Lennujaama LED-ekraan

Lennujaama LED-ekraan

Lennujaama LED-ekraan Lennujaama LED-ekraan Kõik transpordikoridorid nagu lennujaamad, jaamad, bussipeatused jne on iga päev mööduvad miljoneid inimesi, kes peavad olema reisiseisundi ja vastavate ajakavade kohta kursis saanud. Ka jalutuskäik nendes ühistes kohtades saab kasutada ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Lennujaama LED-ekraanLennujaamad LED ekraanid screens7.jpg

Lennujaamad LED ekraanid screens3.jpg
Lennujaama LED-ekraan


Kõik transpordikoridorid, nagu lennujaamad, jaamad, bussipeatused jms, on iga päev mööduvate miljonite inimeste jaoks, kes peavad olema reisiseisundi ja vastavate ajakavade kohta kursis. Ka nende ühiste kohtade jalajälge saab transpordiasutustele reklaamitulude saamiseks kasutada.


Kõigil transpordiühendustel nagu lennujaamad, jaamad jne on LED-ekraanid väga tõhusaks vahendiks reisiteabe kuvamiseks, näiteks saabumise ja lahkumise info, viivitused, terminali / platvormi info jne. Meie videoväljunditarkvara abil saab kogu seda teavet eelnevalt planeeritud või lennukiga kontrollitud mis tahes kesksest kohast, mida saab integreerida konkreetse FIDS / TIDSi tarkvara söödaga.


Sellised üldkasutatavad alad, nagu jaam või lennujaam, on tohutult eredalt valgustatud omadused, mis nõuavad väga tõhusat sidevahendit. LED-videoväljad on eriti heledad ja vastupidavad ekraanid, mis on õigete vahenditena erinevate reklaamide kuvamiseks. Loodud videoväljad võivad sfäärilisest / silindrilisest kujundist ilma igasuguse suurusega piirata, et meelitada vaataja tähelepanu, mida saab igas kohas vaadata.


Dünaamilisi LED-märgendeid saab paigutada erinevates kohtades, et näidata aktsiaturu teavet, praeguseid uudiseid, ettevõtte uudiseid jms, mis oleksid reisijatele huvipakkuvad, samas kui osa teabekandjast võidakse kasutada kaubamärgi omanikuna .

Lennujaama LED-märgid
1 omadused.jpgHot Tags: lennujaama juhtnupud, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like