Boardrooms LED Display

Boardrooms LED Display

Boardroomid LED-ekraan Uuendage oma juhatuse ruumi ja muutke see loovuse ja inspiratsiooni koht! Juhatuse tootlikkus ja entusiasm on kõige suurem mõju juhatuse ruumide ja õhkkonnale. Kell ERALED saame kogemustest hinnata, kuidas ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Boardrooms LED ekraan

Taastuge oma juhatus ja muutke see loovuse ja inspiratsiooni koht!


Juhatuse tootlikkus ja entusiasm on kõige suurem mõju juhatuse ruumide ja õhkkonnale. ERALED'is saame kogemustest aru saada, kuidas kohtumised üksteisega kattuvad, ja testimisvõimalusi.


ERALED pakub lõplikku lahendust digitaalse ja visuaalse haardega. Pakume state-of-the-art LED-ekraanid, mis on kohandatud suurepärase komplimentiga kohtumiseks ja visuaalse täiuslikkuse tagamiseks sujuva kuvari abil.

 

ERALDATAV PRANTSUSMAA

Meie ERALED-süsteemid pakuvad lisaks täiuslikule kujundusele ka teie konverentsiruumi jaoks palju rohkem:


TUTVAKSE TEIE AUDIENTE

Funktsioon tuba, mis visuaalselt ümbritseb publikut.

KASUTAJASÕBRALIK

Meie süsteemid on kasutajasõbralikud, kujundatud pistikprogrammina ja töötavad teie eelistatud platvormi sisuhaldussüsteemiga.

KÕRGE nähtavus

Kõrge kontrastsuse suhe ja lai vaatenurk võimaldavad ERALED LED-i juhatuse koosolekutel pakkuda muljetavaldavalt karge selget kujutist mis tahes valguse tasemel ja nõudlikus keskkonnas.

PROFESSIONAALNE PAIGALDUS

Professionaalne paigaldamine lisades ruumi prestiiži ja loovust.

KESKKONNASÕBRALIK

Meie süsteemid on keskkonnasõbralikud, energiasäästlikud ja tekitavad madalat soojuseraldust.

LED EKSPERTID

Meie kogenud LED-ekraanieksperdid juhendavad teid kogu protsessi vältel, mis aitab teil valida sobivaim kohtumisruumi ruum vastavalt teie vajadustele ja eelarvetele. Töötame teiega, et luua oma klientidele, sidusrühmadele, külastajatele ja teie meeskonnale huvipakkuv kogunemiskogemus.Hot Tags: laudade juhitud ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like