Kumer LED ekraan

Kumer LED-ekraan Kumeral LED-ekraanil on teatud radiaan, millel võib olla laiem vaatenurk. Radiaani suuna järgi saab Arc Curved LED-ekraani klassifitseerida välise Arc Curved ja sisemise Arc Curved LED-ekraanina. Arc Curved LED-ekraan on laialt kasutusel käsukeskustes, ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Kumer LED ekraan

Kumeral LED-ekraanil on teatud radiaan, millel võib olla laiema vaatenurga. Radiaani suuna järgi saab Arc Curved LED-ekraani klassifitseerida välise Arc Curved ja sisemise Arc Curved LED-ekraanina. Arc Curved LED-ekraani kasutatakse laialdaselt juhtkeskustes, juhtruumides, konverentsiruumides, auditooriumides, suurtes restoranides, olulises ristmikus jne, mis nõuavad suuremat vaatenurka.


Endless Applications

Paindlik LED-ekraan laiendab loomingulisi võimalusi

lisaks traditsioonilistele rakendustele.

Kuna tugistruktuure pole vaja

Kumerat LED-näidikut saab kleepida pinnale.

1.jpg
2.jpgSuper kerge, ülikondne

Vabanete traditsiooniliste LED-ekraanide piirangutest

Tee oma sõnum väljapaistvatel mõeldamatutel installatsioonidel

Sile ja kiire paigaldamine kiireks seadistamiseks ja väiksemaks maksumuseks.Võimas töötlemine

Pidev voolu juhtimine IC MBI5153

Vähendage energiatarvet

Stabiilsuse parandamine

Lihtne modulaarne disain lihtsaks hoolduseks

3.jpg
4.jpg


Suur lamedus ja kõrge värvuse ühtlus

Lehtede vahel puuduvad visuaalsed vahed.Lai kasutusala ja lühike ROI

Matkarajad, näitus, kaubanduskeskus jne

5.jpg
6.jpgMugav kõikvõimalike paigaldustingimuste jaoks

Ei vaja spetsiaalset struktuuri, mis aitab teil installida

Igal kohas, kus sooviteEesmine ja tagumine hooldus

See muudab teid moodulite eemaldamiseks ilma

ükskõik millised tööriistad ja hoidke ekraani ees ja taga

Lihtne paigaldada ja lahti võtta

7.jpg
8.jpg
Kiire kokkupanek ja lahtivõtmine

Ekraani paigaldamiseks pole vaja tööriistu.

9.jpg

Tänapäeval soovivad paljud arhitektid muuta oma hooned atraktiivsemaks ja unikaalsemaks, mistõttu eelistavad nad pigem kumerat kui lameekraanat, et need vastaksid oma ehitise arhitektuurile. Seega oleme loonud revolutsioonilise "CURVED" mooduli, mis sobib hõlpsalt igasse seina kujutisse, säilitades samal ajal kõik tavalise LED-ekraani omadused.

Väga pikk eluiga (üle 10 aasta), hooldus on tühine ja lihtne. Paigaldamine on ka lihtsam ja odavam kui traditsioonilised LED-moodulite kapid, sest pole vaja terasekrabi.

Seda tüüpi lauad on saadaval veekindlates moodulites sammuga 20 ja 25 mm. Vt üldist spetsifikatsiooni tabelit allpool.

Hea OUTDOORi või INDOORi püsivate rajatiste jaoks või ürituste, kontsertide, TV-stuudiote, klubide, kaunistuste jms rentimiseks.

Võime toota ka igasuguseid kõverat kuva mis tahes pikslitugevuses, nii sise-kui välistingimustes, kuid me vajame joonistusi, kuna see oleks kohandatud kuva.

10.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

Kumer, Magnetic LED-ekraan - Patenteeritud toode

Koosneb RUBBER-moodulitest magnetiliste ankru punktidega, nii et võite neid kinni hoida mis tahes metallpinnaga ja kujundada mis tahes kuju. Võite luua hämmastavaid mustreid ja kujundusi, kumerad, ümmargused, vaba kuju ... Saadaval 6, 8 ja 10 mm sammuga

See on ideaalne kasutamiseks üürides kontsertidel, TV-stuudiodel, taustapildil, kaunistuseks ja näitustel.

Omadused:

1. Ekraan on valmistatud kõrgekvaliteedilistest SMD-dioodidest, mis on integreeritud spetsiaalsesse kummimoodulisse, millel on kena ja selge pilt, nagu tavaline videomäng

2. Värskendussagedusega üle 1000Hz, kujutis on flicker-free, sobib professionaalseks kasutamiseks.

3. Kerge ja väike maht: pehme Curved LED-ekraani 20 ruutmeetrit saab pakkida ühel juhul, mis säästab raha laevanduskulude eest.

4. Kiire, lihtne ja mitte kulukas paigaldus: 200 m2 võtab vaid 4 tundi, mis on vaid vähesed mehed.

5. Kujukardin on valmistatud spetsiaalsest kummist, mida saab katta, et saada vihmasaks, kohaldatakse siseruumides ja väljas.

6. See on kumer, mis muudab selle sobilikuks igasuguste ebakorrapäraste kujutistega, nagu ringid, kolonnid, ellipsid, kolmnurgad jne.

1.jpg

2.jpg


3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Energiasäästu:

50% energiasääst, kus on väga väike võimsus, väike elektrienergia tasu, madal soojusenergia tootmine, palju pikem eluiga, pika eluea kõrge heledus ja vähene pikselid;

Lai taotlus ja lühike ROI:

Suur resolutsioon, kõrge heledus, energiasäästmise eelised muudavad selle sobilikuks laialdaseks kasutamiseks, näiteks:

Kõrge kontrastsuse, kõrge sageduse ja kõrge värvi mahutavus:

5000: 1 Contrast Ratioa väga kõrge tase, et tagada meie LED-ekraanide süsteemi elav pilt. 3840HZ High Frequencya väga kõrge tase, et tagada mitte-flicking video retranslatsioon. 16-bitine, 281 triljoni värvi mahutavus - väga kõrge halli klassi, et luua elavat videovestlust.

Esimese klassi LED-kiip:

Pakume järgmisele põlvkonnale Nichia LED-st Jaapanist, CREE LED-st USAst, Nationstar LED-st Hiina parimast LED-i noteeritud firmast, et tagada meie heledus, ühtlane värv ja meie LED-kuvarite pika eluea pikkust kasutusaega.

Päikesepunaset pikaajaline kõrge kalibreeritud heledus ja heledus:

LED-ekraani 6000 nitsi heleduse võimsus kogu toote eluea jooksul, luues ainsa tõelise päevavalguse vaatega lahenduse, tagades selge ja elava pildikvaliteedi isegi otsesel täispöördevalgusel päikesevalgusel, et saaksite meelitada rohkem vaatajaskonda, et oma LED-ekraani investeeringut saaks lühikese investeeringutasuvuse.

Lihtne paigaldamine, kasutamine ja hooldus:

Lihtne ja lihtne paigaldusliides ja kasutajasõbralik tarkvara, mis tagab LED-ekraani süsteemi kasutajasõbraliku liidese.

Mugav hooldus:

Eesmise ja tagumise kabiiniga ligipääsu tagamine muudab hooldustöö väga mugavaks ja odavaks, et aidata teil keskenduda oma turunduse edendamise põhitegevusele rohkem aega ja energiat.

24/7/365 Kuva tervis:

Valikulise kuva seire suurendab ekraani tööea ja pakub kohest vastust, kui ilmnevad vead.

Creative LED-ekraani nimetatakse ka spetsiaalse kujuga LED-ekraaniks, see on uuendatud, loodud keskel asuva LED-ekraani. Creative LED-ekraan sisaldab peamiselt Diamond DJ-seeria LED-ekraani, 3D DJ-astme LED-ekraani, Magic kuubiku LED-näidikut, klaasist seina LED-näidikut, tantsupõrandate LED-näidikut, võre LED-näidikut, LED meteoorvalgustust, LED-riba valgust, LED-piksli seina, pehmet LED-d kuva, kuul kuju LED-ekraan jne

ERALED kuvar on kiirelt kasvav energiasäästlikkus, kõrgtehnoloogilised rohelised tooted, mis tänapäeval praeguste traditsiooniliste toodete kohal aset leiavad. Võite ignoreerida LED-ekraani olemasolu. Kuid LED-ekraan ei ignoreeri kunagi teid! LED-ekraan ilmub igas maailma nurgas ja puudutab meid iga sekundiga. Me elame ja puutume LED-ekraaniga iga sekundi vältel, isegi kui me ei tea, seda nimetatakse LED-ekraaniks.

LED-ekraan moderniseerib meie elu, meie linna, meie linna. See on nii mood, et kui olulisi sündmusi hoitakse ilma LED-ekraanita. Seda kutsutakse välja, ebaõnnestus jne

Igal kesklinnal, tänaval, poes, koolis, kirikus, aknas paigaldati ka hiiglane LED-ekraan nüüd!

LED-ekraan on iga riigi keskse televisiooni jaama jaoks vajalik põhivarustus. Igal väikelinnas oleval telejaamal on praegu tohutult LED-ekraan!

LED-ekraan on ka iga olulise spordistaadioni jaoks vajalik alusvarustus. Pole tähtis, kas NBA või jalgpalli maailmameistrivõistluste LED-ekraan on alati vajalik varustus. Isegi mõned spordialad, mida te kunagi ei hooli, on samuti varustatud LED-ekraaniga, näiteks: sulgpall, tennis, jalgpall, võrkpall, gobalall, pehmepall, kiirball, käsi-ball, ragbi, aikido, suusatamine, maadlus, vibulaskmine, beagling, ujumine, kleit sport, tantsimine, võltsimine, kalapüük, golf, haarangud, võimlemine, jäähoki, hurling, judo, võidusõit, tennis, matkamine jne.

Isegi rohkem ja rohkem takso-topsid olid varustatud LED-ekraaniga nüüd!

Kuidas muuta Curved LED-ekraani stabiilsust?

Selle teadusliku ja tehnoloogilise aja kiires arengus kasutatakse LED-ekraanit reklaami, esituse, erakonna, pressiteadete jne jaoks. Suured tegevused. Ja LED-ekraani stabiilsus mängib olulist rolli kogu protsessis, eriti rendisündmuste toimivuse osas. Erinevate ekraaniefektide saavutamiseks vajavad sageli ekraani splaissingu mudelit. Mitte ainult ekraanil on lihtne paigaldamine ja silumine, kuid sellel on ka kõrge stabiilsus. Siis kuidas rentimise LED-etapi ekraani stabiilsust parandada? Materjalide valimise kolm aspekti, süsteemi juhtimisskeem, illustreerimiseks näidatakse tööolukorda.

Ekraanitööstuse stabiilsuse otsustamiseks on peamised materjalid LED-tuled, draivi IC, toiteallikas, toiteallika signaali pistik ja suurepärane disain. Meie materjalivaliku nõue on järgmine: rahvusvaheliselt tuntud kaubamärgid, mille testimine on kõrgem kui tööstusstandard, ja funktsionaalsuse kaitse eri nõuded. Näiteks lüliti toiteallika valik: ülekuumenemise kaitse, AC-sisend vajab laia pinge, tõusu takistust. Alalisvooluhulk vajab pinget üle praeguse kaitse. Samas peab struktuurikonstruktsioon tagama, et kapp on ilus ja moekas ning tagab hea jahutusviisi ja kiire ühendamise võimaluse.

Süsteemi juhtimisskeemi igal sektsioonil on kuumad varukoopiafunktsioonid, sealhulgas video saatmise ja vastuvõtmise seadmed, signaali edastamise kaablid jne, mis võivad tagada, et mõnes süsteemi punktis ilmneb ootamatu olukord, süsteem suudab automaatselt diagnoosida ja väga kiirel kiirusel varundusele üle minna seadme töö ja kogu lüliti protsess ei mõjuta ekraaniefekti. Näiteks etapi nõudluse rahuldamiseks peab ekraanil olema otseülekandes liikumise ja splaissmudeli. Kui töötaja hooletuse ja muude põhjuste tõttu oli ekraani kuva signaali sisestusjoonte seas lahti, siis tavapärase juhtimisskeemi alustades kapist lahti, lõpuks signaali kaskaadiga, ei kuva kõik kuva signaali. Kuid lisage kuum varukoopplokk juhtimissüsteemis ja alustades signaaliülekande hetkest, kui ekraan ikkagi töötab normaalselt, ei avalda mingit mõju elule.

Kuvaekraani tööolukorra jälgimiseks reaalajas saab kasutada arvutit, sealhulgas jahutusventilaatori temperatuuri, niiskust, pinget, suitsu ja tööseisundit ning nii edasi. mis ka automaatselt kohandada eri liiki olukorda. ning pakkuda asukohta ja alarmi ebanormaalne. Näiteks juhul, kui kapi sisetemperatuur on keskkonna või muude tegurite tõttu kõrgem, pole õigeaegselt lahendatud olekut, siis saab kapi sisemine võimsus üle temperatuuri kaitsmise igal ajal.Kui sellisel juhul kuvari tööoleku jälgimine automaatne reguleerimine, et vähendada ekraani sisetemperatuuri. Kui intelligentne reguleerimine ei suuda saavutada temperatuuri vähendamise eesmärki, siis häirib süsteem töötajad, pakkudes ebakorrapärase korpuse asukohta ja teavitades töötajat õigeaegselt. Säilitage ekraani tavaline töö.

Ühesõnaga, et parandada kuvari ekraani vajaduste stabiilsust materjalide valimisel, riistvara kujundamisel, süsteemi juhtimissüsteemis jne. Erinevad tervikliku kaalutluse aspektid. Vaja on kogenud, tugevamat teadus- ja arendustegevuse meeskonda.


Hot Tags: kumer LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like