COB LED-ekraan

COB LED-ekraan

COB LED-ekraan, kasutades uusimat kapseldamistehnoloogiat, mis erineb DIP ja SMD-st. Kas ERALED on see, kes on välja töötanud selle tehnika viinud kuvamise valdkonnas ja omandanud oskused pärast aastatepikkust tehnilist praktikat. Oleme välja töötanud sadu tooteid, mis põhinevad COB-i patendimeetodil, ning COB-i kapseldamine LED-i ja IC-iga 1-s PCB-s on COB-patendimeetodi võtmeks. COB-LED on lühidalt Chip-On-Board LED-ile, see on üks tühi LED-kiipide tehnoloogia, mis omavahel ühendavad tühja LED-kiibi substraadile juhtivate või mittejuhtivate liimidega ja seejärel elektriühenduse saavutamiseks traadiga ühendamiseks. COB pakendis on kiibide arv lisatud otse aluspinnale, seejärel pakitakse kokku silikageel, epoksüvaik või muud materjalid.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

COB LED-ekraan, kasutades uusimat kapseldamistehnoloogiat, mis erineb DIP ja SMD-st. Kas ERALED on see, kes on välja töötanud selle tehnika viinud kuvamise valdkonnas ja omandanud oskused pärast aastatepikkust tehnilist praktikat. Oleme välja töötanud sadu tooteid, mis põhinevad COB patendimeetodil, ja COB-i patendimeetodi võtmeks on COB kapseldamine LED-i ja IC-iga ühes PCB-s.

閲 閲 戝 3 2016.12.26.jpg

COB- LED on lühike LED -kiip- LED - seade , mis on üks tühjalt LED-kiipidehnoloogiast, mis ühendavad paljaste LED-kiipide substraadi juhtivate või mittejuhtivate liimidega ja seejärel elektriühenduse saavutamiseks elektriühendust. COB pakendis on kiibide arv lisatud otse aluspinnale, seejärel pakitakse kokku silikageel, epoksüvaik või muud materjalid.

 

Traditsioonilise SMD LED-ekraaniga võrreldes on ERALED COB LED-ekraanil järgmised eelised:

1. COB LED-ekraan võib rakenduses säästa umbes 30% maksumusest, peamiselt LED-paketi maksumusest, mootorikütuste tootmiskuludest ja sekundaarsest valguse levitamiskuludest, mis on väga tähtis pooljuhtide valgustusseadmete rakendamisel ja reklaamimisel.

2. Tõhususe, ratsionaalse disaini ja mikro-läätse vormimise kaudu saab COB LED-ekraan vältida punkt- ja pimestuskvaliteedi defekte ka diskreetse valgusallika seadme juures. Samuti võib see lisada mõningaid punaseid kiipe vastavalt sellele, et tõhusalt parandada CRI-i tingimusel, et see ei vähendaks oluliselt valgusefektiivsust ja eluea pikkust.

3. Rakenduses muudab COB LED-ekraan valgustitootja tootmise lihtsamaks ja mugavamaks ning vähendab kulutõhusalt. Tootmises võib olemasolev tehnoloogia ja seadmed toetada suure saagise ja suurte COB LED-ekraanide tootmist.

4. Anti-collision, Anti-stree, kulumiskindel: COB LED-ekraan paneb otse LED-kiipi PCB-le, seejärel ühendab traadist, väljastades COB LED-i pind väga sile ja kõva. Lambi pind talub 65Kg lööki ruutmeetri kohta. Kui on halb piksel, on seda lihtne parandada.

5. Ultra-õhuke, ülikerge: kaal on vaid 1 \ 3 traditsioonilisest LED-ekraanimoodulist, paksus on vaid 1/5 traditsioonilise LED-ekraani moodulist, võib säästa palju kulusid struktuurile, tarnele ja nii edasi.

6. Paindlik: paindlik võimsus on üks COB LED-ekraanide suurepäraseid omadusi. Nii COB LED-ekraanid võivad olla kujundatud varikatusekraanil, kaarekujulisel ekraanil, ringikujulisel ekraanil ja lainekujulisel ekraanil. See on ideaalne baaride ja ööklubide jaoks. COB-ekraan on sujuva liitmiku, lihtsa struktuuriga ja madalama hinnaga, mis on väiksem kui FPCB ja traditsiooniline LED-kujuline ekraan. Näiteks P4 RGB mooduleid saab muuta ringikujuliseks ekraaniks minimaalse läbimõõduga 50CM. Suurema jõudluse tõttu kasutati COB-i LED-ekraani laialdaselt lennujaamas, jaamas, kaubanduskeskuses ja nii edasi.

7. Kõrge soojusülekande võime: SMD ja DIP kannavad peamiselt kuumuse geeli, kergete jalgade ja padjandike kaudu, soojuspiirkond m on väike, kuumus keskendub kiibile, põhjustab see pärast opereerimist tõsist optilist sumbumist nähtust ja surnud tuled perioodiks. COB LED-ekraan paneb otse kiipi PCB-le, kuumeneb kiibil, edastatakse vaskfooliumiga PCB-le ja meie PCB-l on ranged protsessinõuded, PCB hind on sama spetsifikatsiooniga kaks korda sama SMD ja DIP. COB LED Display üle andnud kuumuse kiibist, sellepärast tunnete end kuumalt puudutamisel.

8. Kõrge stabiilsus: meie COB LEDi surnud pikslite kiirus <0.00005, see="" tulemus="" on="" parem="" kui="" rahvuslik="">

A. Tootmisprotsess: COB LED-ekraanitoodang ei sisalda tagasivoolul olevaid jootekolvi tuled, siis valguskvaliteet on palju parem kui SMD

B. Kõrgekvaliteediliste tootmisseadmetega: me kasutame täiustatud ASM-i automaatset keevitusseadet

C. Rangelt kvaliteedikontroll ja ülevaatus kogu protsessi vältel

D. ERALEDI ärifilosoofia: pakkuda kliendile parima kvaliteediga materjale. Näiteks: PCB pinnaviimistlus on Immersion Gold, PCB hind on kaks korda suurem kui tavapärastes LED-moodulites kasutatud PCB. Me kasutame oma moodulites suured ja paremad IC kiibid ja valime struktuurile paremad jahutusmaterjalid.

9. Mitmekordne kaitse: veekindel, niiskuskindel, tolmu, anti-staatiline, antioksüdatsioon, UV-vastane.

10. Meie COB LED-ekraan erineb traditsioonilisest LED-st. Kogu meie mooduli kiip on kaitstud epoksüvaikuga, ilma valgustamata lambi jalga õhus, seega võib see olla veekindel, niiskuskindel ja antistaatiline; samal ajal on seda väga lihtne puhastada. PCB pinnatöötlus on immersiooni kuld, pärast erilist töötlemisprotsessi, LED-moodul võib olla antioksüdatsiooni- ja UV-vastane. Kõik meie moodulid võivad töötada ajal -30 kraadi kuni +80 kraadi.

11. Kiire jahutamine: suurepärane soojuseraldusvõime ja vähese valguse sumbumine. Kuna COB LED-kiip on otse PCB-le väljastatud, on soojuseralduskeskkond laiem kui SMD paremini sumbuv. SMD soojuse hajumine väljutatakse selle kinnituspõhja all

COB LED displei1.png 

12. Laius ja parem vaatenurk: 150 ° vaatenurk horisontaalselt ja vertikaalselt:

COB LED displei2.png 

Parem vaatenurk, suurema heledusega nii siseruumides kui ka väljas :

COB LED displei3.png 

 

13. 50% energiasääst, kus on väga vähe energiatarbimist, väike elektrienergia tasu, madal soojusenergia tootmine, palju pikem eluiga, pika eluea kõrge heledus ja vähe rikkis pikslid; Energiasäästlik kõrge heledusega: ERALED kasutab suuremahulist viinud kiipi, et suurendada heledust ja soojust ühtlaselt.  

Elektrienergia tasu (12 tundi päevas / aastas)

100 Traditsiooniline LED-ekraan

100 ERALED COB LED-ekraan

Elektrienergia tasu kokkuhoid

Keskmine 0.3KW /

Elektrienergia hind 1 aasta :

= USD0,2 x 0,3KW / / tund x 100 x 12 tundi / päev x 365 Päeva / aasta = 26280 USD

 

Keskmine: 0,12KW /

Elektrienergia hind 1 aasta :

= USD0,2 x 0,12KW / / tund x 100 x 12 tundi / päev x 365 Päev = USD10512

 

Säästud 26280USD -USD10512 = USD15 768,00

100 LED-ekraaniga elektrienergia eest igal aastal

COB LED displei4.png 

1 4 . COB-süsteem võimaldab palju suuremat tihedust kui SMD (SMT), mille tulemus on kompaktsem massiiv, mis tagab parema stabiilsuse, töökindluse ja eluea jooksul parema ühtlikkuse ja suurema intensiivsuse ka kaugemal ja suuremat soojuseraldust. COB-tehnoloogia võib lahendada kaitse, UV-i, heleduse ja kvaliteedi stabiilsuse probleemi. P3mm väljas COB LED-ekraan on meie uusim COB LED-ekraan. Oleme praegu arendama P2.5 & P1.875 väljas COB LED-ekraani. Välismoodulid ei vaja klaasist varjundit ja neid saab kasutada ilmaennustuseks.

1 5 . Suur heledus: 800-1500nit siseruumides, 5000-9000nits väljas

16. Tulekindel ja tolmukindel

17. Õmblusteta separeerimine: ülitäpne: täispuhutav plekkimine pärast CNC töötlemist, tolerants on väiksem kui 0,01 mm

18.Front hooldus, esiinstallimine olemas: ei vaja hooldust vajavad ruumid ekraani taga;

19. eriline elektromagnetiliste häirete funktsioon

 

 

COB LED-ekraan on uusim täisvärvilise tootearendus, kasutades nüüdisaegset tehnoloogiat, kiippindade ühendamise tehnoloogiat ja täppiskarakteristikut. Tuhm LED-kiip paigaldatakse otse PCB tagaküljele, seejärel kasutatakse puhta kullavõru abil spetsiaalset keevitusmeetodit, alus ja räniplaat asetatakse sidemele, siis lõplikult COB pakendatakse koos täielik värvimoodul.

 

COB LED-ekraan Tootmisprotsess: COB-paketi esimene etapp hõlmab substraadi pinnale asetatud vahviku paigutamist termopulsele epoksüle (tavaliselt on epoksüvaik segatud hõbeda osakestega). Teiseks pannakse vahvlit otse aluspinna pinnale, seejärel kinnitage vahvl substraadile kindlalt kuumtöötlemise teel. Kolmandaks on elektriühenduse loomine vahvli ja substraadi vahel traadiga ühendamise meetodil.

1 omadused.jpg2 laia vaatenurka.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: COB LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like