Digitaalreklaamide LED-ekraan

Digitaalreklaamide LED-ekraan

Reklaami LED-ekraan Digitaalne LED-ekraanikomplekt Revolutsiooniline digitaalreklaamide seeria on konstrueeritud spetsiaalselt fikseeritud välireklaamirakenduste jaoks, pakkudes parima tasakaalu kaalu ja vastupidavuse vahel, et taluda karmaid keskkonnategureid, nagu otsene ultraviolettkiirgus ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Reklaam LED ekraan

Digitaalne LED-ekraan

üksuse kabinet
Revolutsiooniline digitaalreklaamide seeria on loodud spetsiaalselt fikseeritud välireklaamirakenduste jaoks, mis tagab parema tasakaalu kehakaalu ja vastupidavuse vahel, et taluda karmaid keskkonnategureid, nagu otsesed UV-kiirgused, erinevad temperatuurid, püsiv vibratsioon ja rasked ilmastikutingimused.


Erandlikult kõrge heledus üle 9000niti, suurepärane kontrastsus ja kõrged värskendussagedused võimaldavad digitaalreklaamide seeriast suurepäraseid visuaalseid efekte igas valguses.


Digitaalreklaamide seeria sisaldab patenteeritud ekraanimonitooringu süsteemi, mis võimaldab teil jälgida ekraani elamistingimusi ja käitada kaugjuhtimisega kõikjal üle maailma. Tavalise internetipõhise struktuuri põhjal kogub pilvekeskus automaatselt spetsifikatsioonid ja saadab operaatorile e-posti / teksti kohta aruandehoiatusi, kui ilmneb defekt. Operaator saab ka süsteemi sisse logida kaugjuhtimisega ja kontrollida ekraani elamistingimusi - temperatuuri, niiskust, toiteallikat jne.


Kappide modulaarne disain võimaldab kiiret ja lihtsat ja kuumat vahetada toite- ja juhtimismoodulid ning on ka sisseehitatud kaabli juhtimine. Paneelid on projekteeritud konvektsioonjahutusega ja kalibreerimisandmete salvestamiseks pardal on mälukaart. Võimalus on lisada seadmele ka võimsuse koondamine.


Digitaalreklaamide seeria on kerge kaaluga 27KG ühe SQMi kohta ja see on varustatud Advanced IP65 veekindla kaitsega ning on saadaval nii esi- kui ka tagumisel juurdepääsul hoolduseks.


TOOTE OMADUSED

  • Erandlikult kõrge heledus üle 9000niti

  • Suurepärane kontrastsuse suhe

  • Patenteeritud kuva seiresüsteem

  • Lihtne ja kiire kuum vahetus võimu ja signaalimooduleid

  • Konvektsiooniga jahutatud, fännid pardal ei ole

  • Kerge, kuid vastupidav

  • Täpsem IP65 veekindel kaitse

  • Nii esi- kui ka tagumised hooldusvõimalused


LED-ekraan-GM-seeria-Fanshawe-Auckland

LED-ekraan-GM-seeria-MCEC
LED-ekraan-GM-seeria-RobelleLED-ekraan-GM-seeria-Riccarton-ChristchurchHot Tags: digitaalreklaam, LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like