Auditorium LED ekraan

Auditorium LED ekraan

Auditorium LED Display Auditooriumid, konverentsiruumid, konverentsikeskused on suured alad, mida konkreetse ürituse, konverentsi või seminariga hõivatud on suur hulk külastajaid. Peamised tseremooniad või tulemused sellistes kohtades tuleb näidata suurele vaatajaskonnale, kes istub ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Auditorium LED ekraan

Konverentsikeskused, konverentsiruumid, konverentsikeskused on suured alad, mida konkreetse ürituse, konverentsi või seminari hõivatud suur hulk külastajaid. Selliste kohtade peamine tseremoonia või tulemusi tuleb näidata suurele vaatajaskonnale, kes istuvad laval suurtel vahemaadel. Veelgi enam, need piirkonnad on väga glamorselt valgustatud peolaudade ruumides, kus on vaja väga eredat kuva, et tutvustada konkreetse keskkonna jaoks vaatajaskonnale reaalajas sündmusi. Indoor LED-ekraan on ideaalne lahendus auditooriumitele, konverentsiruumidele ja üritustele.


Täisvärvilised auditooriumi LED-ekraanid, LED-kardinad ja LED-võrk võivad ka lavale väga efektiivse tausta luua, mille sisu saab muuta iga sündmusega ühe nupuvajutusega. Silindrilised LED-videoküljed, mida saab vaadata kõigist suundadest, saab kunstlikult paigutada ruumi keskmesse.


Auditorium LED ekraanikappHot Tags: auditooriumijuhi näidik, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like