Ettevõte LED-ekraan

Ettevõte LED-ekraan

Ettevõtete LED-ekraan Juhtivad ettevõtted ja valitsusasutused tunnistavad, et nende rajatised on oma brändi pressiesindaja, luues samal ajal optimaalse töökeskkonna töötajate jaoks. Alates tervitusest külalistelt töötajatele suhtlemise ja tootlikkuse, videotehnoloogia ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Ettevõtte LED-ekraan

Juhtivad ettevõtted ja valitsusasutused tunnistavad, et nende rajatised on tõhusalt oma brändi esindaja, luues samal ajal optimaalse töökeskkonna töötajate jaoks. Tervitustegevusest külalised töötajatele suhtlemiseks ja tootlikkuse saavutamiseks võivad videotehnoloogia ja digitaalse märgistussüsteemid mängida võtmerolli ümbritseva keskkonna loomisega nii dünaamiliselt kui neid ettevõtteid kasutavad ettevõtted. ERALED on juhtiv disainitehnoloogia pakkuja, mis ulatub töölauast kuni suured lobbyseadmed, mis toodavad tootlikkust, ja ehitavad brändi.

Miks ERALED ettevõtte lahenduste jaoks?
ERALED pakub laia valikut tooteid, millel on tugev omaduste komplekt.

C (1) .jpg

7 (001) .jpg

24 (001) .jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

Paremate otsuste tegemine kiiremini
Suurte andmete visualiseerimine, mitmete veebipõhiste allikate ja rakenduste kaasamine ning telepresseerimise tekkimine suurendab nõudlust ekraanitehnoloogiale töökohal. ERALEDi pakkumine sisaldab suurt videoseina ja konverentsiruumi väljapanekut, mis toovad andmeid ja kohtumisi ellu.


Disaineritele mõeldud
ERALED videoseinad ja digitaalsignaale sisaldavad tooted on loodud selleks, et luua ainulaadseid taustapilte või pilkupüüdvaid kontaktprojekte ettevõtte disainis. ERALED-i mosaiigi arhitektuurse videoväljade, vabakäiguliste põrandapaneelide ja kujundusega värvivahendite valikuvariandid on kõik näited sellest innovatsioonist tööl. ERALED digitaalse märgistuse tooted sisaldavad õhukeset monteerimist profiili, mis vastab ADA standarditele, ilma täiendavate struktuurideta või kulukate sisenditega.

Optimeeritud toetuseks
ERALED-toodetel on ekraani eraldusvõime, ühendusvalikud, paigaldusvõimalused, kasutusmugavus ja väärtus, mida teie IT-meeskond peab tootega kindlalt installima. ERALED on olnud lameekraanil kuvaril peaaegu 30 aastat, varustades maailma kõige nõudlikumaid kaubamärke ja rakendusi.

Erakorraline väärtus
ERALEDi lahendused on projekteeritud, paigaldatud ja hooldatud odavamalt ning nende üldkasutatavates keskkondades on optimaalsete kogukulude kogumaksumus, kus on sellised funktsioonid nagu esikõlblikkus ja LED taustvalgustuse disain.


Taotlemine vajab erastatud toodet
Wow-tegur fuajees või fuajees, kus digitaalsed märgid tervitavad külalisi või loovad arhitektuurilist huvi ERALED Mosaic Architectural Video-seinad, ERALED DirectLight LED-video sein, selgus-maatriksi LCD-videoklaas, ERALED UltraRes seeria või ERALED QE seeria pakuvad hämmastavaid kogemusi, mis pakuvad brändi väärtusi.
Visualiseerimise ja esitluse tehnoloogia efektiivseks arutamiseks ja otsuste tegemiseks koosolekuruumides Juhtimisruumi videotehnoloogia pioneer, teeb ERALED suuremat, heledamat ja paremat sisustust oma keskkonnale, pakkudes atraktiivseid kujundusi ja töötlemisfunktsioone. Vaadake ERALED PS seeria ja Clarity Matrix LCD-videoseinasid. Juhtimisruumi jälgimiseks vaadake ERALED DirectLighti, ERALED TWA seeriat, ERALED TVH seeria LED-videovälju ja ERALED UltraRes seeriat.
ERALED UltraRes seeria, ERALED QE seeria, ERALED PS seeria või Clarity Matrix LCD-videoväljad koos teie tarkvara või ERALED ContentSmart Media Playeriga hoiavad külastajad ja töötajad kursis uudiste ja sündmustega. Tooted paigaldatakse hõrega ADA nõuetele.
Mõjukad välistingimuste tähised ja reklaam ERALED uLV Series LED-videoväljad pakuvad ärikõnede jaoks uimastamist lõuendit.

Hot Tags: ettevõtte LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like