3D LED ekraan

3D-LED-ekraan on uus kõrgtehnoloogiline LED-kuvar, mida viimastel aastatel on laialdaselt kasutusel koos kõrglahutusega, stabiilse kvaliteediga, pika tööiga ja paindliku ekraanifunktsiooni omadustega. Täna on see 4 k ala, 3D-i pidevalt rikastamine ja laiendamine, värvide, heleduse, kontrasti jne kujutamine on nõudlikum, selge ja võimaldab ka videot nautida.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

3D LED display.jpg

3D-LED-ekraan on uus kõrgtehnoloogiline LED-kuvar, mida viimastel aastatel on laialdaselt kasutusel koos kõrglahutusega, stabiilse kvaliteediga, pika tööiga ja paindliku ekraanifunktsiooni omadustega. Täna on see 4 k ala, 3D-i pidevalt rikastamine ja laiendamine, värvide, heleduse, kontrasti jne kujutamine on nõudlikum, selge ja võimaldab ka videot nautida.

3D LED Display factory.jpg

3D LED display factory.jpg

3D LED Display Suppliers.jpg


Võrreldes teiste 3D-ekraanidega, võib 3D olla oma valgus, LED-ekraani pikslitel on suurem heledus, värv on eredamal kujul, suurem kontrastsus, väga õhuke ja kerge jne, on rohkem looduslikku ja mugavat nägemist ning laia vaatamise nurk, lai väljavaade paljudes konkreetsetes kohtades. Nüüd pakub väike vahemaa ekraan 3D-tehnoloogia abil mitte ainult parema ekraaniefekti saavutamiseks, vaid ka järk-järgult LED-ekraani skaalal kasutatud 3D-tehnoloogia avamiseks. 3D-LED avab suurema potentsiaali.


3D-ekraanitehnoloogia LED-ekraani rakenduses on oluliselt muutnud inimeste visuaalset kogemust, samuti on see LED-ekraani turul, LED-ekraani tootjana tohutult mõjutanud ka 2D-3D ekraanil tehnoloogiliste uuenduste olukorras, ka nägu uued väljakutsed ja mõju.

3D LED Display suppliers.jpg

3D-tehnoloogia rakendamine aitab tõhusalt kõrvale hoidma tööstuse konkurentsivõimet. 3D-tehnoloogia rakendus LED-ekraanis, mis on uus valdkond, on vaid mõni väikeettevõte teadus- ja arendustegevusest. Võib öelda, et 3D-tehnoloogia kasutamine LED-ekraanil lisab lisandväärtust LED Display toodete homogeense konkurentsi jaoks, vältides konkurentsi klastritepunkti, seega võib turgu võita konkurentsi homogeensuses. Lisaks sellele, kuna 3D-tehnoloogia kasutamine LED-s on mingi uus asi, ei ole selles suurel kontinendil ega suurel turul domineerivat probleemi selles uues valdkonnas.

Teiseks peavad LED-displei tootjad otsima mitmekesist arengut. 3D-kuvari tehnoloogia mõjutab esmalt traditsioonilisi 2D ekraanivarustuse tarnijaid, näiteks jõudma turule jõudvat turule, mis on rohkem huvitatud kujutise sisu eristamisest, isikupärastatud nõudmistega ja enam-vähem pöörduma 3D tehnoloogia poole, peab mõjutama traditsioonilist 2D tarnija traditsiooniline äri. Seepärast peavad sellised positiivsed ja võimsad rünnakud silmas pidades enamikku ekraanitarnijatest vajadust muuta tootesarja strateegilist suunda, silmitsi väljakutsetega mitmekesistamise, diferentseerimise ja 3D-LED-ekraanide tootjate ja asutuste vahel, laiendada tootesarja, säilitades konkurentsi aja sünkroniseerimisega.

Muidugi ei välista me ka seda, et LED-ekraani uue 3D-tehnoloogia kohaselt on endiselt vigu, kuid me võime seda mõelda, kuna 3D-tehnoloogia arendamine ja LED-ekraani eraldusvõime väike vahemaa kasvab pidevalt, usuvad lähitulevikus 3D hd LED-ekraan toob publiku välja uhiuue visuaalse kogemuse.

3D LED-ekraan Ülevaade

ERALED 3D LED-kuvari süsteem on võtnud kasutusele LED-ekraanile kõige sobivama katiku 3D-tehnoloogia ning koos aktiivse pildistamise režiimiga saate nautida parimat 3D LED-ekraani ilma ümbritsevate seadmete keerukuseta. See toetab kõrglahutusega ekraanit ja suhteliselt suuri ressursse, rohkem tootjaid kulutavad reklaamimisele palju jõupingutusi, mis on peamine tehnika, mida seni rahvusvahelised juhtivad kaubamärgid üldiselt vastu võtavad. Vahepeal on ERALED'i 3D LED-ekraanil süsteem järginud ZigBee 3D-i sünkroniseerimise standardit paindlikuma ja tõhusama ühendusega, pakkudes oma klientidele suurepärast 3D-kuvarit.

3D LED-ekraani funktsioonid

· Aktiivne 3D-tehnoloogia, suurepärane ekraaniefekt;

· Toetage 1080p HD-ekraani;

· Lihtsad seadmed, lihtne seadistamine;

· ZigBee standard;

· Üks võti üle 3D-lt 2D-le;

· Ühildub iga LED-ekraaniga;

· Toetavad rahvusvahelised tehased, kus on palju rikkalikke materjale;

3 StormTest.jpg

2017-09-10_102918.jpg

2. 3D LED-ekraan Ühendusskeem

3d-led-display2.jpg


3. 3D LED ekraan Saatja mõõde

4.png

3D LED ekraan Saatja kasutusjuhend

Sisu

I. Toote tutvustus .............................................. .............................................. 3

II. Riistvara juhendamine ................................................ ........................................... 4

III. Riistvara ühendus ................................................ ......................................... 6

IV. Töökeskkond ................................................ ....................................... 7

V. 3D seadistus .............................................. .................................................. ........... 10

VI. Parameetrite seadistamine ................................................ ................................... 16

VII. Nupu kasutusjuhised .............................................. ........................ 25

I.toote sissejuhatus

3D-saatja on lahendus, mille korral tavaline LED-ekraan saavutab 3D kuvari arendamiseks. 3D-saatja ja saatja, katiku tüübi 3D-prillid koos moodustavad 3D-ekraani juhtimisprogrammi.

3D-saatja toetab HDMI kõrglahutusega andmeedastust. See on tugevaim võime 4K. Sellel on 4-gigabitine Etherneti väljund, mis toetab suure ekraani õhtusööki. Lisaks sellele saab selle vedelkristallekraan näidata reaalajas teavet ekraani oleku kohta ja rikas juhtpaneel toetab LED-ekraani kiiret häälestamist, ilma arvutita.

1 (001) .jpg

II.Harkvararakendused

3.png

2.1 EsipaneelEi

Võtme kirjeldus

Nimi

Funktsioonid

1

Toitelüliti

/

Toide sisse / välja

2

Numbriklahv

0 ~ 9


3

Indikaatortuli

/

Näidake võrgu sisendportide tööolukorda

4

LCD paneel

/

Näidake teavet, näiteks ettevõtte logo, teabe käitamist, parameetrite seadistamist jne.

5

Funktsioonide võti

Menüü

Menüü

Vajutage menüü sisenemiseks klahvi

Kinnita

Okei

Kinnitage funktsiooni menüü toimimist

Tagasi

Esc

Tagasipöördumine

Sisendlüliti

DVI / HDMI

Vajutage klahvi, märgutuli põleb ja mudel on DVI, vastasel korral on mudeliks HDMI.

Lülita ekraan sisse / välja

Must

Kui vajutate klahvi, lülita sisse / välja lülituda, märgutuli süttib ja ekraan välja lülitatakse; kui märgutuli ei põle, lülitub ekraan sisse.

otseteeklahv

Fn

Kombineerige numbriklahviga moodustamise kiirklahv

6

Spin nuppu

/

Heleduse reguleerimiseks
ja abistatav valik

2.2 Liidese funktsioonid


5.jpg

Ei

Liides

Funktsioon

Märkus

1

Toiteallikas

Vahelduvvoolu toiteliides
(AC100-240V)


2

3D sünkroonimine

Ühendage 3D prillide emitter


3

Heliväljund

Helisignaali edastamine multifunktsionaalsele kaardile


4

USB 2.0

3D-saatja ja arvuti kommunikatsiooni või 3D-saatja kaskaadi jaoks

Vali üks neist

5

DVI sisend

DVI signaali sisend


6

HDMI sisend

HDMI signaali sisend


7

Väljundport

4 RJ45 väljundit, ühendage vastuvõtukaartidega


III.Hardware Connection

6 (001) .jpg

1. Toide: AC 100-240 V (50 Hz-60 Hz)

Punane indikaatortuli: ON, kui võimsus on saadaval

2. Ühendage videoväljundseade ja 3D-saatja DVI / HDMI-kaabli abil, saate DVI / HDMI-kaablit samal ajal vastavalt vajadusele kasutada

3.Kontroll signaali ühendada

Ühendades arvuti ja 3D-saatja USB-kaabli abil, saab 3D-saatja USB-porti kasutada mis tahes kahest. Seda kasutatakse 3D-saatja konfigureerimisel arvuti abil

4.Etherneti kaabel

Ühendage vastuvõtmiskaardid ja 3D-saatja Etherneti kaabli abil (Märkus: kaabel peab olema CAT5E või CAT6)

IV.Kooskeskkond

4.1 Arvuti konfiguratsioonid

● CPU sagedus> = 2.0GHZ

● Host Memory> = 1G

● DVI liidesega graafikakaart: mälu ≥512 MB

Arvuti konfiguratsiooni saab kohandada vastavalt tegelikule olukorrale. Kohandamine on peamiselt suunatud LED-ekraani, keeruka mängimise programmi ning HD-video mängimise või mitte. Pidage meeles, et arvuti graafiline eraldusvõime peaks olema võrdne või suurem kui LED-ekraan.

4.2 USB draiveri installeerimine

USB draiveri installimiseks on olemas kaks meetodit.

1, installige LEDVISION, nagu näete järgmisel pildil, kontrollige "USB-draiv saatmise kaarti".

10.png

2 Avage CD-ROM, leidke faili nimi "USB draiver kaardi saatmiseks" ja installige see topeltklõpsuga.

4.3 Videokaardi seaded

Valige duplikaat või laiendage graafikakaardi režiimis ja nende erinevus on see, et näidatud ekraan näitab arvutiga ühilduvat sisu kahes eksemplaris, samal ajal kui pikendatud režiimis kuvatakse ainult aken, mida soovite kuvada. (Nagu on näidatud joonisel 4-2)

7.jpg

Kuidas režiimi muuta, on erinev arvuti erinev. Näiteks WIN 7/8 süsteemi ja NVIDIA videokaardid, lugege palun järgmisi seadete viise.

● Esimene viis: Hoidke WIN- ja P-klahve korraga ja valige hüpikaknas soovitud režiim

11_05.gif

● Teine võimalus: paremklõpsake ja vali "ekraani eraldusvõime" lehekülje sisestamiseks; kui teie graafikakaart ei ole NVIDIA ja ei suuda leida seadeid, vaadake videokaardi kirjeldust.

12.png

8 (001) .jpg

V.3D seadistus

5.1 Sissejuhatus

3D tähendab kolme mõõtme, mis võib näidata 3D-efekti vastavalt kahe silma parallaksile.

5.2Tarkvara seaded

Näide seadistusetapi illustreerimiseks: seal on LED-ekraan, mille eraldusvõime on 1280 * 960 pikslit ja vastuvõtja (vastuvõttev kaart) on i5A. Ekraani ühendamiseks kasutame 4 saatjakaardi pordi. Suur ekraan (1280 x 960) jagatakse 4 väikeseks ekraaniks, iga ekraan on 1280 * 240, A, B, C, D on saatjakaardi neli sümbolit. Sümboolika tähendab sadama juhtimise alguspunkti (x, y) , nagu näidatud joonisel:

QQ 截图 20170904155522.jpg

(Näidik juhitud ekraani ees)

3D-kuva puhul on see samm järgmine:

Esimene samm: käivitage LEDVISION ja viinud ekraani põhilised parameetrite sätted, VI peatükis on üksikasjalikke seadeid.

Eriline märkus

Iga 3D-saatja võrguport, selle juhtimispiirkond on 327680, mitte 655360, tähendab see, et iga sadama juhtimispiirkond peaks olema väiksem kui 327680 (Nagu ülaltoodud näide, kontrollpiirkond iga pord = 1280 * 240 = 307200 <>

Teine samm: seadistage saatjakaardi resolutsioon

Käivitage LEDVISION, i-seeria režiimis (klõpsake "Seadistamine"> "Tarkvara seadistus", seejärel valige "i Series Mode" parooliga "168").

Klõpsake "Control"> "Screen Management" ekraanijuhtimisliidese sisenemisel parooli abil: 168. Ja valige "Sender Card Setting"> Resolutsioon> Custom (nagu on näidatud joonisel 5.2)

1.png

Üldiselt on saatjakaardi eraldusvõime laius kaks korda suurem kui LED-ekraani tegelik laius ja pluss 32 (reserveeritud väljalülitatud sügavuse, väli sügavuse (DOF) väärtuseks 32, mida nimetatakse ka fookuskauguseks või efektiivseks fookuskauguseks, on kaugus stseeni lähi- ja kaugemal asuvad objektid, mis kuvatakse pildil vastuvõetavalt teravana.).

Ja kõrgus peab olema tõeline LED-ekraani kõrgus. Nagu ülaltoodud näide, on LED-ekraani eraldusvõime 1280 * 960, nii et lahutusvõime on seadistatud kuni 2592 * 960 (laius = LED-ekraani tegelik laius * 2 + 32)

Kolmas samm: 3D-parameetri seaded

Ja kõrgus peab olema tõeline LED-ekraani kõrgus. Nagu ülaltoodud näide, on LED-ekraani eraldusvõime 1280 * 960, nii et lahutusvõime on seadistatud kuni 2592 * 960 (laius = LED-ekraani tegelik laius * 2 + 32)

Kolmas samm: 3D-parameetri seaded

1.jpg

Klõpsake valikul "Täpsemad seaded" ja valige 3D-parameetri liidese sisestamiseks "3D-seade".

2.png

① vali "Luba 3D" (nagu on näidatud joonisel 5-5)

3.png

②Video režiimis valige Side By Side, seadke parameetrid:

Suunaklaas: süsteemi vaikimisi valimine on normaalne

Faaside juhtimine: süsteemi vaikimisi valimine on kõigepealt õige

Kontrollpiirkonnas arvutatakse iga sadama parema rea täht järgmiselt:

Parem rida star = X + W / 2 + Z (X on iga väljundpordi veeru päritolu, W on saatjakaardi lahutusvõime laius, Z on väli sügavus, DOF üldiselt seatud 4 punkti või 8 punktiga, ei tohiks olla liiga suur, muidu võib see vaataja pearinglust tunda.)

Ülaltoodud näite kohaselt on saatjakaardi lahutus laius 2592

ABCD sadama veeru päritolu on 0

Sadama parempoolne veerg algab = 1300 (0 + 2592/2 + 4)

B porti parempoolne veerg start = 1300 (0 + 2592/2 + 4)

C porti parempoolne veerg start = 1300 (0 + 2592/2 + 4)

D Porti parempoolne veerg start = 1300 (0 + 2592/2 + 4)

Nagu näete joonisel 5-6

4.png

③Video režiimis valige Top ja Bottom, määrake parameetrid:

Suunaklaas: süsteemi vaikeväärtus on Normal

Faaside juhtimine: süsteemi vaikimisi on kõigepealt parem

Sel juhul on parempoolne rida tärni = Y (Y on iga sadama rea alguspunkt). Ülaltoodud näite kohaselt on ABCD neli sadama paremat rida tärni 0,240,480,720.

5.png

④Signaali viiteaja parameeter on 0 (nagu on näidatud joonisel 5-8)

6.png

⑤ Esmalt klõpsake "Saada" ja seejärel klõpsake nuppu "Salvesta"; see esitab pärast 3D-videot edu

Näpunäited:

1. Esita 3D-video peab kuvama kogu ekraani.

2. 3D-video formaat peab olema kõrvuti

VI.parameeter konfiguratsioon

Kõigepealt veenduge enne seadistamist, et tarkvara on i-seeria režiimis.

Tarkvara haldamise akna sisestamiseks (nagu on näidatud joonisel 6-1), klõpsake "Seadistus"> "Tarkvara seadistus", muutke režiimi, kasutades parooli: 168

7.png

6.1 Riistvaraühenduse kontroll

Enne seadistamist veenduge, et riistvaraühendus oleks korrektne ja tarkvara on i-seeria režiimis.

6.1.1. Tuvastavad saatjakaardid

Käivitage tarkvara, klõpsake ekraani juhtimise aknasse sisenemiseks "Control"> "Screen Management", valige Saatja režiim "Sender-kaardiga", klõpsake "Detect Sender Cards", kuvatakse saatjate kaartide teave liideses (nagu näidatud joonisel 6-2) Kontrollige riistvara ühendust, kui saatjakaarte ei tuvastata.

20.jpg

6.1.2. Tuvastage vastuvõtjakaardid

Valige võrguport ja klõpsake valikut "Detect Receiver Cards" ("Detect Receiver Cards"); tarkvara automaatselt saadab saatjakaardi iga võrgupordi vastuvõtja (vastuvõtva kaardi) koguse. Kontrollige kaablit, kui vastuvõtjakaardi numbrid ei vasta tegelikule. (Nagu on näidatud joonisel 6-3)

8.png

6.2. LED-ekraani seadistus

Klõpsake "Led Screen Setting", kasutades parooli: 168, et siseneda Led Play ekraani seadistuste liidesse, klõpsake "Advanced Settings" (nagu on näidatud joonisel 6-4)

6.2.1 Saatjakaardi seaded

9.png

Saatjakaardi eraldusvõime: üldiselt peaks see olema kooskõlas graafikakaartidega

Sisendsignaaliteave: tarkvara automaatselt kogub parameeter saatjakaardilt.

Täiendavad seaded: see funktsioon on mõeldud ainult erialaseks kasutamiseks mõeldud erialaseks ja tehniliseks töötajaks, mitteprofessionaalpersonal ei tohi töötada. See sisaldab järgmist parameetrit Advanced Settings.

◆ 3D-seade: see element on ainult 3D saatja funktsiooni seadistamiseks. V peatükis on detailid sätestatud.

◆ Kirjuta nimi: saab kirjutada kliendile määratud kujul, näiteks logo ja kuvada, enne kui video signaali ei sisestata.

◆ Nullraami viivitus: lubab professionaalne ja tehniline personal, muidu kuvatakse seda ebatavaliselt

◆ Auto lüliti (DVI, HDMI): saatja tuvastab ainult valitud videosignaalide komplekti; kui seda ei kontrollita, saab automaatselt tuvastada esimese juurdepääsu.

◆ Reguleerige heledust mitmefunktsioonilise kaardi alusel: kontrollige seda, kas teil on vaja mitmefunktsioonilist valgustugevust, reguleerib automaatselt LED-ekraani heledust.

◆ Võrgu kuupäeva tüübid: tarkvara vaikimisi on "Standard Frame"; Kui soovite muudatusi, pöörduge professionaalse ja tehnilise personali poole.

◆ Frame Output: tarkvara vaikimisi on "iga raami"; Kui soovite muudatusi, pöörduge professionaalse ja tehnilise personali poole.

◆ Sisendibiti sügavus: tarkvara vaikimisi on "8bit"

◆ Signaali sisendtüüp: valige videoallikaseadmete liideste kohaselt HDMI või DVI.

◆ Sync Method: tarkvara vaikimisi on "Auto Select"

6.2.2 ekraani parameetrid

Kui ükskõik kapp on üksus, jälgige, et kõik kabinettid oleksid normaalsed (skeemid ei ole pidevad, aga ka normaalsed), ignoreeri seda sammu otse järgmisesse sammu.

Muidu sisestage järgmine konfiguratsioon:

Esimene samm: klõpsake "Laadige", et valida oma kuvatava kuvari õige parameetri fail

1.png

Teine samm: klõpsake "Saada" parameetri saatmiseks kaartide vastuvõtmiseks, praegusel hetkel peaksid kõik kapid olema normaalselt kuvatud (pilt kapidist ei ole pidev, vaid ka tavaline), seejärel klõpsake nuppu "Salvesta saajale".

Kui ekraan on ebanormaalselt kuvatud, võtke ühendust inseneri- ja tehnilise personali ekraanitootjaga.

6.2.3 Ühendusparameetrid (vaata esipinnast)

I-seeria režiimis vajab LED-ekraan lihtsalt saatjakaardi iga võrgupordi vastuvõtja (vastuvõtva kaardi) suhet, arvutab tarkvara automaatselt iga võrgupordi kontrolli piirkonna. Järgmised spetsiifilised seaded

1) Vastuvõtja määrake seade

Määrake, mitu vastuvõtjat (vastuvõtva kaarti) kasutatakse rea loendi ja veeru loendis (näide 6 * 6), kui palju piksleid üks vastuvõtja (vastuvõttev kaart) haldab laiust ja kõrgust (näide 64 x 64) Tarkvara liidesega näete juhitud kuva kaardistamise ala (nägemiskaardi ekraani ees).

2.png

2) Vastuvõtja kaardi parameetrite seade

Valige vastav "Saatja nr" ja "Port", kui käitate vastuvõtjat (vastuvõtva kaardi) ühendust. Konfiguratsiooni vastuvõtja (vastuvõtva kaardi) ühendusmudel iga võrgupordi jaoks eraldi, kui kasutatakse rohkem kui ühte pordi. Seadmiseks on kaks meetodit.

Märkus: ühenduse seadistamine Vastuvõtja (vastuvõttev kaart) peab põhinema faktil.

3.jpg

● Valige ükshaaval üksteise järel hiire abil

Põhineb Etherneti kaabli tegelikul ühendusel, klõpsake vastuvõtja (Vastuvõtukaart) ükshaaval kuni selle porti viimase laadimiseni, ekraanile kuvatakse kaardi ala ühenduslingid (vaatamine juhtpaneeli esiosast) (Nagu näidatud 6-8)

5.jpg

● ühendusskeem

Valige ühendusskeem vastavalt tegelikkusele ja seejärel valige selle pordi laadija vastuvõtja (vastuvõtva kaart) ekraanide kaardistamispiirkonnas. (Nagu näidatud 6-9)

8.jpg

Kui mõni vastuvõtja (vastuvõttev kaart) haldab teisi pikslitest teistelt, võib konkreetne vastuvõtja (vastuvõttev kaart) laiuse ja kõrguse suurust eraldi määrata. (Nagu näidatud 6-10)

9.jpg

3) Saada vastuvõtjale

Kui saatjakaardi iga võrgupordi vastuvõtja (vastuvõtva kaardi) parameetrid ja ühendusskeem on seadistatud, kuvatakse ekraanil kliki "Saada".

Palun määrake, et pole viga, seejärel klõpsake parameetri salvestamiseks Vastuvõtjas (kaardi vastuvõtmine) nuppu "Saada vastuvõtjale".

11.jpg

VII.Kasutamise juhised nupule

7.1Läbi-nupp

7.1.1funktsiooniklahv

Vajutage nuppu "Fn", hoidke märgutuli põlema, seejärel vajutage helitugevuse võtmeks teistsugust numbriklahvi. Muud võtmed lülituvad automaatselt sisse, kui lubate "Fn" klahvi.

7.1.2Lihtsustatud klahvifunktsioonide tabel


Kiirklahv

Funktsioon

illustreerima

Fn + 0

Lukusta ekraan

Vajutage Fn-klahvi, seejärel vajutage klahvi 0, märgutuli põleb ja ekraan lukustub, LED-ekraan jätkub taasesituse, vajutage uuesti klahvi "0".

Fn + 1

Ereduse reguleerimine

Pöörake nuppu "Spin bottom" pärast vajutamist Fn ja 1 klahvi heleduse reguleerimiseks.

Fn + 2

Testirežiim

Vajutage nuppu Fn, seejärel vajutage 2 klahvi, kaks tuled põleb, siis võite pöörata "Spin down", et valida testmustrit, sealhulgas 16 testi režiimi (1, normaalne, 2, punane, 3, roheline, 4, sinine, 5, valge, 6, vertikaalne riba; 7, horisontaalne riba; 8, vasak kaldus joon; 9, parem kaldus joon; 10; liikuda alla valgete ruutude; 11; järkjärguline muutmine punane; 12; järkjärguline muutmine roheline; 13; järkjärguline muutus sinise; 14; järkjärguline muutus valge, 15, must, 16, logo)

Fn + 3

Otsige vastuvõtja kaarte

Vajutage nuppu "Fn" ja vajutage "3", kuvatakse vedelkristallpaneelil infokandja.

Fn + 4

Teema lüliti

Vajutage "Fn", siis vajutage 4 klahvi, saate lülitada teema liidese.

Fn + 5

Keele lüliti

Esmalt vajuta "Fn" ja seejärel keele muutmiseks "5".

Fn + 6

Lülitage sõna värv

Esmalt vajuta "Fn" ja seejärel vajutage "5" sõna värvi muutmiseks

Fn + 9

2D / 3D-lüliti

Esmalt vajuta "Fn" ja seejärel vajutage "9", et lülituda 2D ja 3D režiimi vahel


7.2 Töötlemine illustreerib

3D-saatjal on rikas juhtpaneel, see võib seadete ja tööoperatsioonide LED-ekraanil puudutada arvuteid. Seadistatud menüüliidese sisenemiseks vajutage "Menu".

15.jpg

7.2.1Skraanikontroll

Valige "Screen Control" ja vajutage "OK" või "spin button" nuppu, et siseneda seade liides (Nagu on näidatud joonisel 7-2)

16.jpg

1) Avasta saatja: valige "Detect Sender" ja vajutage "OK" klahvi, LCD paneel näitab saatjate kaarte

2) Receiver Detect: valige "Detect Sender" ja vajutage "OK" klahvi, LCD paneel näitab vastuvõtja kaardi number iga sadama koormust.

17.jpg

3) Ühendus: valige seadete liidese sisenemiseks vajutage nuppu "OK" (nagu näidatud joonisel 7-4)

25.jpg

Seadistusliidese sisenemiseks vali seotud port A, B, C, D-st. Seejärel näete 【Net Port Offset】 【Vastuvõtja numbrit】 【Ühenduse tüüp】 【Salvesta】 jne.

① Net Port Offset seadistamine

Valige "Net Port Offset" vajutage "OK" nuppu, et siseneda seade liides (Nagu on näidatud joonisel 7-5)

"Parem" ja "Madal" tähistavad X-telje ja Y-telge, mis põhinevad selle sadama kontrollpiirkonna ülemises vasakus nurgas lähtepunktina. Kohe, kui sisestada numbriline väärtus 0-9999, kohe.

26.jpg

②Rekeeria numbrid

Vali "Vastuvõtja numbrid" ja vajuta "OK" klahvile, et sisestada seadistusliides. Tühjeneb kohe, kui sisestada numbriline (ridade arv * veergude arv <1024), seejärel="" vajutage="" väljumiseks="" nuppu="">

27.jpg

③ühenduse tüüp

Vajutage nuppu "OK", et näha 8 liiki ühendussuhteid, normaalne seade saab lõpetada, pöörates nuppu "pööramiseks" valikute valimiseks. * Sümbol tähendab nüüd sisendi olekut; pärast selle muutmist vajutage tagastamisnupule tagasi.

1.jpg

④Hoidke

Vajutage "OK" klahvi, et salvestada "port offset" "vastuvõtja kaartide number", "siduda suhteid", "salvestada" ja saada vastuvõtjate kaartide kõrgus ja laius automaatselt.

7.2.2 Õigus

Valige "Screen Control" ja vajutage "OK" nuppu, et siseneda seadistusliidesesse (Nagu on näidatud joonisel 7-8)

2.jpg

1) Heleduse reguleerimine: vajutage "OK" klahvi, et siseneda heleduse protsendi liidesega, heleduse reguleerimiseks keerake "kerimisnupp", seejärel vajutage salvestamiseks klahvi "OK"; Kui ükski vajutus ei toimi, salvestatakse automaatselt pärast 10 sekundit.

3.jpg

2) Värvi TEMP: vali värvi TEMP automaatne seadistamine, keerates nuppu "spin", siis vajuta tagasi klahvi tagasi, kui ei vajutata, salvestatakse see automaatselt pärast 10 sekundit.

4.jpg

3) Ekraan VÄLJAS: valige "Ekraan VÄLJAS", vajutage "OK" klahvi, et ekraan välja lülitada / sisse lülitada, saate ekraani väljalülitamiseks / sisse lülitada ka "Must".

4) 3D OFF: Vajutage "OK", et lülitada OFF / ON 3D välja

7.2.3 Seadistamine

1) resolutsioon

Tavapäraselt eraldusvõime: nüüd on tavaliselt 3 eraldusvõime määrangut ja kohandatud eraldusvõime määrangut; vali resolutsioon, keerates pööratavat nuppu

5.jpg

Kasutaja määratud: sisendi number, et määrata lahutusvõime kõrgus ja laius, märkis, et sisestage number kõrge või madala väärtusega, näiteks: 1920, tellimus on 1,9,2,0. Kui vea lahendus, pead lihtsalt pöörlema "kerimisnuppu", siis liikuge tagasi ja muutke resolutsiooni.

6.jpg

2) Raam: seadistusliidese sisestamiseks vajutage "OK" nuppu, seejärel pöörake "kerimisnuppu", et valida, milline on väljundrežiimi tüüp. "OK" väljumiseks.

7.jpg

3) Loe DVI infot

Valige "DVI Info" ja vajutage "OK" klahvi, et kuvada DVI teave LCD-paneelil.

4) katse muster

Vajuta "OK" klahvi, et sisestada, pöörake "kerimisnuppu", et valida suhteline testmuster (1, tavaline; 2, punane; 3; roheline; 4; sinine; 5; valge; 6; vertikaalne joon; 7; horisontaalne joon; 8; , Vasak slash, 9, parem slash, 10, pane, 11, gradient punane, 12, gradient roheline, 13, gradient sinine, 14, gradient valge, 15, must, 16, logo).

8.jpg

5) aja seadistamine

Sisestamiseks vajutage klahvi "OK", sisendi number saab määrata saatjakaardi kindla aja.

9.jpg

7.2.4Keele seadistus

Valige menüüst "Keel" ja vajutage nupule "OK", et siseneda seadistusliidesele, seejärel valis soovitud keel

10.jpg

7.2.5Theme Setting

Vajutage nuppu OK, et valida soovitud teema

11.jpg

● Theme1: vaikimisi vali theme1

● Theme1: vaikimisi vali theme1

● Aeg tagasi: seadistamine naaseb vaiketeema ajal, kui pole toiminguid

● Aeg puhkeolekusse: seadistage LCD-paneeli aja väljalülitamine, kui pole toiminguid

12.jpgHot Tags: 3D LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like