Kahepoolne LED-ekraan

Kahepoolse LED-ekraani nimetatakse ka kahepoolse LED-märgi, Double-nägu LED-ekraaniks. Tavaliselt on kahepoolne LED-ekraan väga paks, nagu 250-350 mm, olenevalt suurusest. Mida suurem on suurus, seda laiema kappi peaks olema. Kuid me võime teha ka kahepoolse LED-ekraani nii nagu ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Kahepoolse LED-ekraani nimetatakse ka kahepoolse LED-märgi, Double-nägu LED-ekraaniks. Tavaliselt on kahepoolne LED-ekraan väga paks, nagu 250-350 mm, olenevalt suurusest. Mida suurem on suurus, seda laiema kappi peaks olema. Kuid ka kahepoolset LED-näidikut on võimalik muuta nii õhukeseks kui 120 mm-200 mm, olenevalt kahepoolse LED-ekraani suurusest ja mudelist.

Kahepoolne LED Display386.jpg

Lihtne paigaldamine ja hooldus on kahepoolse LED-ekraani suurim eelis

Meie kahepoolne LED-ekraan on väga mugav ja lihtne paigaldada soovitud kohta.

Kahepoolne LED-ekraan569.jpg

Meie kahepoolne LED-ekraan on tuntud oma vaikse töötamise ja madala energiatarbimise tõttu. Samuti on tuntud kiire kuumuse hajumine, mis säästab rohkem energiat. Vähenda elektrikulusid ja abikeskkonda selle kõrgelt arenenud reklaamikuvandiga.

Kahepoolne LED-ekraan836.jpg

Double Sided Led Display on lihtne paigaldada ja hooldada, mis võib säästa palju aega ja kulusid. Spetsiaalsed tänava-, kõrvaltee-, jaama-, jõusaali- ja lennujaama paigaldamiseks.

3.png

16.jpg

Meie insenerid valvavad kõik ekraani üksikud osad. Samuti on materjalide valimisel ja toote kokkupanekul väga hoolas. See tagab, et teie lõplik toode on parem kui teie ootused.

Reklaamiefekt on olulisem ja hõlmab rohkem vaatajaskonda võrreldes ühe esipaneeliga hoidmisega kuvariga. Kliendit on šokitud tema tugev kõrglahutusega visuaalne mõju ja toote kiitust.

17.jpg

Ekraanil on Front IP66 veekindel klass, mis kaitseb ekraani mis tahes kahjustuste eest. Spetsiaalne valve kaitseb ekraani mis tahes kahjustuste ja keskkonnamõjude eest. Ekraan jääb ohutuks igas olukorras ja igal ilmaga.

18.jpg

Kahepoolse LED-ekraani kabinet pakub unikaalset ja kergeid konstruktsioone, mis on hõlpsasti kandvad ja paigaldatavad. Kergekaaluline kapp on hõlpsasti kaasas ja säästab transpordikulusid. See on kahju ja see kestab kogu elu. Valida kabiinide erinevatest standardsetest värvitoonidest.

19.jpg

Me kulutame mõnda aega iga toote detailiga, et saaksite nautida kõiki oma turunduslike piltide üksikasju. Pixel-täiuslik pilt on raviks vaadata. See tähendab, et ekraanil ei kuvata pilti, videot ega teksti.

ERALED Kahepoolne LED-ekraan Saadaval mudelitel: P3mm, P3.2mm, P3.334mm, P3.91mm, P4mm, P4.81mm, P5mm, P6mm, P6.67mm, P8mm, P10mm, P16mm, P20mm.

Lisaks sellele kahepoolsele LED-ekraanile toodame ka mitmesuguseid muid kohandatud ja loomingulisi LED-ekraanitooteid, nagu pehme paindlik LED-ekraan, ümarad LED-ekraanid, teemant-LED-ekraan, kuju-kujuline LED-ekraan jne.


Hot Tags: kahepoolne LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like