Reklaam LED-ekraan

Reklaam LED-ekraan

Väljas reklaam LED ekraan ärireklaami, ERALED välja töötanud spetsiaalse ühtse standardiseeritud väljas kappi dimensiooni suhtes kuvatakse eri pixel nõuetele, sobib näitused, teemapargid , ja välireklaami jne. Selle...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Reklaam LED-ekraan

Kaubanduslikku reklaami välja arendanud ERALED erilist ühtse standardiseeritud väljas kappi dimensiooni suhtes näitab erinevate pixel nõuetele, sobib näitused, teemapargid ja välireklaami jne. Täielik lahendus suurepäraseid omadusi, kõrge usaldusväärsus, väga kohanemisvõimeline ja smart control. Meie professionaalne teenindus ja kvaliteetsed on väärt teie usaldust. LED tehnoloogia pideva täiustamise tõttu LED maksumus väheneb ning seega kulud LED kuvab väheneb samuti. See aitas suurendada turu arengu ja populaarsuse LED ekraanid. Täisvärvides LED praegu silmapaistvamaid rakendusala kuvab digitaalse väljas reklaam nüüd aeglaselt võtab traditsiooniline Prindi reklaame.


Funktsioonid ja eelised reklaam LED Kuva lahendus

* Ühtse standardiseeritud kapis disain muudab kapis dimensiooni suhtes näitab erinevate pixel nõuetega; reklaami ekraanid mugav paigaldus.
* Unikaalne veekindel kapis disain, vastavalt kaitse IP65; saab otseselt paigaldatud väljas kasutamiseks.
* Tundliku süsteemile, seda saate reguleerida ekraani heledust automaatselt, vastavalt valgustuse muutus sise- ja välistingimustes, vähendada oma tegevuskulusid oluliselt energia säästmise.
* Kõrge värskenda määr ja kõrge Hall teha realistlikum, pilt, mis vastab kõrge visuaalse kvaliteedi kaubandustavade nõudluse.
* Reklaami sisu saate muuta igal ajal erinevate klientide ja erinevate reklaami.
* ERALED LED-ekraan toetab võrgu kontrolli funktsioon, mis võimaldab teil kontrollida näitab mitme linna ühes kohas sisu igal ajal muuta.
* Keskkonna abil, saate teada ekraan operatsiooni ükskõik kus.
* MF kaardiga see lülitage ja Lülita ekraan välja tarkvara ajastuse või käsitsi mis tahes ajal järelevalveta funktsiooni saavutamiseks.
* Ettevõte pakub ka varuosad. Kõik osad on modulaarne projekteerib, mis hõlbustab pärast ostu hooldus.

 led
led
Rakendused

Laialdaselt kaubanduskeskus Plaza Park, hoonete, natsionaalsotsialistlikule, raudteejaamades, dokid, lennujaamad, metrood, äripiirkonnas, finantssaitidel, väärtpaberituru ja muudes avalikes kohtades.

Hot Tags: väljas reklaam led ekraan, Hiina tootjad, tarnijad, tehase, hind

Küsitlus

You Might Also Like