Lennujaamad LED-ekraanid

Lennujaamad LED-ekraanid

Lennujaamad LED-ekraanid Üks reis ei ole kogu sihtkoha kohta. LED-tehnoloogia võib leevendada reisijate meelt, muutes nende visiidi sujuvaks. Usaldusväärsed ja karmid digitaalsed LED-ekraanid näitavad reisijatele nende saabumist, väljumist ja kõike vahel. Reklaamige reisijaid ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Lennujaamad LED-ekraanid

Üks reis ei ole kogu sihtkoha kohta.

LED-tehnoloogia võib leevendada reisijate meelt, muutes nende visiidi sujuvaks. Usaldusväärsed ja karmid digitaalsed LED-ekraanid näitavad reisijatele nende saabumist, väljumist ja kõike vahel. Kasutage inimesi unustamatu kogemuse abil pilkupüüdva digitaalse disaini ja sisu, luues lõdvestunud keskkonna. Nende huvide meelitamine kolmanda osapoole reklaamis, kõik samas pannes rohkem raha oma taskutesse.

1. Marquee

2. sõidutee

3. Parkimine

4. Mobiiltelefoni ootel

5. Curbside

6. Piletimüük ja sisseregistreerimine

7. Lennuinfo

8. Meelelahutus

9. Wayfinding

10. Reklaam

11. Rampi teave

12. Pagasi nõuded

 

Loo mõttekoht

Mis muudab arhitektuuri ruumi meeldejäävaks? See on koha tunne.

Kuid see koht tundub ainult siis, kui omadused, mis muudavad selle erilise ja ainulaadseks, on ühendatud tähenduslike inimkogemustega. ERALED aitab seda unustamatut tundet inspireerida sihtkohtades kogu maailmas. Ülemine LED-tehnoloogia loob kesksekujunduse, mis sobib mis tahes lennujaama peksmise südamikuks.

LED-ekraanide kasutamine kohtade mõistmiseks

Marquee LED-ekraanid

Tehke esimene mulje, külastades reisijaid ja tagades neile lennujaama sissesõidukohad.

Meelelahutus LED ekraanid

Parandage reisijate kogemusi pilkupüüdev kujundusega, luues nende jaoks ootamise ajaks lõõgastava keskkonna.

Reklaam LED displeid

Maksimeerige tulusid, reklaamides kohapeal tegutsevaid jaemüüjaid, soodustusi ja kohalikke sündmusi, kuna reisijad läbivad lennujaama.

Informeerige FIDSiga

Hea lennuteabe kuvamise süsteem (FIDS) peab olema pikaajaline, väga loetav ja usaldusväärne.

See peab suutma pakkuda kõike alates suurte avalike ja pagasikohustuste valdkondade lendude konsolideeritud loeteludest, lennuteavetest, sihtkoha ilmaennustustest, reklaamist ja palju muudest. ERALEDi poolt pakutav intuitiivne juhtimisprogramm ja kristallselge selgus tähendab, et ekraanid on hõlpsasti integreeritud olemasolevate lennujaamade võrkudega, et näidata kõik, mis on nõutav.

Laiad vaatenurkad ja väiksemad pikslite vahekaugused näitavad hämmastavat loetavust reisijatele, kes kiirustavad rahvarohketesse piirkondadesse. Ja nad on viimased: FIDSi ERALEDi ekraanide eluiga on kolm korda suurem kui alternatiivsete lahenduste puhul. Tugevate toodete testimise kaudu on teie ekraan valmis teenindama oma lennujaama 24 tundi ööpäevas, 365 päeva aastas.

Kuidas saab FIDSi lennujaamas kasutada?

Mobiiltelefoni ootel

Andke ootamiskäitajatest täpselt teadaolev lennuinfo ja vähendage pargitud liiklust äärealadel asuvates väljalennu piirkondades.

Lennuinfo

Andke reisijatele jaemüügipiirkondades kursis lennureiside, väljumiste ja tühistamistega, et minimaalselt oma aega oma väravas.

Rampi teave

Jagage väravat, lendu ja ilmateavet, et lennukikäsitsused saaksid olla ajakohased.

Reklaam Premium Brands

Lennujaamad on täna digitaalsed, tekitades digitaalreklaami kaudu üha suuremat osa oma lennureisist saadud tuludest.

Lennujaamad on peamised saidid digitaalse reklaami jaoks. Vaatajaskonnad on rikkad, mõjukad ja tehnoloogia varakult kasutajad. Enne lendu aega kätes on nad valmis olema sisseostetud.

Lennuväljas vaadeldavad kaubamärgid on eksklusiivsete eliittootena sünonüümid. Selle pealtnäha peegeldava seisundi kajastamiseks peavad ekraanid, millel need on näidatud, kujutama neid võrdselt paremaks lahenduseks. Just sellepärast on ERALED kogu maailmas valitud, et võtta keskus rahvusvahelistel lennujaamadel.

Reklaam LED-ekraanidega lennujaamades

Reklaam

Maksimeerige tulusid, reklaamides kohapeal tegutsevaid jaemüüjaid, soodustusi ja kohalikke sündmusi, kuna reisijad läbivad lennujaama.

Pagasi nõuded

Uuendage pagasi karusselli asukohti saabuvate lendude jaoks ja reklaamige kohalikke vaatamisväärsusi.

Aidake reisijatel sõita

Lennujaamade sisenemisest kuni väljumiste väravatega eeldatakse, et näete selget teavet, mida on lihtne lugeda ja mõista.

Kõige tähtsam on see, et nad peavad oma lennujaama lähedal leidma. ERALEDi väikesed või suureformaadilised LED-ekraanid pakuvad kaasaegseid reisiterminali, mis võimaldavad tõhusalt liikuda inimeste liikumises. See on tehnoloogia, mis muudab iga reisi vähem stressirohke ja parandab reisikogemust.

Kuidas LED-tooteid saab kasutada sidevahendite paigaldamisel?

Roadway LED-ekraanid

Minimeerige sõitjate ringi liikumiseks kuluvat aega ja vähendage piiratud kohtade segadust.

Parkimisvalgusti ekraanid

Suurendage liiklusohutust ja parkimistulu, suunates reisijaid parkimisvõimalusi avama.

Curbside LED-ekraanid

Vähendage liiklust ja suurendage ummikute ruumi, muutes lendude graafikutest lähtuvaid lendude arvu.

Piletimüügi ja sisselogimise LED-ekraanid

Loo ühised kasutuse loendurid ja parandage reisijate kontrollimist, näidates lennuki logosid loenduri taga.

LED-ekraanid

Lihtsalt reisida ärevus, juhtides reisijaid nende värava, pagasi nõuete ja teiste lennujaamade asukohti.

The

Tee küljesüttimine

Uued võimalused koos väikese pikslitugevusega LED-videokuvaga

Väike pikslitugev LED-videoväljundid pakuvad uusi võimalusi, mis on varem piiratud LCD ekraanidega. Kruusate detailide ja elavate värvidega saab neid kuvasid kasutada sisekujunduse elementideks, et luua digitaalse kunsti ja reklaami jaoks luksuslikku ruumi.

Hot Tags: lennujaamade juhid, ekraanid, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like