Meie ajalugu

ERALED viib teid LED-ekraani tootmises ja tehnoloogias, mille registreeritud kapital on 100 miljonit RMB, spetsialiseerunud UHD väikeste pikslite LED-ekraanide tootmisele, UHD väikese piksliga LED-telerile, rendi LED-ekraanile, fikseeritud LED-ekraanile, välis LED-ekraanile, sisevalgustitele displei, Creative LED-ekraan, spordi staadion LED-ekraan, reklaami LED-ekraan, juhtimisruumi LED-ekraan, mobiilne LED-ekraan, meelelahutus LED-ekraan, Arc LED-näidik, kinnisvara LED-ekraan, TV ja raadiosaatja LED-ekraan, transpordi LED-ekraan, Billboard reklaam LED-ekraan, esipaistev LED-ekraan, LED-moodulid.

ERALED pakub kasutajasõbralikke tooteid, mis optimeerivad tootlikkust ja ettevõtte efektiivsust ning säilitavad kõige kõrgemad disaini ja kvaliteedi standardid. Kliendi rahulolu on meie põhieesmärk ja meie kõrgekvaliteedilist LED-videovalti kasutatakse enam kui 170 riigis ja võite selle kõrge mainega.

ERALEDil on oma turunduse, klienditoe, teadus- ja arendustegevuse ning tootmistehnikaga seotud vahendid Hiinas, Euroopas, Põhja-Ameerikas, Lõuna-Ameerikas ja Lähis-Idas.


Meie tehas

ERALEDi arenenud halduseeskiri; range kvaliteedikontrolli süsteem ja meie kogenud, vastutustundlik ja usaldusväärne personal tagavad teile parima kvaliteedi, kasutajasõbraliku toote ja hooldustööde tasuta. ERALED aitab teil kogu oma aja ja energia oma põhitegevusele koondada ideaalse tootmis- ja teenindussüsteemi abil.

ERALEDi tugev, kogenud ja usaldusväärne uurimis- ja arendustegevuse meeskond, masstootmisviis ja maailma suurim tootmisbaasi garantii tagavad igasuguste OEM-ide, ODMi koostöö kiireima kiiruse, kõrge kvaliteedi, hea hinna ja kõrge tarnekindluse.

ERALEDil on tööstusharu kõrgeim täpsus super kiire SMT masin ja maailma juhtiv automaatne tootmisliin.

Kvaliteet on ERALEDi elu. Kõrge töökindluse, täiusliku tervikliku teeninduse ja hinna eelistega kasutati meie tooteid metsikult enam kui 170 riigis, kokku 3000 linnas üle kogu maailma.

ERALEDi kiire kasv vajab teie abi, tuge ja jõudu. Tervitame teid meie partneri, töötaja, müüja, kliendi ja investorite seas!

ERALED soojalt teretulnud kaugeleulatuvad kliendid, suurepärased töötajad, toorainete müüja, kes on meie investor.

Nüüd on aeg:

Uue ERA valimine, uus ERA omamine, uue eriprogrammi käivitamine ERALEDiga!


Meie toode

Indoor LED ekraan

Välis LED-ekraan

Fikseeritud LED-ekraan

LED-ekraani rentimine ja paigutamine

Esilaternate LED-ekraan

Eenergy säästes LED-ekraan

Liibuv paindlik LED-ekraan

Sport Stadium Perimeter LED ekraan

UHD-TV LED-ekraan

Posteri LED-ekraan

Kitsas piksli pikk LED-ekraan

Arc LED-ekraan

Loov LED-ekraan

Transport LED Display

LED-ekraani moodul

LED ekraani kapp

Energiasäästlik LED-ekraan

Sõnumi LED ekraan


Toote rakendus

Reklaam

Transport

Lava

Laenutus

Klassiruum ja auditoorium

Juhtimisruumid

Digitaalne allkiri

Koosolekuruum ja juhatus

Arukad linnad


Meie tunnistus

CE RoHS-FCC ISO EMC LVD


Tootmisseadmed

ERALEDil on tööstusharu kõige kõrgema täpsusega super kiire SMT masin ja maailma juhtiv automaatne tootmisliin.