Ettevõtte LED-ekraan

Ettevõtte LED-ekraan

Ettevõtte LED-ekraani ettevõtted, hobid ja ehitised Kõik korporatsioon peegeldab ettevõtte pilti ja sellepärast on ärimaailm mures pildi pärast, mida see peegeldab välismaailma. Kaubanduse maailmas peegeldes paljud ettevõtted valivad kõrgtehnoloogia infrastruktuuri ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Ettevõtte LED-ekraan


Ettevõtted, hobid ja ehitised


Kõik korporatsioon peegeldab ettevõtte pilti ja sellepärast on ärimaailm mures pildi pärast, mida see peegeldab välismaailma. Kaubanduse maailmakuulsuses valib paljud ettevõtted kõrgelt hinnatud infrastruktuurirajatiste ja eksterjööre, mis näitavad keerukust. Infrastruktuuri, interjööri ja ettevõtte büroo väljanägemisega räägitakse just selle kultuuri ja lähenemisviisi poolest.


Üks samm edasi astudes valib paljusid ettevõtteid oma bränditeate edastamiseks uusimaid tehnoloogiaid. LED-seinad on suurepärased kujunduse lisaseadmed suurtele koridoridele, ettevõtete fuajeedele ja vastuvõtuplatsile. See aitab ettevõtet kujundada oma pilti tõhusalt kõigile külastajatele erinevate failivormingute kaudu. ERALEDil on uusim tehnoloogia, st 3 mm, 5 mm, 6 mm jne. Meie LED-seinad aitavad luua vaatajaile peent efekti.


Lisaks saab meie LED-ekraani vormitakse kujunditeks nagu ovaalne, sfääriline, silindriline, kuubik ja püramiid. Seda kuju saab muuta mis tahes suuruseks, mis muudab selle veelgi atraktiivsemaks stiilsetele lobitöödele.


Lisaks esteetilisele osale on see sisu osas väga paindlik. Pildid, keritav tekst, RSS-voog, heli, video. Live TV, välk-animatsioon on erinevates vormingutes, mida saab mängida sellel. Ühes juhtivaid ettevõtte kontoris on LED-seina paigaldatud mitmed LED-seinapaneelid. Bombay Börsil on kaunistatud ERALED 6 mm siseruumides asuv LED-video sein, mis näitab otseülekannet ET Now-st.


Veel üks ERALED paigaldamine on juhitud Mumbais asuvast Kanakia kontsernist. Indoor 5mm LED video seina kasutatakse branding & kommunikatsiooni eesmärkidel.National börsil on ERALED 3 mm silindriline LED seina, et näidata eluslooduse andmeid parimate graafiliste formaatidega.


3 StormTest.jpg

Lobby LED ekraan


LED-ekraani ehitamineHot Tags: ettevõtte juhitud ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like