Juhtimiskeskus LED ekraan

Juhtimiskeskus LED ekraan

Juhtkeskuse LED-ekraan Juhtivad ettevõtted, valitsused, ringhäälinguorganisatsioonid, kommunaalkulud, turvalisus ja liiklusjärelevalve asutused tuginevad ERALED-juhtruumi näidislahendustele nende võrkude jälgimiseks, probleemide tuvastamiseks ja kiireks lahendamiseks. Suurte andmete, mitme IP-aadressi või analoogvideo kaudu navigeerimine ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Juhtruumi LED-ekraan

Juhtivad ettevõtted, valitsused, ringhäälinguorganisatsioonid, kommunaalteenused, turvalisus ja liiklusjärelevalve asutused tuginevad ERALEDi juhtruumi näidislahendustele oma võrkude jälgimiseks, probleemide tuvastamiseks ja kiireks lahendamiseks. Suurte andmete, mitme IP-aadressi või analoogvideo voogude ja arvutite allikate kaudu kogu maailmas on vaja uusimaid videoseina ja pilditöötluse lahendusi, kas juhtruum on 200 ettevõtjat, kes töötavad telekommunikatsiooniettevõttes või kolm insenerit, kes silub õli- ja gaasitoru .

Miks ERALDINUD juhtruumis?
ERALED pakub laia valikut tooteid, millel on tugev omaduste komplekt.

C (1) .jpg

600x337.5mm P1.25-1.56 1.875 (6). Jpg

7 (001) .jpg

23.jpg

Mõlemad moodulid, toiteplokk, kaardi vastuvõtt ja kaablid kappide vahel võiksid kõik olla esiplaanil.

Lisaks saab esiosa paigaldada spetsiaalselt projekteeritud kapi, mis muudab selle kohanemisvõimelisemaks tingimuseks piiratud ruumiga. Esimene hooldatav moodul võimaldab hõlpsat hooldamist, aja säästmist ja ruumi kokkuhoidu.

Ülikõrge määratlus, et teha esmaklassilist kuvandit

P1.25517.jpg

Väike pikslitugev LED-ekraan on tõstnud pildi- ja videokvaliteedi tööstusstandardeid.

Väike piksliline samm-LED-ekraan pakub uusi võimalusi, mis on varem piiratud LCD-videoseinaga.

Pikemate ja väiksemate pikslite vahekaugused loovad üksikasjaliku ja karge välimuse, mis muudavad need tooted

ideaalne, kui soovite oma asukohta lisada luksusliku ja kõrge kvaliteediga elemendi.

Väikese pikslivaba LED-ekraan annab tõese värvide reproduktsioonide ja pinnase kujutise kvaliteedi

väiksema olemasoleva füüsilise ruumiga lähemal vaatluskaugusel.

24 (001) .jpg

Madalate kuludega splicing

Perfect paneeli suhe 16: 9, eralined väike pikslit sammuga LED-ekraani saab hõlpsalt kokkuühendada sagedamini kasutatud video osakaal 4: 3 või 16: 9, mis võib oluliselt vähendada liitmise kulud vastavalt kahes olukorras ettenähtud signaali allikas ja teatud stseen.

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

Paremate otsuste tegemine kiiremini
Suurte andmete visualiseerimine, mitmekordsete videoallikatega suhtlemine ja arvutirakenduste kasutamine suurendab nõudlust ekraanitehnoloogiale töökohal. ERALEDi pakkumine toob need andmed ellu nii, et reaalajas otsuseid saab teha missioonikriitilises keskkonnas. Kõrglahutusega videoseinad ja tööjaama kuvarid võimaldavad seda teha.

Suured andmevoodid
Õmbluseta tagumise projektsiooniga videoseinad või peene pigi otsene vaade. LED-video seinad jätavad andmete ja video allikad takistusteta. Võimas töötlus tehnoloogia võimaldab ühe töölaua skaala seina ja mitu allikat kuvada ja seadistada seina. Plaaditud LCD-videoseinad pakuvad õhuke ja paindlik alternatiiv.

Integratori ja kliendi erakordne väärtus
ERALEDi juhtimisruumi lahendused on projekteeritud, paigaldatud ja hooldatud odavamalt ning omamärgistuse kogumaksumus on optimaalne juhtimisruumi keskkondadele, kus on funktsioone, nagu esiklaaside töökindlus ja LED-valgustus.


Taotlemine vajab erastatud toodet
Suuremahuline juhtruumi visualiseerimine ja jälgimine ERALED DirectLight LED-video seinad koos selge visuaalse juhtimissüsteemiga (VCS & trade;) töötlemisega, ERALED TVH seeria või ERALED TWA seeria ja Clarity VCS-i töötlemisega või Clarity Matrix LCD Video-seinad.
Esitustehnoloogia tõhusate arutelude ja otsuste tegemiseks koosolekuruumides ERALED PS seeria ja Clarity Matrix LCD-videoküljed toovad teie konverentsikeskkonda kaasa suuremad, heledamad ja paremini varustatud näidikud.
Töölaua monitorid parema tootlikkuse tagamiseks. ERALED pakub lauaarvutite tooteid, et täiustada videoseina seadmeid.

Hot Tags: juhtimiskeskus LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like