem takso-topsid olid varustatud LED-ekraaniga nüüd!

Kuid mis on LED-ekraan lõpuks?

Enne kui me täiesti teame, milline on LED-ekraan, peame esmalt paremini teada põhiosa. Nagu: Mis on LED, mis on LED-pikslit, mis on LED moodul, mis on LED moodul, mis on LED-kapp jne? LED-ekraan on uus ekraanikandja, mis kasutab LED-lampide kuvamiseks sisu. Iga LED-ekraan koosneb teatud kogusest valguskappidest reast ja veergudest, iga LED-kapp koosneb teatud kogusest LED-moodulitest reas ja veergudes, iga LED-moodul koosneb teatud kogusest LED-pikslit joonest ja veergudest , iga LED-piksel koosneb teatud kogusest LED-lambist, iga LED-lambid koosnevad teatud kogusest LED-kiibist.

Nii et kõige elementaarsem väikseim LED-ekraani üksus on LED-kiip või LED-lambid. Alustame algusest peale: LED-i, LED-kiibi ja LED-lampide kontseptsioon:

1. LED-kiibi konceptsioon või määratlus: LED-kiip on pooljuht, mis võib muuta elektrienergiat nähtavaks valguseks. Valgusdioodis kasutatav keemiline ühend määrab selle värvuse, heleduse ja energiatõhususe.

2. LED-lampide kontrast või määratlus: LED on lühike 3 sõna puhul: valgusdiood

LED-kiibi kapseldamise tüübi järgi on LED-lampidel mitu erinevat tüüpi, näiteks:

SMD (pinna paigaldamise seade), DIP (Dual In Line pakett), Dot maatriks jne

Üldjuhul on LED-lambid kaks põhivormi: SMD ja DIP.

SMD LED-ekraan on üha populaarsem, kuna eelised on täiuslik: värvivalmiduse võimalus, värvilahendus äärmuslikes nurkades, palju laiem vaatenurk võrreldes DIP-ga. Veelgi olulisem põhjus, miks SMD on rohkem populaarne, on SMD LED-ekraani eraldusvõime palju suurem kui DIP LED-ekraan. Näiteks DIP LED-ekraani väikseim piksel on 10 mm. Kuid SMD LED-ekraani väikseim piksli samm on 3,2 mm, mis tähendab 9 korda kõrgemat resolutsiooni kui DIP LED-ekraan. Peale selle on SMD LED-ekraan energiasäästlikum ja maksumus on madalam kui DIP LED-ekraan

Vastavalt SMD LED-i kapseldamise suurusele saab SMD LED liigitada mitmele mudelile, nagu näiteks: 0606 SMD, 0808 SMD, 0909 SMD, 1010 SMD, 1515 SMD, 2020 SMD, 2121 SMD, 3528 SMD, 1921 SMD, 2525 SMD, 2727 SMD, 3535 SMD, 5050 SMD jne

SMD 1921, 2525, 2727, 3535, 5050 kasutatakse välistingimustes veekindlate mudelite puhul, teisi kasutatakse siseveekindlate mudelite jaoks.

Vastavalt SMD LED-i kapseldamise värvile: SMD LED-d saab liigitada mustade LED-lampide ja valgete LED-detena.

SMD mustad LED-lambid:

1.jpg


SMD valged LED-lambid:

2.jpg

Must SMD on 50% madalam heledus, kuid seda saab päikesevalgusest paremini vaadelda, kuna kontrastsussuhe on kõrgem, halli hinne on kõrgem, nagu näete allpool asuvast 2 SMD valgest LED-ekraanist ja SMD Black LED-ekraanist on tegelik võrdlus päikesepaistel seisund. Allpool pilti näidatakse: vasakul on valge SMD LED-ekraan, paremal on mustade mustade SMD LED-ekraan:

1.png

2.png

Iga SMD LED-lamp sisaldab punast, rohelist ja sinist LED-kiipi, vahepeal on iga DIP LED-lambil ainult üks punane LED-kiip, roheline LED-kiip või sinine LED-kiip.

Dual In Line LED-lambid

8.jpg


Dual In Line LED-lambid kasutavad reflektorit ja epoksü-objektiivide paketti koos kahe jalaga, mistõttu seda nimetatakse DIP-ideks. Selline kombinatsioon ja kasutatava kiibi tüüp mängivad rolli elliptiliste vaatenurga kindlaksmääramisel. Dual In Line LED-i reflektori tass fokuseerib kiibi kiiratava valguse teatud vaatlusalale.

DIP-LED-ekraan on väga populaarne enne 2015. aastat, DIP LED-lampide puhul oli 90% välistest täisvärvilistest LED-videovaltidest. Siiski ilmub DIP LED-lampide SMD LED-ekraan kiirelt pärast 2016. aastat. Tänapäeval on 95% täisvärvilistest LED-näidikest valmistatud SMD LED-lampidest.

3. LED-piksli kontseptsioon või määratlus: piksel on lühike pildielementide jaoks, on valgusallikad, mis süttivad tähtede, sõnade, graafika, animatsioonide ja videoklippide kujundamiseks. Üks piksel võib koosneda ühest LED-lambist, mitmest sama värvi LED-lambist või mitmest erineva värviga LED-lambist. Need on elektroonilise kuvariseadme väikseimad elemendid, mida saab individuaalselt juhtida ja välja lülitada või erinevatel heledustasemetel. Pixel nimetatakse ka punktiks, on ka kõige elementaarsem ja väikseim resolutsiooni ühik. Näiteks kui me ütleme HD, UHD resolutsioon: tavaliselt viitab sellele, kui palju piksleid või punkte on pikk ja kui palju piksleid või punkte kõrguses. HD tähendab, et resolutsioon peaks olema 1920 pikslit, 1080 pikslit pikk. UHD tähendab, et resolutsioon peaks olema 3840 pikslit pikkune, 2160 pikslit pikkune või isegi 7680 pikslit pikkune, 4320 pikslit pikk. LED piksel on ka LED-mooduli põhi- ja väikseim ühik, sest iga moodul koosneb teatud kogusest LED-pikslitest.

4. Pikslipigi kontseptsioon või määratlemine: piksli samm - kaugus 2 kõige lähedasema naaberpiksli vahel joonel ja veerus. Näiteks, kui kaugus 2 lähimast naabervardetud pikslitest joonel ja veerus on 8mm ja 3mm, siis nimetame seda LED-kuvari mudelit: piksli pigi Indoor Rental LED-ekraan. Pixel Pitchi nimetatakse tavaliselt lihtsalt PH või P. Seega PH8mm võrdub P3mm-ga.

5. LED mooduli konstrueerimine või määratlemine: LED moodul on LED-kappi põhiüksus, mis koosnes teatud kogusest LED-pikslitest.

6. Et meie LED-ekraani tootekvaliteedi, vastupidavuse ja töökindluse tagamiseks kehtestataks, lõi ERALED kõige laiahaardelisemad katsesüsteemid, mis laboris tehtud, tagavad meie inseneridele palju vajalikke andmeid. Me testime ERALED tooteid rangemalt kui ükski teine tootja. Tegelikult on mõned meie labori katseseadmed sarnased auto- ja kosmosetööstusettevõtete kasutamisega.

ERALED väljas LED-ekraan on läbinud StormTest - kõige rangema katse LED-ekraaniga tööstuses

9.jpg


Keskkonna simulaator

Enne toote vabastamist paneb ERALED tooted läbi erinevate stressitestide. Meie laboritehnikud paigutavad kogu videolauda läbi tohutu 4500 kuupmeetrise jalaga keskkonnakamber (Solar Thermal Simulation Area: 22 'L x 11' H), et simuleerida äärmuslikke kliimatingimusi, näiteks:

• Blistere Heat (74 ° C, 165 ° F)

• külm külm (-34 ° C, -29 ° F)

• niiskus (15% kuni 90% RH)

10.jpg

Temperatuuri / niiskuse kamber

Temperatuuri / niiskuskojen simuleerib halvemas olukorras olevaid keskkondi, et testida komponentide tundlikkust niiskuse, korrosiooni ja elektriliste omaduste muutuste suhtes. See kindlustab, et tootekomponendid on nii tugevad kui kuvarid, läbides:

• kambri üleminekud (5 ° C / min, 9 ° F / min)

• niiskuskindlus (10% RH kuni 98% RH)

11.jpg


Thermal Shock Chamber

See kamber tagab toote vastupidavuse, teostades võimsamat soojusšokki. Vähem kui viie sekundi jooksul viiakse tooted kuuma ja külma ruumi vahele.

12.jpg

Väga kiirendatud elutesti (HALT)

Toote toimivuse piirmäärade kindlaksmääramiseks ühendab HALT kamber keskkonnamuutujaid, nagu temperatuurišokk ja vibratsioon, et tõrjuda tooteid ebaõnnestumiseks.

13.jpg

Pihustuskatsekoda

Selleks, et kontrollida, kui hästi kaitsevad ümbrised komponente, kaitsevad need kambrimütsid osi kõrgsurvevedudega, et tagada niiskuse toimivus.

14.jpg

Soolava tuha kamber

Selle komponendi võimet pidurdada soolase rannikuõhu söövitavat toimet karistatakse selle kambriga ERALED-i tooteid 5% soolalahusega temperatuuril 35 ° C (95 ° F).

15.jpg

LED-ekraan Värvussügavus

"Tähistamine" ja "varjutamine" viitavad täiesti erinevatele funktsioonidele ja termineid ei tohiks vahetada. Sõna "dimming" tähistab ühtlast heleduse reguleerimist kogu ekraanil, et parandada intensiivsust, et hõlbustada erinevate ümbritseva valguse tingimuste lugemist. Kujutiste kuvamiseks ekraanil kuvatavate piltide loomine mõjutab "varjutamist" või värvisügavust iga üksikpunase, rohelise ja sinise LED-i valgusväljundi variatsioonidega.

Värvi sügavõngamine


Bitid värvi kohta

Tulemuseks toonid värvi kohta

Tulemuseks on RGB värvivõime

5-bitti

32

32768

6-bitti

64

262144

8-bitti

256

16,7 miljonit

10-bitti

1024

1,07 miljardit

12-bitti

4,096

68,7 miljardit

14-bitti

16384

4,4 triljonit

16-bitti

65,536

281,5 triljonit


25 * 25 * 25 = 32 768 värvi

Arvutus selgitus: iga üksik punane, roheline ja sinine LED on kas ühes või kahes olekus, sisse või välja. See näide kasutab iga värvi jaoks 5 bitti värviandmete töötlemist, on 5 kuni 5 võimsusega ja mitmekordne iga värvi sügavus annab 32768 värvi üldist värvussügavust.

Kuigi "dimming" ja "varjutamise" tähendused on erinevad, ühendavad mõningad tootjad valgusekaadrite varjundväärtusi dimminguväärtustega, et luua värvifunktsioon, mis näib muljetavaldavamal paberil, kui see on võimeline väljastama. Kombineerides varjundväärtusi üldise hämaruse väärtustega on eksitav ja eksitav tava. Allpool on vale arvutus, mis sisaldab värvuse sügavuse osana valgustust:

25 * 25 * 25 * 32 dimming = 1 miljon värvi

Mis LED-valgustid brändi valida LED-ekraani ostmisel?

LED-id on kindlasti LED-videovalvete puhul kõige olulisemad kvaliteedikriteeriumid. Nad määravad ekraani pildikvaliteedi ja on määrava tähtsusega, et määrata kindlaks, kuidas pildi kvaliteet säilitatakse aja jooksul. Valgusdioodide kvaliteediomadused on väga mitmekesised ja siin kehtib maksimaalne: kõige kallim valik pole alati parim valik. Autotööstuse eeskuju näitamiseks: saate kindlasti ise spontaanselt välja tuua mitmesuguseid luksuslikke sedaaneid, kuid uute sõidukite valimisel ei pruugi neid üldiselt arvestada. Hind ja otstarve mängivad olulist rolli mudeli valitud otsuses. Ja ka luksuslikud sedaanid erinevad paljudel juhtudel, kuigi nad vastavad sageli kõrgeimatele kvaliteedistandarditele.

LEDi kvaliteet sõltub peamiselt kasutatud kiibist. See määrab LED-i kasutusaja ja selle, kuidas LED-i valgustuse käitumine aja jooksul muutub. LED-kiipide tootjad on järgmised:

• Nichia (Jaapan)

• Cree (USA)

• AXT (USA)

• Epistar (Taiwan)

• Silan (Hiina)

Tänapäeva turul valitsev arvamus on see, et Nichia poolt toodetud LED-id on parimad LED-videovalve jaoks. Kuid need on ka vaieldamatult kõige kallimad LED-id turul suure varjundiga. Valgusdioodide hind erineb keskmiselt vähem kui ühest centist ühe LED-i kohta kuni 15 senti või rohkem, olenevalt LED-tüübist (RGB LED-id koos kolme kiibiga ühes korpuses on sageli kallimad). Tootmises võib tekkida ulatuslik hinnaerinevus, sõltuvalt kasutatud LED-ist.

Kõige olulisem tegur LED-ekraani ostmiseks ja LED-ide valiku kindlaksmääramiseks on:

• Heledus: LED-de heledust mõõdetakse mcd-des (milli-candela). Mida kõrgem on heledus, seda parem. Te saate ekraani käivitada madalama heledusega, suurendades seeläbi kasutusaega või suurendades nähtavust päevas, mil päike paistab.

• Elektrostaatiline vooluhulk (ESD): mitmesuguste tootjate toodetud LED-kiibid eristavad end erineval määral elektrostaatilise laenguga (näiteks kokkupuutel). Elektrostaatilisi heitmeid põhjustavad kuvariprobleemid saab ära hoida, rakendades tootmisprotsessis ESD kaitsemeetmeid. Järgmised LED-kiibid, mis on loetletud, osutavad pingele, mida LED-id suudavad elektrostaatilise voolu korral vastu pidada:

Cree: 2000V

Nichia: 1000V

Taiwani LED-kiibid: 800V

Hiina LED-kiibid: 200 ~ 800V

• Temperatuurivariatsioonide tundlikkus: halvad LED-kiibid võivad fade kiiremini, st nende tööiga võib lühendada, kui nad puutuvad kokku kõrge temperatuuri erinevustega. Sõltuvalt riigist võivad suve- või talvekuudel temperatuurid olla väga kuumad või külmad. Selle tulemusena võib halva LED-i kvaliteet endaga kaasa tuua üldise ja kalli LED-ekraani enneaegse kadumise.

• Üldine teenindusaeg: LED-de üldine kasutusiga on sageli vahemikus 50 000 kuni 100 000 tundi. (100 000 tundi võrdub 10-aastase pideva kuvamise operatsiooniga täisvalgega, kui ei ole teisi tegureid, mis lühendaksid kasutusiga, näiteks kuumuse suurenemine ekraanikorpuses või LED-de kasutamine ülepinge korral, et tasakaalustada heleduse vähendamist.

• Heleduse vähendamine vananemise tõttu: allpool on tabel, mis näitab valgustuse vähenemist, mis tekib esimese 10 000 tunni jooksul: LED-heleduse vähendamine pärast esimest 10 000 tundi tootja poolt sorteeritud:


Nichia (Jaapan)

Cree (USA)

AXT (USA)

Silan (Hiina)

Epistar (Taiwan)

Punane LED

2,5%

Teadmata

Teadmata

Teadmata

28%

Roheline LED

2,50%

26%

8%

7%

28%

Sinine LED

2,50%

45%

8%

7%

28%


Reklaamiekraanide jaoks soovitame alati kasutada Silani LED-sid või Cree LED-sid, mis on veidi odavamad kui Silani LED-id. LED-ekraanile mõeldud Nichia LED-d, mis on vähemalt kaks korda kallimad kui Silan LED-id, kasutatakse enamasti professionaalseks tööstusharuks, näiteks etappideks või televisiooniprogrammide jaoks, kus kvaliteet on kõrge heleduse ja pikema eluea tõttu, ja spetsialistid investeerivad suurema summa, et ekraani toimivus ja kvaliteet oleksid optimaalsed, kui mitte, siis kui nad ei tööta, ja glamuur on nende tööstusharude jaoks oluline. Reklaami ekraanid, mis asuvad väljaspool seda kvaliteeti, ei pea olema nii optimaalsed kui professionaalsed tööstusharud nagu etapid või televisiooniprogrammid, kuna ekraani peetakse investeeringuna, et lühendada investeeringutasuvust vähem kui üheks aastaks ja kasutada ekraani reklaamimiseks üle ajavahemik vähemalt 5 aastat kuni 8 aastat ja 5 kuni 7 aastat reklaamimist.

Kui investeerite Silan LED-sse, on esialgne investeering umbes 25% (Cree) kuni 50% (Nichia) väiksem kui Cree ja Nichia LED-ide investeerimine. Nii et Silani LEDide ROI-l on umbes üks aasta, olenevalt klientide portfellist, kellel on ekraani omanik, paigutuskoht ja reklaami hind. Kui reklaamijad soovivad oma tooteid ekraanil avaldada, on loomulikult kvaliteet oluline, kuid praktiliselt on äripinna müügihind ekraanil sama, kui kasutada Nichia või Silan või Cree LED-sid, sest nad ei huvita eluiga ja heleduse erinevused Nichia, Silan või Cree LED-de vahel, nad lihtsalt tahavad näha ja reklaamida oma tooteid ja / või teenuseid ekraanil. Reklaamikliendite jaoks on oluline lahendus, kui see ei paista pikslituna, näevad nad seda plussina ja meelitavad rohkem reklaamijaid, sest mida parem on resolutsioon, seda suurem on reklaami mõju ja seda kõrgem on ettevõtte reputatsioon toode kuulutati. Nichia ja Cree LEDi puhul on ka ROI-d pooleteise ja poole võrra suurem võrreldes Silani LED-dega, mis on vähemalt kaks aastat.

Tavaliselt vajavad Silani ja Cree LED-i 100 000 tundi, et saavutada ligikaudu 40% kogu esialgse heleduse, Nichia vajab 100 000 tundi, et jõuda 60% -ni oma esialgsest heledusest. Seda seetõttu, et kasutatud materjalid on Nichia LED-i jaoks palju kallimad kui Cree ja Silan LED-i jaoks ning on paremad juhtmed. Lisaks sellele kasutab Nichia ligikaudu 50% energiat, mida kasutatakse LED-de põletamiseks, võrreldes Silan ja Cree LED-iga. Näiteks 1-meetrine 16-meetrine piksliline samm Silani ja Cree LED-i tarbib umbes 1200W / m2 ja Nichia 575w / m2, mis on vähem kui 50%, et saada sama heledust.

Paljud LED-i kvaliteedifaktorid mängivad rolli aja jooksul käitumises. Nichia LED-id on ainsad, mille puhul on üldtuntud, et need vastavad põhjalikult nõutavatele kriteeriumidele, positiivselt seistes teiste turul olevate LED-dega. Mõnede teiste tootjate pikaajalised väärtused ei olnud kättesaadavad. LED-valdkonna paljud arengud on nii uued, et pikaajalisi väärtusi üle viie, kümne või rohkem aastaid veel pole. Kui hind ja jõudlus peaksid olema tasakaalus, soovitame LED-d silan-kiibiga. Üldise kasutusea jooksul on Silani LED-id 1/3 nõrgemad kui Nichia LED-id, kuid need maksavad oluliselt vähem. Silan LEDi kasutusajaga saate oma ekraani käivitada kuueaastase pideva töötamise ajaks täisvalgega, kuigi ekraani valgeks tegemine ei toimu tegelikkuses. Keskmine videolõikude sisu kuvamisel suureneb efektiivne tööiga kaks kuni neli korda, see tähendab 14-28 aastat, olenevalt kujutise sisust. Erinevalt endiselt väga kallistest Cree LED-idest, on Silan LEDi vanus ühtlasem ja samuti ei ole 10 000 tunni pärast nii palju valgustust vähendatud. See osutub eriti kasulikuks üksikute pikselkaartide vahetamisel, kuna kalibreerimise nõue on madalam.

Hot Tags: ees, kättesaadavad LED märgi, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like