Paindlik LED-moodul

Paindlik LED-moodul ERALED Flexible LED moodulit nimetatakse ka painutatud LED-mooduliks, pehmest LED-moodulist, mis on paindlikum, kergem ja õhem kui traditsiooniline LED-moodul, mille eeliseks on loomingulise vabaduse kuju, lihtne ja kiire paigaldamine, mis vähendab montaaži aega ja maksumust. Olemasolevad mudelid ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Paindlik LED-moodul

ERALED Flexible LED moodulit nimetatakse ka painutatud LED-mooduliks, pehmemaks LED-mooduliks, mis on paindlikum, kergem ja õhem kui traditsiooniline LED-moodul, mille eeliseks on loomingulise vabaduse kuju, lihtne ja kiire paigaldamine, mis vähendab montaaži aega ja maksumust. Saadaval on järgmised mudelid: P2.0mm, P2.5mm, P3mm, P4mm, P5mm, P6mm, P6.67mm, P8mm ja P10mm paindlik LED moodul. Kõige kuumim müügi mudel on P2.5mm paindlik LED moodul.

Magnetic Flexible LED moodul-Patenteeritud toode

Koosneb RUBBER-moodulitest magnetiliste ankru punktidega, nii et võite neid kinni hoida mis tahes metallpinnaga ja kujundada mis tahes kuju. Võite luua hämmastavaid mustreid ja kujundusi, paindlik, ümar, vaba kuju ... Saadaval 6, 8 ja 10 mm sammuga

See on ideaalne kasutamiseks üürides kontsertidel, TV-stuudiodel, taustapildil, kaunistuseks ja näitustel.

Omadused:

1. Moodul on valmistatud kõrgekvaliteedilistest SMD-dioodidest, mis on integreeritud spetsiaalse kummimooduli külge, näidates kena ja selget kujutist, nagu tavaline videomoodul

2. Värskendussagedusega üle 1000Hz, kujutis on flicker-free, sobib professionaalseks kasutamiseks.

3. Kerge ja väike mahtuvus: 20 ruutmeetrit pehmest paindlikust LED-moodulist saab pakitud ühele juhtumile, mis säästab raha laevanduskulude eest.

4. Kiire, lihtne ja mitte kulukas paigaldus: 200 m2 võtab vaid 4 tundi, mis on vaid vähesed mehed.

5. Modulaari kardin on valmistatud spetsiaalsest kummist, mida saab katta, et see muutuks vihmaveekindlaks, nii siseruumides kui ka väljastpoolt.

6. See on paindlik, mis muudab selle sobilikuks igasuguste ebakorrapäraste kujutistega, nagu ringid, kolonnid, ellipsid, kolmnurgad jne.

1.jpg2.jpg
3.jpg4.jpg
5.jpg6 (001) .jpg

Endless Applications

Paindlik LED-moodul laiendab loomingulisi võimalusi

lisaks traditsioonilistele rakendustele.

Kuna tugistruktuure pole vaja

Painduvat LED-moodulit saab pinnale liimida.

7.jpg
8.jpg

Super kerge, ülikondne

Vabastab traditsiooniliste LED-moodulite piirangutest

Tee oma sõnum väljapaistvatel mõeldamatutel installatsioonidel

Sile ja kiire paigaldamine kiireks seadistamiseks ja väiksemaks maksumuseks.

Võimas töötlemine

Pidev voolu juhtimine IC MBI5153

Vähendage energiatarvet

Stabiilsuse parandamine

Lihtne modulaarne disain lihtsaks hoolduseks

9.jpg
10.jpg

Suur lamedus ja kõrge värvuse ühtlus

Lehtede vahel puuduvad visuaalsed vahed.

Lai kasutusala ja lühike ROI

Matkarajad, näitus, kaubanduskeskus jne

11.jpg
12.jpg

Mugav kõikvõimalike paigaldustingimuste jaoks

Ei vaja spetsiaalset struktuuri, mis aitab teil installida

Igal kohas, kus soovite

Eesmine ja tagumine hooldus

See muudab teid moodulite eemaldamiseks ilma

ükskõik millised tööriistad ja hoidke moodulit esi- ja tagaosas

Lihtne paigaldada ja lahti võtta

13.jpg
14.jpgKiire kokkupanek ja lahtivõtmine

Mooduli paigaldamiseks ei ole vaja tööriistu.

Lai taotlus ja lühike ROI:

Kõrge eraldusvõime, kõrge heleduse ja energiasäästmise eelised muudavad selle mitmekülgseks kasutamiseks, näiteks: välireklaamid ja siseruumide reklaamid, paindlikud ja sündmused, lavastus ja kaunistused jne.

Lihtne paigaldamine, kasutamine ja hooldus:

Lihtne ja lihtne paigaldusliides ja kasutajasõbralik tarkvara, et tagada LED-moodulite kasutajasõbralik liides.

Mugav hooldus:

Eesmise ja tagumise kabiiniga ligipääsu tagamine muudab hooldustöö väga mugavaks ja odavaks, et aidata teil keskenduda oma turunduse edendamise põhitegevusele rohkem aega ja energiat.

Energiasäästu:

50% energiasääst, kus on väga väike võimsus, väike elektrienergia tasu, madal soojusenergia tootmine, palju pikem eluiga, pika eluea kõrge heledus ja vähene pikselid;

Esimese klassi LED-kiip:

Pakume järgmisele põlvkonnale Nichia LED-st Jaapanist, CREE LED-st USAst, Nationstar LED-st Hiina parimast LED-aktsiaga noteeritud firmast, et tagada kõrge heledus, ühtlane värv ja meie LED-moodulite pika kasutusiga.

24/7/365 Moodul Tervis:

Valikuline moodul jälgimine suurendab moodulite tööaega ja pakub kohest vastust, kui ilmnevad vead.

LED-ekraani tutvustus

Võibolla olete juba näinud palju LED-ekraani kõikjal, kas teate, mis on LED-ekraan? LED-ekraan on videokaamera, mis kasutab valgust kiirgavaid dioode. LED-paneel on väike ekraan või suurema ekraani või ekraani komponent. Neid kasutatakse tavaliselt väljapoole kauplusmärkide ja stendide kujul ning viimastel aastatel on ka ühistranspordis kasutatavad sihtkohaksignaalid sageli kasutusel. Valgustuse vormis kasutatakse mõnikord LED-paneeli üldvalgustuse, ülesannete valgustuse või isegi lavalivalguse asemel ekraanil

LED-ekraanide tüübid

LED-paneeli on kaks tüüpi: DIP ja SMD

paneelid. Enamik väliterase ja mõned siseekraanid on üles ehitatud diskreetsetele LEDidele, mida nimetatakse ka individuaalselt paigaldatud LEDidele. Punaste, roheliste ja siniste dioodide klastrit juhitakse kokku, moodustades täisvärvilise piksli, tavaliselt ruudukujulise kujuga. Need pikslid paiknevad ühtlaselt üksteisest ja mõõdetakse keskpunktist, et saavutada absoluutne pikslite eraldusvõime. Maailma suurim LED-ekraan on üle 1,500 jalga (457,2 m) pikk ja asub Las Vegases, Nevada, mis hõlmab Fremont Street'i kogemust. Kõige suurema LED-televiisori maailmas on Cowboysi staadioni Center Hung videokuvar 160-ga (49-ga 22-meetrine), 11 520-ruutjalg (1,070 m2).

Enamik turul olevatest siseekraanidest on ehitatud SMD-tehnoloogia abil, mis laieneb nüüd väliturule. SMD piksel koosneb kiibistikku paigaldatud punastest, rohelistest ja sinistest dioodidest, mis seejärel paigaldatakse juhi PC-plaadile. Üksikud dioodid on väiksemad kui tihvti pead ja asetsevad väga tihedalt koos. Erinevus seisneb selles, et maksimaalne vaatluskaugus vähendatakse 25% võrra diskreetsest dioodiekraanist sama resolutsiooniga.

Kasutamiseks siseruumides on tavaliselt vaja SMD tehnoloogial põhinevat ekraani, mille minimaalne heledus on 600 kandelat ruutmeetri kohta (cd / m, mõnikord mitteametlikult nitsid). See on tavaliselt korporatiivsetele ja jaemüügitaotlustele enam kui piisav, kuid kõrgel ümbritseva keskkonna heleduse tingimustel võib nähtavuse jaoks olla vajalik suurem heledus. Moodsad ja autonäitused on kaks näidet heledustaseme valgustuse kohta, mis võivad vajada suuremat LED-heledust. Vastupidi, kui telerisstuudi komplektiga tehtud pilti võib ekraanile ilmuda, on sageli madalamate värvitemperatuuridega heledustaseme tase (tavaliste näidikute valge punkt on 6500 kuni 9000 K, mis on palju tavalisest valgusest väiksem teleri tootmise komplekt) .Välikasutuseks, vähemalt 2000 cd / m? on vajalik enamiku olukordade jaoks, samas kui suurema heleduse tüübid on kuni 5000 cd / m? paremini toime tulla otsese päikesevalgusega ekraanil. (LED-paneelide eredust saab vajadusel vähendada kavandatud maksimumist.)

Suuremate kuvaripaneelide jaoks sobivad asukohad on tuvastatud selliste tegurite kaudu nagu nägemispiirkond, kohaliku omavalitsuse planeerimise nõuded (kui seade peab olema pooleldi püsiv), sõiduki juurdepääs (ekraaniga veoautod, tõstukiga monteeritud ekraanid või kraanad), kaabel töötab võimsuse ja video jaoks (arvestades nii kaug- kui tervise- ja ohutusnõudeid), võimsust, maa sobivust ekraani asukohale (kui puuduvad torud, madalad kanalisatsioonitorud, koopad või tunnelid, mis ei pruugi olla võimelised toetama suured koormused) ja õhuliinid.LED scris videovalve


Hot Tags: paindlik LED moodul, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like