Kohandatud LED-ekraan

Kohandatud LED-ekraan

Kohandatud LED-ekraan Ainult piiratud meie ERALEDi kohandatud LED-ekraanidega on kujutlusvõime! Teil on ainult üks võimalus teha see esimene mulje, mistõttu peate midagi viivitamatut visuaalset mõju looma. Tervitades pealtvaatajatega Austraalia Avatud läbi brändingu ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Kohandatud LED-ekraanGreen-Lantern-3

ERALEDi kohandatud LED-ekraanide ainus piirang on kujutlusvõime!


Teil on ainult üks võimalus teha see esimene mulje, mistõttu peate midagi viivitamatut visuaalset mõju looma. Meie sõbralikest pealtvaatajatest Austraalia Avatud Coca-Cola brändingule on meie ERALED meeskond kavandanud, loonud ja paigaldanud mõned kõige uuenduslikumad ja unikaalsemad kohandatud LED-ekraanid.


ERALEDis meeldib meile väljakutse ja neil on tohutu turukogemus erinevate turgude ja keskkondade eri aspektide ja eripärade kohta. Ikoonilistelt struktuuridelt laiaulatuslikesse toodangutesse teeme teiega koostööd oma toodete ja lahenduste kohandamiseks, mis sobiks ideaalselt teie eesmärgi / nõuetega. Meie tugevus ettevõttetena on meie toodete, tehnoloogia, tarkvara, kogemuste ja meie kogenud meeskonna uuenduste kaudu kvaliteet. Me oleme suurepärased selles kohas, kus teised ettevõtted ei suuda või ei taha oma nägemust oma brändi pakkuda.


 

ERALDATAV PRANTSUSMAA

ERALED võimaldab teil pildistamismaastikku uuesti määratleda ja kohandada LED-videoseadmeid oma spetsifikatsioonidele meie kogenud meeskonna juhendamisel, sealhulgas:


VERSATILITY

Pakume laia valikut LED-video lahendusi, mis sisaldavad siseruumides, välistingimustes, kõverates, võrgusilma ja loomingulisi LED-video paneele, mis muudavad selle üheks kõige mitmekülgse LED-valgusti turul.

ART TOOTMISE OLUKORD

Meie toodete valmistamine meie endi rajatistesse, mis annab meile paindlikkuse ja suure eelise meie toodete kohandamisel.

EKSPERDI JUHEND

Kogenud inseneride meeskond nii teadus- kui ka arendusprojektide tasandil on pühendunud sellele, et alati välja töötada lahendus, mis kõige paremini sobib teie vajadustele, rakendustele ja visioonile.

KOGEMUS

Kasutades teadmisi ja kogemusi, mille oleme saavutanud tuntud firmade, nagu Tennis Australia, Channel 7, Coca-Cola, QMS ja Porsche, tööle väga spetsiifiliste kohandatud projektidega.

DISAINITE PAINDLIKKUS

Paindlikkus ja innovatsioon paljudes tööstusharudes, sealhulgas televisioonisstuudis, reklaamiagentuuride loovad disainikontseptsioonid, välireklaam ja spordisündmused.

SITEI ERIKORD

ERALED LED Displays, mis on spetsiaalselt kavandatud kohtade asukohaks ja keskkonda koos sisseehitatud tarkvara abil, mis võimaldab automaatselt reguleerida päikesevalguse ja valguse erinevuse muutusi.

CREATIVE TEAM

Meie enda ERALED loomingute osakond teeb teiega koostööd, et teie visioon oleks ellu viidud olenemata suurusest või kujust.


Hot Tags: kohandatud LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like