Bussi LED-ekraan

Bussi LED-ekraan

Bussi LED-ekraan Mitmekeelne / GPRS-põhised ekraanid ERALED LED Scrooling kuvarid rsrtcin riigis nagu Hiina, kus piirkondlik keel on nii räägitav kui inglise keeles, tehnoloogia peab ühilduma piirkondlike keeltes. LED-märgutuli toetab paljusid keeli, mis võimaldab sõnumi saatja .. .
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Bussi LED-ekraan

Mitmekeelne / GPRS-põhine displei


ERALED LED Scrooling kuvarid rsrtcin riigis nagu Hiina, kus piirkondlik keel on nii laialt inglise keelt, tehnoloogia peab ühilduma piirkondlike keeltes. LED märgutuli toetab paljusid keeli, mis võimaldab sõnumi saatjal reklaamida või edastada sõnumit tõhusalt. ERALED LED märgutuled on saadaval mitut värvi. Üks peamisi funktsioone on see, et me lubame GPRS-võrgu kaudu kuvada, see mehhanism töötab SMS-i saatmisega.


See lahendus on transpordisektorile suurepärane probleemilahendaja. Bussid, rongid või privaatkabiini teenused võivad kuvada ekraani asukoha, see võib ka näidata sihtkohta. Selle lahenduse abil saab oluliselt kasu saada ühistranspordi süsteemist.


Bussi- ja rongiterminalides paigaldatud LCD / LED-ekraanid võivad näidata ETA-d (oodatav saabumisaeg), ETD-d (eeldatav väljumisaeg), viivitusi, ajakavasid jne. Kõigi kuvarite keskkontrolli saab kasutada sünkroniseerimise ja parema koostöö tagamiseks. koordineerimine süsteemis.

Bus'i LED-märgistus


1-140115161222127.jpg589a994d538d7.jpg

5899984990bab.jpg

Buss LED-ekraan (2). Jpg

Buss LED-ekraan (1). Jpg
XM LED Scrooling kuvab rsrtc jaoks

LED-märgutuli, mida tuntakse ka kerimise LED-ekraanina, on LED-riba, mis enamasti näitab infot teksti kujul. LED-märgistust kasutatakse teatud elusate andmete näitamiseks näiteks aktsiaturu andmete, uudiste pealkirjade, RSS-voogude, twitteri voogude, lühikeste sõnumite jne jaoks.


LED-märgisega töötav sisu on enamasti liikumas. ERALED LED märgutuli koosneb tõelistest LED-moodulitest. LED-märgutuli sisaldab ka mõnda atraktiivset animatsiooni mõjukate sõnumite esitamiseks. Näiteks Brombe börsil on ERALED börsipileti piletihind 25 pügaline LED-märgutuli. Kasutatakse erinevaid sümboleid, nagu noolega ülespoole suunatud nool. ERALEDi börsitarkvara abil näitab see börsil rohelise värvi aktsiahindade tõusu ja see kasutab väärtust kaotanud varude punast värvi. Sarnast laadi lahendust kasutatakse riikliku börsi vertikaalses 2 aktsiakursuses.


LED-märgise eesmärk on näidata karge info; LED-märgistust kasutatakse ka avalike ohutusalaste sõnumite kuvamiseks erinevates transpordipunktides. Pangakursside, valuutakursside, kullakursside ja pankade intressimäärade näitamine. Live-voogesituse pealkirjade kuvamiseks saab kasutada LED-märgistust, seda saab ka vaadata vaataja jaoks twitteri voogudega.


3 StormTest.jpg


Hot Tags: bussijuhtme ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like