Konverentsiruumi LED-ekraan

Konverentsiruumi LED-ekraan

Konverentsiruumi LED-ekraan ERALED pakub mitmeid kaasaegseid, kõrge eraldusvõimega ja loomingulisi LED-ekraanilahendusi erinevatele konverentsidele nagu ärisündmused, pressikonverentsid, rahvusvahelised ja juhatuse koosolekud. Hõrgutav pilt, uimast värvi ja vähese müraga disain vastavad ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Konverentsiruumi LED-ekraan


ERALED pakub arvukalt kaasaegseid, kõrge eraldusvõimega ja loomingulisi LED-ekraanilahendusi erinevatele konverentsidele, nagu äriüritused, pressikonverentsid, rahvusvahelised ja juhatuse koosolekud. Hõrgutav pilt, uimast värvi ja vähese müratasemega disain vastavad avalikkuse teavitamisele ja suhtlemisele. Eraldiseisva LED-ekraani ainulaadne mehaaniline struktuur eeldab mitmekülgset paigaldamist ja kiiret seadistamist, mis muudab klientide investeeringud kulutõhusaks.
Omadused


Superior Image Quality konverentsiruumi LED-ekraan

ERALED kitsas pikslipigi LED-ekraan võtab kasutusele HDR-tehnoloogia, 24-bitise värvitöötlemise sügavuse ja suure täpsusega kalibreerimise nii heleduse kui ka värviga, mis pakub vaatajaskonnale suurepärast kujutist, täiuslikku visuaalset jõudlust ja mugavat koosolekuruumi.

Kõrge interaktiivsus ja efektiivsus Konverentsisaalide LED-ekraan

ERALED täielik LED-ekraani lahendus toetab mitut liidest, intelligentset juhtimist ja kasutajasõbralikku kohtumist osalejate jaoks. Selle tulemusena paraneb kohtumispaik ja teabe visualiseerimine, samuti toob see kaasa suure kasuteguri ja interaktiivsuse vaatajaskonnaga.

Ohutu disain ja täiesti kasutatav konverentsiruumi LED-ekraan

ERALED EMC kinnitab LED-ekraani, mis tagab süsteemi töö stabiilsuse ja ohutuse, väldib elektromagnetilisi häireid elukeskkonnas või muudes ümbritsevates seadmetes. Ventilaatoriga disain rahuldab vaikse kohtumise keskkonnanõudlust.

Esilaterne konverentsiruumi LED ekraan

ERALED ainulaadne esmakordselt töödeldav konstruktsioon kerges ja õhukeses konstruktsioonis nõuab vähem ruumi paigaldamiseks, võimaldab kiiret ülesehitust, täielikku loomingulisust ja elutähtsa hoolduse hõlpsat hooldamist, mis aitab säästa ka paigaldust ja hooldust.

Hot Tags: konverentsiruum LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like