Broadcast LED Display

Broadcast LED Display

Ringhäälingu LED-ekraan Õhu- ja väliskeskkonna digitaaltehnoloogia võimaldab edastada uusi suundumusi. Kaameraga tehtud disain on kujunenud uude tasemele, kus on suured videoseinad, interaktiivsed kuvarid ja arhitektuurse videoseinad, mis loovad keskkonda. Ringhäälingu ruumid vajavad kiiret ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Broadcast LED-ekraan

C (1) .jpg

7 (001) .jpg

24 (001) .jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

Digitaaltehnoloogia võimaldab õhu-ja välitingimustes edastada uusi trende. Kaameraga tehtud disain on kujunenud uude tasemele, kus on suured videoseinad, interaktiivsed kuvarid ja arhitektuurse videoseinad, mis loovad keskkonda. Ringhäälingu ruumid vajavad kiiret otsustusprotsessi ja mitmete kaamerate, komplektide ja liikuvate andmete ja videovoogude hankimist, mis moodustavad tänapäevase programmitöö.

Usaldusväärsus ja töökindlus on kriitilise tähtsusega, kui näitamine peab jätkuma.

Miks ERALED Broadcast Solutions'ile?
ERALED & rsquo; s pakkumine on lai ja sisaldab mõningaid ühiseid omadusi, mis seavad need tooted välja kõige nõudlikumale saatekeskkonnale.

Usaldusväärne missiooni kriitilise kasutamise jaoks
Tugevast metallraamiga tööstusdisainilt kuni tohututeks toiteallikateks eralahendusega ERO (laiendatud vastupidavuse ja optika & trade;) tehnoloogiasse on ERALEDi leviedastuse monitorid ja ekraanid mõeldud keskkondadele, kus seisakuid pole võimalik kasutada.

On-Air Perfection
Ühilduvus värvitemperatuuridega 3200 k kuni 9300 kordselt ja helihalli tasakaalu juhtimine on vaid mõned funktsioonid ERALED-ekraanidel, mis muudavad need ühemõtteliselt kasutamiseks ruumis. Mõne mudeli HD-SDI sisendid võimaldavad ühendada vanast infrastruktuurist lihtsalt. Õmbluseta LED-videoseinad pakuvad uudiste-, spordi- või lavaliste ürituste jaoks lõuendit.

Ultimate Control'i konfigureerimine
Eraldiseisvate mosaiikide arhitektuurse videoväljade vabalt kujundatud paigutus peaaegu piiramatu suurenduseni, mis võimaldab mistahes formaadis Clarity Matrix LCD-video seinaid, võimaldab ERALED-i luua videoseadete konfiguratsioonid, mis pakuvad paigalduse ja disaini paindlikkust.

Erakorraline väärtus
ERALEDi e-kuvarid ja kuvarid on projekteeritud, paigaldatud ja hooldatud odavamad ja nende omandiõiguse kogumaksumus on madalam.


Taotlemine vajab erastatud toodet
ERALED EP seeria kuvaritel on EROLED EP seeria kuvarite uudistegur, mis sisaldab laias valikus värvitemperatuuri, peene helekollase tasakaalu juhtimise seadistust, mis sisaldab 16 halli tasakaalu astmeid gamma ekvivalendiks 1,85 kuni 2,6 ja ulatuslikke taustavalgustuse valikuid. Loomingulise disaini jaoks pakuvad ERALEDi mosaiigi arhitektuuri videoväljad, ERALED DirectLight LED-videoväljad, ERALED TVH seeria, ERALED TWA seeria või Clarity Matrix LCD-videoväljad stiilseid taustapilte, mis võivad kuvada ümbritsevat graafikat või informatiivseid illustratsioone. Nende modulaarsete kuvaritega on võimalused lõputud.
Interaktiivsed ekraanid kaamerate andmete manipuleerimiseks ERALED on juhtmõtteks puuteekraaniga kuvaritehnoloogial, mille tooted on suured ühekordsed ekraanid massiivsete mitme kasutajaga multi-touch video seinad.
Missioon-kriitilise tähtsusega otsetee-televisioonikeskkonnad ERALED-tooted on loodud usaldusväärsuse tagamiseks, millel on kaubanduslikud omadused, mis tagavad pika tööea ja tööea. Lihtne paigaldada, hooldada ja hooldada, suurt Clarity Matrix Video Walli ekraani saab asendada, eemaldamata üksikute Clarity Matrixi kuvarid pidevatele massiividele. ERALED EP seeria LCD-monitorid pakuvad usaldusväärse jälgimise või tootmise järeltoimetamiseks suure jõudlusega ärikuvasid. ERALED UltraRes seeria, millel on oma muljetavaldav 4x HD-lahutusvõime, võimaldab ühel ekraanil kuvada ülikiire paindlikkusega mitu edastusvoogu.

Hot Tags: ringhäälingu kuvar, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like