Käsikeskuse LED-ekraan

Käsikeskuse LED-ekraan

Juhtkeskuse LED-ekraan Juhtivate tehnoloogiate, esmaklassilise teadus- ja arendusmeeskonna ja suurepärase tootekvaliteediga pakub ERALED ultra-HD (UHD) LED-ekraani lahendust juhtruumidele ja käsukeskustele, mis toimivad väga spetsiifilises ja erikeskkonnas, sealhulgas liikluskorralduses, võrkudes. ..
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Käsikeskuse LED-ekraan

ERALED pakub ülitäpse tehnoloogia, esimese klassi uurimis- ja arendustegevuse meeskonda ja suurepärase tootekvaliteediga ultra-HD (UHD) LED-ekraanilahendust juhtimisruumidele ja käskeskustele, mis toimivad väga kindlates ja erikeskkondades, sealhulgas liikluskorralduse, võrgu seire, tööstus- ja sõjalise rakendused. ERALDED UHD LED-ekraan on muutunud ideaalseks valikuks mitmesugustele tööstusharudele, mille omadused on tõrgeteta liitmise, suurepärase visuaalse jõudluse, väga madala müratasemega, stabiilse ja usaldusväärse töö ja paljude teiste eelistega.
Omadused

Superior visuaalne jõudlus

HDR-i, kalibreerimise ja 24-bitise värvide töötlemise sügavuse tehnoloogia abil on ERALED LED-ekraan võimalikult täpsed ja kvaliteetsed pildid. Tänu ise arendatud tarkvarale sobib kiire reaktsiooniaeg ja mitmed ekraanikontrolli juhtruumi rakenduse nõuded, aidates kaasa reaalajas otsuste tegemisele.

Noh keskkonna kohandamine

Ventilaatoriga disain võimaldab täiesti töökorras olekut ja patenteeritud materjali pinnaviimistlus ei sütti valgustuse all. Pealegi tagab äärmiselt lai vaatenurk ja ülikõrge värskendussagedus täisandmeid ja pilte saab publik juhtimisruumi mis tahes asendist.

Kõrge stabiilsus ja usaldusväärsus

ERALED topelt varukoopia süsteem võib saavutada ekraani sisu sujuva vahetamise. Isegi hädaolukorras võib varukoopia süsteemi korralikult töötada.

Unikaalne struktuuride disain

Kerge ja õhukese disainiga ERALED unikaalne esmakordselt töödeldav struktuur nõuab vähem ruumi paigaldamiseks, tagab kiire seadistamise ja hõlpsa hoolduse eluea jooksul, mis vähendab ka töö- ja hoolduskulusid.

Hot Tags: käsukeskuse LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like